Johnson vs Tarver

Minden, ami profiboksz!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Darien »

Az biztos, hogy Zsolti önbizalmának és hírnevének jót tenne néhány látványos kiütéses győzelem. Én személy szerint Branco-t is jó választásnak tartanám. Van neve, de valószínüleg Zsolt számára nem jelentene lekűzdhetetlen feledatot. Ráadásul Ulrich ellen kiderült, hogy nem lehetlen kiütni.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem Aurino-t Tko-val ki tudná ejteni.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: dp »

Ha te mondod Romsy.<br><br>Mondjuk ez csak elméleti futtatás, de tényleg jó lenne Aurino.<br>Jó lenne Zsoltinak is egy kis önbizalom, jó lenne látni rajta, hogy győzni megy fel és nem azzal, hogy nem akar veszíteni.<br><br>Bár előtte az ütőerő növelését elősegítő edzéseket is bele lehetne venni a programba.Vagy ha benne volt akkor jobban rámenni.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én eddig három meccsét láttam. Rossito / Kristiansen / Simon. Engem nem győzött meg semmiről.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: dp »

Láttam Aurino legutóbbi meccsét, a Joseph Marwa ellenit.<br>Az alapján látványosnak tűnt az olasz.Jó kis közönségmeccs lenne <br>az Erdei - Aurino.<br><br>Bár az igazsághoz tartozik, hogy Aurino ellenfele nem az élvonalból került ki, hiába a WBC nemzetközi bajnoki címe volt a tét.<br><br>Érdekesség még, hogy Aurino majdnem az összes meccsét cirkálósúlyban vívta.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Mondjuk leginkább Pietro Aurino. Szerintem
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: dp »

Köszi greg!<br><br>A leírásod alapján /én még nem láttam Hardingot/ szerintem nem ő lenne az ideális következő ellenfél Zsoltinak.Bár a Telesco elleni győzelmét én se tudom hova tenni.A Gonzales elleni eredménytelen meccs után elég felelőtlenség volt bokszolni engedni.Mindegy ez egy másik szál.<br><br>Szóval Hardingra visszatérve én is azt mondom, hogy kellene még egy meccs e megítéléséhez.De akkor ki legyen Zsolti következő ellenfele?!<br>Azért egy 5-10-3-as mérlegű gyerek nem lenne szerencsés...(nem feltétlenül címvédésre gondoltam!).<br><br>De ki maradt, az aki valamennyire jegyzett (jobban mint Lakatus), de azért nem az első két vonalba tartozik.<br><br>Nézve a ranglistákat én három nevet szúrtam ki:Robin Reid, Silvio Branco és Pietro Aurino.<br>Egyik sem verhetetlen, de nem lehet tölktelékembereknek nevezni őket!<br>Adott esetben a WBO is elfogadná szerintem bármelyiket, mint kihívót.<br><br>Mondjuk ez már kicsit off, ide, de szerintem érdemes foglalkozni ezzel a névsorral.<br><br>Várom a hozzáfűzéseket.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1103613325;start=15#20 date=03/03/05 » 12:38:53]greg!<br><br>Egy Erdei - Hardingról mi a véleményed?[/quote]<br><br>Ehhez azt'szem látni kellett volna a Harding vs. Telesco-t, nem tudom, most milyen formában lehet Harding. Telesco viszont már nem mai gyerek, plusz elõtte nem sokkal Gonzales kiütötte - tehát a felette aratott pontozásos gyõzelem önmagában nem sokat árul el.<br><br>Viszont, ha abból indulunk ki, hogy Jones-t is megizzasztotta, Tarvert - mondjuk másfél alkalommal  :) - lazán kibokszolta, és csak Johnson úthenger-stílusa tudott meggyõzõen kifogni rajta...akkor én mindenképpen tartanék ettõl a meccstõl. Harding nemcsak Zsoltra, hanem szerintem mindenkire veszélyes lehet a félnehézsúlyban!<br><br>Harding szerintem az a típusú bunyós, aki elég simán alkalmazkodik az ellenfél stílusához, ravasz, és rendkívül technikás...Zsoltot pedig, az utolsó három meccsét megnézve, nem nehéz kiismerni, tehát komoly esélyt adok rá, hogy Harding ki tudná õt bokszolni. Most Garay ellen láthattuk, hogy Zsoltot azért zavarba lehet  hozni, tartok tõle, hogy ez Eric Hardingnak sikerülhetne is...
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: dp »

greg!<br><br>Egy Erdei - Hardingról mi a véleményed?
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: greg »

A második meccsükön Harding leiskolázta, Tarver egy abszolút lucky punch-nak köszönhette, hogy megnyerte azt a találkozót, sztem...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Engem nem. A Harding meccseken végig szenvedett.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Szerintem is Tarver a legjobb jelenleg.Fõleg az alkata és az alapállása miatt.Na meg gyors is, igaz.<br><br>Még régebben láttam a Harding elleni 2. meccsét,engem ott meggyõzöt.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tarver a súlycsoport legjobb bunyósa jelenleg, szerintem. Ő ellene adnám a legkevesebb esélyt Erdeinek... Magas, fordított alapállású, gyorsabb is, erősebb is... kondija is van...<br><br>Bár örültem, hogy Johnson-t kihozták ellene, igaz nem teljesen értek vele egyet így utólag átgondolva a meccs alakulását... De mindegy, Erdei is nyert a hétvégén... :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Nem tetszik Johnson bunyója.Inkább Tarverét ha már választani kell.És a Johnson-Tiozzo?Ott már nincs minõségi különbség?!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Laslie<br><br>Következő lépcsőfok: valami rutinos, rafkós veterán, aki mára már verhető, pl Griffin, vagy egy kevésbé jó képességű, de fittebb Branco.<br><br>2. lépcsőfok: valami jó képességű, ambíciózus bunyós, mint pl Harding. Ő különösen jó felkészülés lehetne Traver ellen.<br>
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1103613325;start=0#12 date=01/14/05 ť 07:32:49]...van közte kb 2 lépcsőfok...[/quote]<br><br>Golyo!<br><br>Szerinted mi/ki lenne a következQ lépcsQfok?
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Krizs,<br><br>1) Szerintem Tarver túlságosan óvatosan kezdett. Valószínűleg az volt a taktika, hogy engedi egy kicsit jönni az elején Johnsont és kontrára játszik. Én úgy láttam, hogy meglepte a vehemencia és a munkatempó. Tarver bírná kondival a nyomást, de sokkal többet kellett volna ütnie, hogy Johnson ne tudjon ilyen zavartalanul közelkerülni. Csak lábmunkával és elhajlásokkal nem lehet távol tartani. A visszavágóra Tarver más taktikával fog kijönni.<br><br>2) Talán annyiban, hogy Garay is "pressure fighter" és Johnson is az. Persze más kategória, Johnson sokkal rafináltabb, több ütésfajtát alkalmaz, precízebb is. Tarver ellen nem jó "edzőpartner" Garay. Érzésem szerint a Garay-Johnson minőségbeli különbség túlságosan nagy, van közte kb 2 lépcsőfok...
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: KriZS »

<br>Golyó, két kérdés:<br><br>1) Nem úgy érezted, hogy Tarver mindent megpróbált az első meccsükön, csak nem bírta távol tartani Johnsont? (nem csak a legvégén)<br><br>2) Szerinted Garay jó ellenfél, ha ezeket a srácokat (Glen, AntonioT) vesszük? (boxstílust tekintve és nem menedzsment, meg nem kondi szempontjából)
Az erő legyen Velem!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: greg »

Remélem, Tiozzo lesz elég meggyõzõ és nyugdíjba küldi Michalczewski-t...<br><br>Amúgy azt is várom, hogy Gonzales-szel mi lesz a jövõben, a Telesco elleni siker után azért nem árt számolni a mexikóival.  
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Igen, ez könnyen elképzelhető... mindenesetre az marha nagy meccs lenne... de várjuk ki mit művel Dariusz Tiozzo ellen, szerintem nem lesz valami meggyőző ekkora kihagyás után...
BUTTON_POST_REPLY