Johnson vs Tarver

Minden, ami profiboksz!
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Szerintem, ha Michalczewski megveri Tiozzo-t, akkor õ fog Johnson ellen küzdeni és Madár megint a partvonalra szorul.<br><br>Nagyon megnéznék egy jó Dareket Johnson ellen.<br><br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Hein<br><br><br>Szerintem Madár még nincs azon a szinten, hogy megverje Johnsont vagy Tarvert. Ehhez még minimum 1 év és 3-4 komoly ellenfél kell. A Johnson féle nyomást Tarver és Jones sem tudta lekezelni, nem tudom, hogy ez hogyan sikerülhetne Madárnak, főleg a meccs vége felé. Tarver pedig egészen más okból lenne komoly falat: az ő alkata, gyorsasága, fordított alapállása és ütőereje lehetne probléma Zsolt számára. <br><br>A Johnson vs Tarver derbi visszavágóján Tarvert tartanám esélyesebbnek. Most már tudja, hogy nem engedheti ennyire magára Johnsont, sokkal agresszívebbnek, aktívabbnak kellene lennie.<br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: dp »

Szerintem sokmindenkit becsapott Tarver meccs végi teljesítménye.Engem is megtévesztett, de másodszorra már jobban láttam Johnson akarását.<br><br>Igen, Johnson jobban akarta a győzelmet és többet is tett érte!Nem olyan látványos a stílusa mint Jonesé, de ezzel a rakkolós bunyóval kiütötte a korábbi vitathatatlant és kipontozta Tarvert.Ezek a tények magukért beszéltek.<br><br>Tarver elég tanácstalannak tűnt az elején, nem tudott mit kezdeni ellenfelével, és látszott rajta, hogy nem mozgósítja minden energiáját.<br><br>Majd legközelebb.<br><br>Michalczewskivel kapcsolatban várjuk meg először, hogy mire lesz képes Tiozzo ellen.Mostanság sok meglepetést éltünk meg...<br>Remélem Darek nyerni fog!<br><br><br>
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Hein »

Egy Johnson-Darek meccsen valószínűleg annyi vér folyna, mint egy disznóvágáson, szóval nem különösebben érdekelne a dolog.
Hein
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Golyo<br><br>Szerintem is Johnson nyert. A riporterek and a Fightnews munkatarsai azt mondjak, hogy elso ranezesre Tarver volt a jobb es ezt ma igyekeztek alatamasztani szamokkal is. Ezek szerint ugy nez ki, hogy Tarver tobbet es nagyobbakat utott. Elkepzelheto. Viszont az is igaz, hogy Johnson volt az aktivabb, o volt az agresszor, raadasul pedig Tarver gyakorlatilag teljesen eladta a 10. menetet, ami szerintem vegzetes hiba volt. Egy ennyire szoros meccsen nem szabad teljes meneteket feladni, kulonosen nem az utolso harombol. <br>Nem eloszor tortenik meg, hogy emiatt veszit egy klasszis bunyos. (Oscar-Tito).<br>Johnson megerdemleten gyozott. Valahogy nagyobb szive is van, mint Tarvernek.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: greg »

Én egy Johnson vs. Michalczewski-t néznék meg szívesen, két nagyon hasonló stílus vajon mit kezdene egymással?
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Hein »

Ezt a tankstílust én nem szeretem, amit Johnson képvisel.<br>Első benyomásra Tarvert érzetem jobbnak, de valószínű, hogy engem is befolyásolt az, hogy a meccs utolsó harmadában Tarver jobb volt.<br><br>Nem értem Jonest, hogy hogyan kaphatott ki ettől a két bunyóstól.<br><br>Madár szerintem megoldaná Johnson ellen a meccset, Tarver ellen azonban nagyon félteném. Nagyon-nagyon!
Hein
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: berti »

Én egyszer sem pontoztam, de ami miatt a stúdióban Tarvert láthatták jobbnak - habár állítólag ők pontoztak - az az, hogy a teljes meccs alapján ítélték meg a győztest, amiben Tarver a végén esetleg jobb volt.<br><br>Nagyon nem is foglalkoztam azzal, hogy melyikük nyert, csak azért potzyogtak a könnyeim, hogy ez a két - már bocsánat - kütyaütő, képesvolt legyőzni... Őt!  :P<br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Johnson vs Tarver

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Mit szóltok? Nálam 1-2 ponttal nyert Johnson, nem értettem egyet a kommentátorokkal. Tarver egszerűen elkönnyelműsködte ezt a meccset. Alábecsülte Johnsont. Ti hogyan láttátok? Van aki szerint Tarver nyert?
BUTTON_POST_REPLY