Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Erwin írtaCOLON
VRRRT írtaCOLONSzerintem pihentessétek jövő évig.
(de itt a fórumban fogja egyáltalán valaki olvasni ezt?)
Írni fogok róla egy hírt mindenképpen, de csak akkor, ha megvan a végleges döntés.
A "várom a véleményeket"-re céloztam. Nincs túl nagy élet errefelé az utóbbi időkben...
( Az egyértelmű volt, hogy erről tájékoztatva lesz a nép.)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: Erwin »

VRRRT írtaCOLONSzerintem pihentessétek jövő évig.
(de itt a fórumban fogja egyáltalán valaki olvasni ezt?)
Írni fogok róla egy hírt mindenképpen, de csak akkor, ha megvan a végleges döntés.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Szerintem pihentessétek jövő évig.
(de itt a fórumban fogja egyáltalán valaki olvasni ezt?)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Sajnos eddig nem volt időm arra, hogy bővebben foglalkozzak a tippjátékkal (volt miből talpra állni, de reméljük többet semmilyen fennakadás nem lesz, mert új szerverünk és szolgáltatónk van), illetve van pár elég komoly kérdés, ami a folytatással kapcsolatban felmerült.

Most már sajnos nagy bizonyossággal ki lehet jelenteni, hogy az idei évből fél év adatai elvesztek, és ezeket nem fogjuk tudni visszaállítani. Ami a dilemma, hogy a nagyjából még idén hátralévő 2 hónapra elindítsuk-e a versenyt, vagy tartsunk szünetet januárig, és akkor újult erővel, tiszta lappal, talán egy kicsit "felspannolva" a játékot vágjunk bele az újabb szezonba. Én az utóbbi verziót látom most jobbnak, de várom a véleményeket, mert mégiscsak értetek, a versenyzőkért lett kitalálva a vetélkedő.
feketebot
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2015-01-12 17:25:46

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: feketebot »

Hali! Lesz még idén tippjáték?
VITAMINKIRALY
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2013-01-16 13:49:10

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: VITAMINKIRALY »

Erwin írtaCOLON
VITAMINKIRALY írtaCOLONHelló, sziasztok!

Ismét problémám adódott a tippjátékban! A tippeket sikerült leadni, és értelmezte is a program. http://kepfeltoltes.hu/150125/tippjatek ... es.hu_.jpg

Azonban egyik toplistára sem kerültek fel az eredményeim, nem vagyok látható sehol! Kérlek orvosoljátok a problémát, ha van rá mód, mert idén nem szeretnék lemaradni!

Köszönöm!
VITAMINKIRÁLY
Probléma elvileg elhárítva, viszont Fly nem tudott e-mailen keresztül elérni téged, ezért privátban elküldtem az üzenetét.

Látom fent vagyok a toplistán, meg az aktuális tippeket is sikerült leadni, vissza is néztem és minden stimmel, az előző forduló eredményei is, meg az aktuális tippek is! Köszönöm szépen a gyors intézkedést!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: Erwin »

VITAMINKIRALY írtaCOLONHelló, sziasztok!

Ismét problémám adódott a tippjátékban! A tippeket sikerült leadni, és értelmezte is a program. http://kepfeltoltes.hu/150125/tippjatek ... es.hu_.jpg

Azonban egyik toplistára sem kerültek fel az eredményeim, nem vagyok látható sehol! Kérlek orvosoljátok a problémát, ha van rá mód, mert idén nem szeretnék lemaradni!

Köszönöm!
VITAMINKIRÁLY
Probléma elvileg elhárítva, viszont Fly nem tudott e-mailen keresztül elérni téged, ezért privátban elküldtem az üzenetét.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: Erwin »

VITAMINKIRÁLY írtaCOLONHelló, sziasztok!

Ismét problémám adódott a tippjátékban! A tippeket sikerült leadni, és értelmezte is a program. http://kepfeltoltes.hu/150125/tippjatek ... es.hu_.jpg

Azonban egyik toplistára sem kerültek fel az eredményeim, nem vagyok látható sehol! Kérlek orvosoljátok a problémát, ha van rá mód, mert idén nem szeretnék lemaradni!

Köszönöm!
VITAMINKIRÁLY
Szólok Flynak, reményeim szerint sikerül javítani a hibát.
VITAMINKIRALY
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2013-01-16 13:49:10

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: VITAMINKIRALY »

Helló, sziasztok!

Ismét problémám adódott a tippjátékban! A tippeket sikerült leadni, és értelmezte is a program. http://kepfeltoltes.hu/150125/tippjatek ... es.hu_.jpg

Azonban egyik toplistára sem kerültek fel az eredményeim, nem vagyok látható sehol! Kérlek orvosoljátok a problémát, ha van rá mód, mert idén nem szeretnék lemaradni!

Köszönöm!
VITAMINKIRÁLY
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Forró Tamás írtaCOLONNem működik :(
A teszt fórumban már kérdeztem tőled vasárnap, hogy mi a konkrét hibajelenség, mert anélkül nehéz okosat mondani, vagy bármit csinálni. Most már a tippelési időszakból is szinte percek vannak hátra, így nem tudom, hogy hogyan segíthetnék. Ha esetleg olvasod, akkor próbáld meg a felhasználónevedet ékezetek nélkül beírni, hátha ez okozza a problémát, de könnyen előfordul, hogy teljesen más gond van, amit így vakon nem tudok megállapítani.
Forró Tamás
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2009-12-20 19:16:24

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: Forró Tamás »

Nem működik :(
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: Erwin »

horgaszbela7508 írtaCOLONSziasztok! Ha regisztrált hozzászóló vagyok akkor csak tippelek elküldöm és kész? Előre is köszönettel:horgaszbela
Pontosan, ahogy a szabályzatban is le van írva:

"1. A tippjátékban a profiboksz.hu minden regisztrált tagja részt vehet a felhasználónevének és jelszavának megadásával."

http://www.profiboksz.hu/tippjatek.php?a=rules
horgaszbela7508
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2015-01-07 19:24:37

Re: Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: horgaszbela7508 »

Sziasztok! Ha regisztrált hozzászóló vagyok akkor csak tippelek elküldöm és kész? Előre is köszönettel:horgaszbela
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Tippjáték a profiboksz.hu-n - A 2015-ös szezon

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nos, ha új év, akkor új tippjáték szezon :) Nem kell megijedni, egyelőre még nem rajtol a 2015-ös idény, lehet még erőt gyűjteni, mert a tervek szerint kb. január 10. körül kezdődik az első tippelési időszak, ergo a január 17-i hétvége meccsei lehetnek az elsők, amire voksolhattok.
BUTTON_POST_REPLY