Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nyitok egy új nehézsúlyú topikot, mert ez már túl hosszúra nyúlt. Ide mostantól nem lehet már írni.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem szándékosan húzta el a KO-t a tizedik menetig. Elõfordult már vele régebben is, hogy edzõi utasításra késleltette a dolgot. Az oka valószínûleg az volt, hogy a hosszú visszatérés után a bunyó "technikai" részét is szokja, ne pedig csak a mészárlást :). Amit a Várszegi-Perutek kettõs eröltetett, hogy nagyon jól megválasztott, kemény ellenfél volt Griffis és azért húzta idáig az szerintem erõs mellényúlás (a közvetítés szerintem csapnivaló volt, rengeteg "ökörséget" hordtak össze, fõleg Peru vitte a prímet). Jóval elõbb is nekiugorhatott volna már, az elsõ 9 menetben szinte csak egyeket ütött, alig próbálkozott kombinációkkal. Pont a szándékosság miatt nem is derült ki szerintem, hogy Tuát mennyire vetette vissza a 2 éves kényszerpihenõ. Az az érzésem, hogy nem nagyon, illetve nem annyira nagyon, hogy további néhány mérkõzés után ne tudná a régi önmagát adni. Sajnos azonban Byrd megmutatta már, hogy a "régi" Tua is kipontozható, ezért én nehezen hiszem, hogy világbajnok lesz belõle (viszont esetlegesen Samuel Peter ellen akár még az Ike vs Tua legszebb pillanatait is felidézhetné ;) ).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Sokkal lassabban bokszolt és kevesebbet ütött, mint régebbi meccsein.<br>Nem azt mondtam, hogy annyira rosszul bokszolt, de nem is olyan rég őt tartották a legnagyobb nehézsúlyú reménységnek és ilyen teljesítménnyel nehezen fogja beváltani a hozzá fűzött reményeket (bár erről már lekésett ::)). Pedig Ruíz előtt ő volt a kedvencem :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
mikike23
Újonc
HozzászólásokCOLON 39
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 11:50:39

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: mikike23 »

szerintem jól bokszolt<br>nekem tetszett tua
MORALES mind felett!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tegnap este végignéztem Tua visszatérő meccsét és elég érdekes dolgokat tapasztaltam. Valahogy csak az utolsó menetben érződött, hogy Tuaman ezt a meccset tényleg meg akarja nyerni és ki is ütötte az ellenfelet.<br>Elképzelhető, hogy csak vissza akart szokni a hosszabb meccsekhez, vagy ennyire nem érdekelte, esetleg 8-9 menet kellett hozzá, hogy elkapja a ritmust?<br>Ezt a "tegnapi" Tuát szerintem még Wladimir Klitschko is nagyon könnyen verné.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1034864026;start=720#729 date=06/14/05 ť 09:54:13]Nem értem, hogy ezt a "mennyire el van adósodva Tyson" szöveget miért kell állandóan összefüggésbe hozni a bunyójával. Pletykalapok írták leginkább, mint azt is hogy az utcán alszik csövesekkel meg egyéb marhaságokat.. valamint azt is hogy nincs is tartozása, milliós házat vett, stb.  Szerintem az ilyen bulvárömlengést hagyjuk meg arra érdemesbb fórumoknak ;).[/quote]<br><br>Köszönöm. Legalább mi ne beszélgessünk a pénzről.<br><br>A meccsről pedig annyit, hogy ennél még talán az is többet ért volna, ha kipróbálja magát a K-1-ben is. Bár ezek után már ebben sem vagyok biztos. <br><br>McBride tulajdonképpen semmi olyat nem mutatott a meccs alatt, amivel lenyűgözte volna a nézőket. Kár, hogy egy ilyen ember tett pontot egy ilyen pályafutás végére.
Camo
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=TKO link=board=profiboksz;num=1034864026;start=720#732 date=06/14/05 ť 18:23:22]..."Nem fogok többet bokszolni. Nem érzem a szívemben és a zsigereimben, hogy harcolni akarok. Csak azért bokszoltam, hogy ki tudjam fizetni a számláimat."...[/quote]<br><br>Ezt Tyson mondta? ?  ??? Borzasztó, hogy úgy beszél, mint egy megélhetési bokszoló. Vagy ezt is csak a média adta a szájába?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: TKO »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1034864026;start=720#729 date=06/14/05 ť 09:54:13]Nem értem, hogy ezt a "mennyire el van adósodva Tyson" szöveget miért kell állandóan összefüggésbe hozni a bunyójával..[/quote]<br><br>Talán azért van némi összefüggés e két dolog közt.<br>Pl. ha valakit csak az motivál, hogy a meccs után egyből mehessen a kasszához a lovéért, akkor az szerintem már eleve vereségre van ítélve.<br><br>És most idéznék egyet az általak közölt cikkből.<br><br>"Nem fogok többet bokszolni. Nem érzem a szívemben és a zsigereimben, hogy harcolni akarok. Csak azért bokszoltam, hogy ki tudjam fizetni a számláimat."<br><br>Én szerintem ez mindent elmond.<br><br>Egyébként a hurkák többsége, akik elmennek pár dolcsiért néha lefekdüni, nagyjából hasonlóan érezhetnek  :)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1034864026;start=720#729 date=06/14/05 ť 09:54:13]...ui: mellesleg ha tényleg annyira el lenne adósodva és kéne a zseton, akkor valószínűleg nem évi 1 meccset bunyózott volna az elmúlt 5 évben.[/quote]<br><br>Edge,<br><br>egyetértek veled! Ha annyira szorongatná az adóhivatal, vagy a maffia, akkor szerintem is többet bokszolt volna, vagy átruccanhatott volna a K-1 sorozatba, ahol Bob Sapp miatt tárt karokkal várták.<br><br>Persze biztos vannak anyagi gondjai - kinek nincsenek? - de azért én is túlzásnak érzem ezt a részét a hírverésnek.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
mooby
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2005-06-10 17:34:05
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: mooby »

Én sem hiszem hogy éhezne,de nem is érdekel.Kivánok neki minden jot a ringen kivül,részemröl minden idök eggyik legtehetségesebb ökölvivoja volt,és szerencsés vagyok hogy rajta nöhettem fel...
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: edge »

Nem értem, hogy ezt a "mennyire el van adósodva Tyson" szöveget miért kell állandóan összefüggésbe hozni a bunyójával. Pletykalapok írták leginkább, mint azt is hogy az utcán alszik csövesekkel meg egyéb marhaságokat.. valamint azt is hogy nincs is tartozása, milliós házat vett, stb. Semmelyikõnk sem tudja biztosan, hogy mennyire lehet ezeket az infókat komolyan venni, mégis van aki nem is tud anélkül hozzászólni, hogy ne ezzel a tartozásos témával indítana. Szerintem az ilyen bulvárömlengést hagyjuk meg arra érdemesbb fórumoknak ;).<br><br>ui: mellesleg ha tényleg annyira el lenne adósodva és kéne a zseton, akkor valószínûleg nem évi 1 meccset bunyózott volna az elmúlt 5 évben.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Tyson-t úgy tűnik nem izgatja olyan nagyon az adóssága. Valami olyasmit nyilatkozott, hogy "ha meg tudom adni megadom, ha nem nem.."<br><br>Nincs már értelme bunyóznia. Az adóssága még mindig 30 millió feletti, a legutóbbi meccse után pedig már senki nem fog neki milliókat fizetni 1-1 fellépésért. Így meg esélye sincsen törlesztenie.
Bosco
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: TKO »

Hát igen.<br>Tyson végleg kiöregedett, akárcsak Holyfield.<br>De attól félek, hogy Tyson útja  az óriási adósságok miatt a másodosztályú gálákra vezet, ahol pár százezer dolcsiért fog "bokszolni" mindenféle feltörekvőkkel...
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ilyen ronda meccset régen láttam. Fejelés, mélyütés, könyökfeszítés... Tyson nem tudott mit kezdeni McBride-dal, mindössze két menetet adtam neki nyögvenyelősen... Ez a hajó tényleg elment már. Ennek így tényleg semmi értelme. Itt volt az ideje a visszavonulásnak.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
egyenes

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: egyenes »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1034864026;start=705#710 date=06/10/05 » 20:13:28]Most komolyan: ez a pacák még a kiégett Tyson ellen sem fog 2 menetnél többet bírni. Ennek már semmi köze a bokszhoz.[/quote]<br>Hat birt ;)<br><br>A merkozest most adta le a romaniai Sport Tv.Hat nagyon kurta furcsa vege vot....
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Tyson-on nagyon meglepődtem. Komolyan mondom, nem hittem volna, hogy ez a srác gondot okozhat neki. <br><br>Bennem egy kérdés merült fel: most hogy kikapott és abbahagyja a bunyót, hogyan fogja a több millió $-os adósságát törleszteni??<br><br><br>OFF<br><br>[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1034864026;start=705#715 date=06/12/05 ť 00:44:39] off: Egyébként a Petrovics-meccsen ki mérte az időt? Mert megint történtek érdekes dolgok... Nem jó ez így.[/quote]<br><br>Most nekem is feltűnt. Hogy a fenébe fordulhat ilyen elő?? Mert nem 4-5 mp-ről beszélünk...
Bosco
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Tysonnak kb annyi önbizalma lehetett, mint amennyi az ellenfeleinek volt 20 évvel ezelőtt!<br>Az viszont témyleg meglepetés volt, hogy az első menetekben elmaradtak az agresszív támadások.<br>Olyannak tűnt nekem Tyson, mint egy lassú, gyenge öreg oroszlán, akinek már a harci kedve sincs meg.<br>Eddig azt mondhattuk, hogy legalább az ütőereje megmaradt.<br>A meccs után már tudjuk, hogy ez is a múlté!<br>Mcbrideról annyit, hogy szerintem még a közepes szintet sem üti meg!<br>Tysonon volt egy kis felesleg így 39 éves korában, de Mcbride valami nevetségesen punnyadt volt fiatal kora ellenére!<br>Megverte ezt az öreg, fogatlan oroszlánt, de az biztos, hogy 20 évvel ezelőtt 1 menetet sem bírt volna ki ellene!
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: Alien »

....most néztem meg a "meccset".........<br>Valami értelmeset akartam írni, de nem jut eszembe semmi....<br>Szar dolog ez, amikor az ember az egyik  legnagyobb kedvencét így látja bevégezni.... :'(
Fight....
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: greg »

Nna, végignéztem a meccset, Tyson már ütõerõben sem volt sehol, egyszerûen semmiben nem emlékeztetett az igazi Mike Tyson-ra. Talán a 4. menet elején voltak jó pillanatai, de kb. ennyit mutatott ezen a meccsen. Állítólag be is jelentette, hogy nem bunyózik többé.
mooby
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2005-06-10 17:34:05
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klitschkok, Toney, Tyson - Nehézsúly

Hozzászólás Szerző: mooby »

Láttam a mérközést,döbbent......nekem szerencsére megvan Mike összes meccse,tudom nézegetni fénykorát.Vonuljon vissza.Eddig hittem hogy talpra ál,de mostmár belölem is elszált a remény,pedig nagy fanatikusa vagyok. :'(
BUTTON_POST_REPLY