Balzsay vs. Kashtanov

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY

Balzsay vs. Kashtanov - Ki győzött a mérkőzésen?

Balzsay
7
28%
Kashtanov
11
44%
Döntetlen lett
5
20%
Nem tudok dönteni
2
8%
 
Szavazatok számaCOLON 25

jszegedi
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2007-05-14 20:38:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kashtanov-Balzsay

Hozzászólás Szerző: jszegedi »

Ez két, magasan képzett bokszoló döntetlenszagú meccse volt. Ki lehetett hozni Balzsayt.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

megnéztem a meccset: több kérdés felmerült bennem:
- rongyrázósak az ukránok: Buffer, óriás aréna, Roach... de mire fel? kiért? Mert hogy Kashtanov nem világbajnoki anyag az egyértelmű
- én sem tartom óriási csalásnak, de nagyon meglepő, hogy a körülmények közepette ezt a nagyon szoros meccset Karcsinak hozták ki. szoros meccs volt, neki is kihozható, talán a hangsúlyosabb és egy hajszálnyival tisztább ütései miatt, de neccesen...
- korrekt volt a közvetítés, mert mindkét féltől kilassították és nagyjából arányos mennyiségben az ütéseket.
- ha az ukránt hozták volna ki, kicsit fanyalogtunk volna, de nem kiabálhattunk volna óriási csalást, idegenben...
- ha Karesz nem tudott dominálni egy iparos ellen, akkor mi lesz a későbbiekben? ráadásul most világbajnokként beszélünk róla, de hol van a super 6-hez (10-hez) képest? iskolabokszot én nem láttam, igaz nem is vagyok szakmabeli.
- a sérülékenysége aggodalomra ad okot
- Karesz tud szép dolgokat, védekezésből pontos kontrákat, elhajlásból visszatámadásokat, meghúzott ütéseket, de valahogy mindig hiányoltam a folytatást, azaz épp akkor állt meg ezekben, amikor talán még nagyobb kárt tudott volna tenni az ellenfélben...

mindezek alapján szerintem mindenféleképpen gratulálni kell Karesznak, de a következő meccsen ennél több kell, és igenis hallgatni kellene szerintem a kritikusokra is, és nem csak leszólni azokat :-) sok "fórumhuszár" a szakmabelieknél többszörös mennyiségű meccset, elemzést, stb nézett meg, lassított ki, pontozást tapasztalt meg... igaz mindig vannak elvakult hozzászólók és "rinyálók", de nem mindegy, hogy milyen teljesítménnyel nyer, és utána mit és hogyan nyilatkozik. inkább örüljenek a "szakmabeliek", hogy minél többen foglalkoznak velük, a profi sportolónak tudnia kell ezt kezelnie, és nem leszólnia (ebben korábban Zsolti is hibázott már...) profi bokszról beszélünk, ahol nagyon számít a PR...

HAJRÁ KARESZ!!! tudsz te még jobb lenni!
N_Ricsi
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2009-01-16 16:49:19

Hozzászólás Szerző: N_Ricsi »

Szerintem ez az eddigi legvéleményesebb nagy jelentőséggel bíró, magyar vonatkozású meccs.
Erdei is vívott két szorosnak mondott meccset Garay ellen, ahol voltak hasonló hangok, de az első találkozójukon szerintem nagyon sima pontozásos győzelmet aratott Zsolt, a második is max. döntetlen volt, de semmiképpen sem argentin győzelem.
Balzsay is járt már egyszer ebben a cipőben Inkin ellen, de ha a sokat szidott amerikai szemléletű pontozást vesszük alapul, ha csak hajszállal is, de talán nyerhetett Karesz. Ezt ugye a the Ring Magazintól kezdve sok külföldi lap így látta, náluk szó sem volt orosz sikerről...
Tehát ha az véleményesnek nevezett meccs volt, akkor itt joggal lehetnek felháborodva sokan.
Nálam jóindulattal 4 menetet nyert Karesz, de mivel elfogult vagyok vele, lehet ennyit sem, ráadásul többször bajban volt, annak ellenére is hogy látszott egy komoly edző segítsége mellett ezt az ukrán bunyóst a mérkőzés közepe táján kiüthette volna...
Az ukrán nyert volna, nem azért mert hazai pályán volt, hanem több menet nyert és jóval többet talált.
Gratulálok a címhez, de nem tudom, hogy illik-e így örülni!
Klicsko
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2011-08-27 13:22:42
Tartózkodási helyCOLON Szombathely

Hozzászólás Szerző: Klicsko »

Sziasztok!

Én is végignéztem a mérkőzést, és a véleményem az, hogy bár szűken, de megérdemelten nyert Karcsi! Végig pontoztam a meccset, nem itéltem döntetlenre egy menetet sem, és így Karcsi vitt el a 12-ből 7 menetet nálam. Bár az ukrán több ütést indított, mégis Karcsi talált pontosabban Nekünk magyaroknak egy emberként kellene örülnünk ennek a sikernek, főleg így, hogy NEM volt bunda!
Bunyóztam, benne voltam, bár nem értem el ilyen szintre mint Karcsiék, de szemem van hozzá, és tudom, hogy ez a meccs Karcsié megérdemelten!
GRATULÁLOK!!!
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Nálam 114:114, azaz döntetlen lett, de nagyon örülök, hogy kihozták Karcsit győztesnek! Csak a kiváló minőségű videón láttam a meccset, a tegnapi streamen nem néztem. Én Balzsay WP-t tettem a Tippjátékban, mert Kashtanov verhetőnek tűnt a korábbi meccsei alapján Balzsay számára. Én az ukrán helyszín ellenére is elképzelhetőnek tartottam a pontozásos győzelmet, kiütésre nem számítottam...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
foszto
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2008-12-25 02:51:04

Hozzászólás Szerző: foszto »

Szerintem tegnap este mindenki úgy nézte ezt a mérkőzést, hogy meg volt győződve lejteni fog az ukrán felé a pálya. Ezért úgy gondoltuk, hogy ahol nem fölényes Balzsay ott az ukráné a menet. Ez nem így volt és ez okozta azt, hogy egy kiegyenlített mérkőzést sokan egyértelmű ukrán sikernek láttak.

Szóval szerintem nem történt csalás, hacsak a csalás elmaradását nem tekintjük annak :)
A hozzászólást 2011 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 foszto-kor.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Balzsay vs. Kashtanov

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Most, hogy már van tökéletes minőségű videó, amit mindenki megtekinthet, elindítok egy szavazást a mérkőzésről. Természetesen jöhetnek a vélemények is, nem csak a voksok.

Linkek a videó(k)hoz:

http://www.profiboksz.hu/video/balzsay- ... ele-video/

http://www.megaupload.com/?d=4TGG6BC5

http://www.megaupload.com/?d=9MFDHN4P
BUTTON_POST_REPLY