Barrera vs Ayala

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Hát igen, a hétvége az esélyesek mindent elsöprő győzelmeit hozta.<br><br>Jermain Taylor simán nyert, amivel a súlycsoport közvetlen élvonalába került, én Hopkinson kívül már senkitől sem félteném.<br><br>Harrison átgázolt az Espadast verő Abelyanon(én itt azért nagyobb ellenállást vártam). Harrisonnal is nagyon komolyan számolni kell.<br><br>És Barerra is sima győzelmet aratott, mi több kiütötte Ayalát.<br><br>A meccseket látta valaki??? Ayala állítólag nagyon visszafogott volt.<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Barrera nagyon lerendezte Ayalát. A kiütés engem is meglepett a sima győzelem nem.
"Mindenki a napra tör..."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: supras »

Barerrának ha visszavonul a promociós céget kéne nyitnia  az alacsonysúlyúaknak. Sosem voltam egy pehelysúly rajongó de nagyon pörgős és agresszív meccseket csinálnak. Bocs tudom hogy ez nem annyira ide tartozik de a meccshez nem nagyon tudok hozzá szólni azon kívül hogy hajrá Barerra.<br>
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1087538348;start=0#5 date=06/19/04 » 17:17:22]Érdekes az utóbbi idõben Barrera meccsei már egyáltalán nem hoznak lázba. (mondjuk a Pac elleni jó volt, de az se Barrera miatt) Barrera bunyójából hiányzik a tûz[/quote]<br><br>Egyetértek. Hamed ellen nagyon tetszett, amit nyújtott, szerintem akkor volt igazán a csúcson. Utána...hát, ez érdekes. Jött Morales, aki ellen sokak szerint simán vesztett, de neki adták a meccset. Aztán Tapia, akinek, akárhogy is jó név volt valamikor, mostanság nagyobb a füstje, mint a lángja. Aztán Kelley, aki igaz, hogy jó bunyós, de már benne van a korban, és elég sokat kihagyott MAB elõtt. Végül Pacman...nos, tudjuk, mi történt. <br><br>Még mindig tartom a véleményem, hogy noha Barrera nyeri a majd meccset, nem lesz fölényes gyõzelem, és sokkal jobban meg fog szenvedni, mint sokan várnák.<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Érdekes az utóbbi időben Barrera meccsei már egyáltalán nem hoznak lázba. (mondjuk a Pac elleni jó volt, de az se Barrera miatt) Barrera bunyójából hiányzik a tűz, inkább egy hidegfejű profi "gyilkológép" lett mint izgalmas bunyós. Szerintem nem lesz egy nagy meccs ez az Ayala elleni annak ellenére, hogy mindketten képesek "év meccsét" csinálni. Barrera kissé bizonytalan lesz, Ayala meg képtelen lesz kárt tenni az ellenfelében. Sima MAB pontozásos győzelem.
"Mindenki a napra tör..."
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Golyó!<br><br>Igazad lenne szvsz, ha még mindig a régi Barreráról lenne szó. Ám mivel Barrera mára sokkal inkább boxer mint puncher nem tudom hogy mit fog szólni Ayala nagy tempójához.<br>Meggyőződésem, hogy a régi Barrera-val szemben PacMan is egész másmilyen meccset vívott volna. A Hamed meccs óta azonban mint mindannyian tudjuk valami megváltozott. Barrera képtelen a régi lángon égni...
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ayala már bantamsúlyban is gyenge ütőnek számított, hát még pehelyben. Ráadásul a stílusa olyan, amilyet Barrera szeret (kivéve ha az illetőt Manny Pacquiaonak hívják), mert folyamatosan jön előre és jól üthető. Ahogy Morales ütőereje megoldhatatlan problémát jelentett Ayalanak, Barrera ütőreje is problémákat fog neki okozni. Mondjuk Ayala állkapcsa bírni fogja a strapát, ez elég valószínű. Ugyanolyan meccsre számítok, mint a Morales vs Ayala derbia, azaz egy klasszis bantamsúlyú szívvel-lélekkel küzd, de egy klasszis pehelysúlyú ellen nem boldogul. Hosszú este lesz ez Ayala számára. Az egyetlen kérdőjel számomra, hogy Barrera hogyan tér vissza egy olyan vereség után, mint a legutóbbi. Ez sok mindent eldönthet. Szerintem nem rizikós választás Ayala. Ez a meccs szinte teljesen Barreratól függ.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem szoros pontozással Barrerat fogják kihozni, KO tuti, hogy nem lesz.... :'(
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem Barrera azért ment bele ebbe a dupla vagy semmi jellegű meccsbe,mert őneki már nincs annyi ideje (már csak a kora végett is),hogy újra felhozó ellenfelekkel bajlódjon.Az előző mérkőzésből szerintem tanul,és most nem lép olyan motiválatlanul a ringbe,mint azt tette Pacquiao ellen.<br>Volt ő már ilyen helyzetben,amikor Junior Jones zsinórban kétszer megverte.Akkor sikerült visszakapaszkodnia (nem is akárhogy! :o).Kérdés,hogy most is sikerül-e neki? ???<br>Én úgy érzem,még utoljára megrázza magát az "öreg" mexikói harcos. ;)
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Barrera vs Ayala

Hozzászólás Szerző: ringsider »

A hétvégén kerül megrendezésre ez az izgalmas párosítás.<br><br>Szerintem Barrera nagy kockázatot vállalt ezzel a visszatérő mérkőzéssel. Neki mostanában nem nagyon fekszenek a nagy munkatempójú bunyósok, és ebben Ayala-nál kevés jobbat találunk ebben a mezőnyben. <br>Jó, hogy kicsi az ütőerej-nyílván ez szólt mellette-, de ha nem csúcsállapotba van Barrera-ami azért egy ilyen katasztrófális vereség után lássuk be, könnyen előfordulhat-akár pontozással is kikaphat...<br><br>Kinek mi a véleménye?<br><br>Az undercardba Jermain Taylor élete eddigi legnehezebb mérkőzésére készül Raul Marquez ellen.
BUTTON_POST_REPLY