Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=spiler7010 link=board=profiboksz;num=1053593352;start=0#10 date=04/28/06 ť 11:50:57]kicsit le késtem de azért meg irom vitali aleg jobb most anehéz súlyban beleértve alewis, és a kicsi klitschkot is.[/quote]<br><br>de azé fórmen meg norton se kutya  :o
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=spiler7010 link=board=profiboksz;num=1053593352;start=0#10 date=04/28/06 » 11:50:57]kicsit le késtem de azért meg irom vitali aleg jobb most anehéz súlyban beleértve alewis, és a kicsi klitschkot is.[/quote]<br><br>Lassan Joe Frazier és Ali is visszakerül a mai mezõnybe... :P :o
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: Romsy »

spiler, ne csináld már, multkor megigérted hogy nem írsz többet...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
spiler7010
Újonc
HozzászólásokCOLON 34
CsatlakozottCOLON 2006-03-10 14:43:29

Re: Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: spiler7010 »

kicsit le késtem de azért meg irom vitali aleg jobb most anehéz súlyban beleértve alewis, és a kicsi klitschkot is.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: greg »

Szóval Boswell lassú? Lassabb, mint Vitalij? Akkor szép meccs lesz...<br><br>Szerintem Vitalij kiüti Boswell-t, aki nem hiszem, hogy találkozott volna a pályafutása alatt ilyen erejû jobbegyenessel. Addig fog tartani a meccs, amíg Vitalij el nem találja egyszer. (És vice versa?)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

En Vitya kiuteses gyozelmet varom. Triplan motivalt az ukran:<br> - LL ellen keszul, nem veszithet<br> - helyre kell tennie a "csalad" jo hiret<br> - megmutathatja az amiknak, hogy mit is tud<br>Nekem szimpatikus Vitya, remelem lenyomja Cedricet. LL ellen igaz, hogy sok eselye nincs, de nem szabad leirni azt a meccset... Egyaltalan azt sem tudhatjuk, hogy LL milyen formaban van. Amugy mit lehet mostanaban tudni a tobbi nehezsulyurol (Jones, Sanders, Tua, Holly papa, Tyson)? Kivancsi vagyok arra, hogy LL mit fog nyujtani a ringben.<br>Udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Szerintem, ha Vitya nem tudja megverni ezt a Boswell gyereket akkor kár is neki a nehézsúly élvonaláról gondolkoznia! Bár szerintem nyerni fog, mégsem lesz egy lefutott meccs! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Engem azért érdekel, hogy Lewison mennyire látszik meg ez a kihagyás.<br>Vitalij Klicsko ellen nem lehet ˝leengedni˝. Legalább olyan forma kell, mint Tyson ellen, mert szvsz Vitalijnak ez lesz az egyik legfontosabb nap az életében.<br>Jó, persze, ez nagy közhely, Johsnonnak is ez lesz a NAGY nap, de Vitalij veszélyesebb bunyós.<br><br>És nem tudom, mennyire motivált Lewis.
ilyen_a_box
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2003-05-19 10:18:37

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: ilyen_a_box »

Szerintem is nyer Vitya, de az, hogy így meccselhet Lennox ellen, az tényleg csak nekünk jó, mert Vitya nem fogja élvezni a dolgot. Óriásinak tűnik az űr Lennox mögött és az a szomorú tény, hogy ilyen képzetlen, lassú boxolók mint a Klicskók egyértelműen a legerősebb kihívók.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Cedricnek a vedekezese eleg gyengusz, bal keze le van engedve, ez lehetoseget ad Vityanak hogy balegyenessel megpuhitsa, majd rakuldje a jobbcsapottakat. Cedric szerintem eleg lassu, az UBP megnezett par mecset majd megallapitottak hogy Vitya siman nyerni fog. Csak igy mertek bevallalni. <br>Egy esely van, ha Vitya belenez veletlenul egy nagy pofonba. De mivel a tet nagyon nagy, Vitya a megszokottnal is ovatosabb lesz...<br><br>Szerintem Vitya kiuti Cedricet, es higgyetek el hogy ez jo nekunk mert lathatjuk Vityat Lennox ellen...
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: dextra »

boswell nem gyenge ökölvívó, hosszú kihagyás után meglehetősen jó mérlegű ellenfeleket győzött le. Mutatói alapján minimum Monte Barret, Grant kategória. Mindenképpen jobb, mint mondjuk Shufford vagy Izon, legalábbis a statisztika alapján.<br><br>Szerintem nem fog összejönni a meccs, valami sérülés, vagy lemondás tuti hogy lesz, lásd sauerland esete Danny Greennel.<br><br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Nem hiszem hogy Boswell megverné Vityát.Tudják a Klicskók is,és az Uni is,hogy nem veszthetnek mégegyszer,és Vitya az utolós csepp véréig küzdeni fog.<br>Egyébként hiába nagydarab Boswell,hiába veretlen,de zöldfülű,semmi jó ellenfelet nem vert meg.<br>De Vityához képest jó meccsnek ígérkezik :P 8)<br>Szívesen venném ha egy Herbie Hide elleni Vitya-forma köszönne vissza :-*
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: menyus »

És mindez 4 másodper leforgása alatt  :D<br><br>Én azért komolyan gondolom...
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Vitalij Klicsko vs Cedric Boswell

Hozzászólás Szerző: edge »

A profiboksz.hu chat csatornán a tegnapi napon feltettem egy kérdést a mérkõzés várható kimenetelével kapcsolatban. Az eredmény meglepõ volt :<br><br>[15:05:05] <Sama> szerintem Boswell nyer nagy KO-val<br>[15:05:07] <Kozi> bózvel WI<br>[15:05:09] <menyus> boswell wi<br><br>Kiváncsi lennék Ti mit gondoltok? Szerintem Vitalij az esélyesebb, de Boswell legyõzése valóban nem tûnik egyszerû feladatnak.<br><br><br><br><br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY