Közös meccsnézéssel 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Hozzászólás Szerző: tomi »

Én is kapatnék egy elérhetőséget priviben, holnap már nem nagyon leszek gépközelben
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Oksa, megy priviben az elérhetőségem...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Lesz egy legénybúcsú pénteken vidéken, annak a sikerességétől függően tudok jönni. Vagyis a sikertelensége esetén, mert ha sikeres lesz, akkor sanszos, hogy szombat este még nem tudok bp-re visszajönni. :)
Valaki adna esetleg elérhetőséget privátban, hogy amennyiben sikerül összekaparnom magam szombaton és csatlakoznom, ne kerüljük el egymást?
bandi
-----------------
tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Hozzászólás Szerző: tomi »

No, én nem tudom mikorra tudnék odaérni, függ mikor végzek a délutáni progimmal (az is evés-ivás), ezért Carlssontól kérnék egy elérhetőséget privátban, hogy tudjuk egyeztetni,hogy hol vagytok.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Carlssonnal és Grabanccal már beszélve erről, megfelelne a többieknek az a menetrend, hogy találkoznánk 18 óra körül a Cafe Colombo-ban, ott iszogatnánk egy keveset, befutna mindenki, aztán 20 óra felé útbaejtenénk egy kisebb abc-t, ahol mindenki beszerezné magának az est hátralévő részére a magának betervezett kaja- és piamennyiséget, aztán irány a Carlsson-kéró?

Ott még lehetne rendelni pizzát a Vitali-meccsig (22:45 körül a kezdés), ha valaki éhes. A hajnali közvetítés 3:30-kor kezdődik a Sport1 műsorterve szerint, a köztes időben meg lehetne nézni régebbi izgalmas meccseket, ha van rá igény...

Tehát lényegében a 3.verzió kisebb módosításokkal...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Én Dunapatajon leszek a jelzett időpontban az országos pacalfőző versenyen. Reggel főzök, délutántól meg négykézláb mászok és röfögök...
grabanc írtaCOLONKedves leendő házigazdánk! :)
Szia Carls! :wink:

Ha jól számoltam 7en vagyunk mint a gonoszok, de ez az átok megszűnik programunk ogre általi lájkolásával :P, persze ahhoz nyilatkozni kéne a sörivós avatárjának... :P

Az Oktogonhoz még mindig igen közel van az Eötvös Söröző, a Dimitrisz, a Cafe Colombo és persze a Liszt F. tér (többek között) a csoda Hooters-szével (http://burger.blog.hu/2012/08/31/bpburg ... s_budapest)

Elárulom, hogy bandi78 is meg lett szólítva, de ő sem nézi a levelezését, így passz hogy jön-e? Mert gondolom Holly dobta az üzenetet, ahogy szokta.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Na ez így jól is hangzik, ha heten vagy nyolcan leszünk, az pont jó is lesz... :)

Roy-al már beszéltem erről, több variáció is van:

1 - Alapozunk valahol egy közeli ivóban, az esti meccset is ott nézzük, a hajnali meccset pedig énnálam.

2. - Alapozunk valahol egy környékbeli lokálban, de az esti meccsre becuccolunk hozzánk, és ott nézzük azt is, és a hajnali meccset is.

3. - Megvesszük a szükséges piákat valami olcsó szupermarketben, felvisszük a lakásba, és ott iszogatunk, később pizzát rendelünk, meccset nézünk, aztán a két meccs közti időben Roy hozna HD minőségű bokszmeccseket, amiket szintén le tudnánk ott vetíteni.

Részemről bármelyik megoldás lehet, a többség dönt! :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Kedves leendő házigazdánk! :)
Szia Carls! :wink:

Ha jól számoltam 7en vagyunk mint a gonoszok, de ez az átok megszűnik programunk ogre általi lájkolásával :P, persze ahhoz nyilatkozni kéne a sörivós avatárjának... :P

Az Oktogonhoz még mindig igen közel van az Eötvös Söröző, a Dimitrisz, a Cafe Colombo és persze a Liszt F. tér (többek között) a csoda Hooters-szével (http://burger.blog.hu/2012/08/31/bpburg ... s_budapest)

Elárulom, hogy bandi78 is meg lett szólítva, de ő sem nézi a levelezését, így passz hogy jön-e? Mert gondolom Holly dobta az üzenetet, ahogy szokta.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

A hajnali meccset nézhetjük nálam az oktogonon, ha a létszám nem haladja meg a 8 főt, mert kb. annyian férnénk csak el kényelmesen a nappaliban... :) Ez esetben viszont valahová az oktogon környékére kéne szervezni az alapozást, és az esti meccsnézést... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Ezúttal az én jelenlétemet sem ússzátok meg...
És legalább az elém rakott kólába olykor bele is fogok szürcsenteni. :D
ringcsoda.blog.hu
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Én is jövök. Akár Hooters, vagy valakinek a lakásán is nézhetnénk, pl a hajnali mérkőzést is, ha megoldható!
tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Hozzászólás Szerző: tomi »

tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Hozzászólás Szerző: tomi »

Amúgy itt az info a Hootersről:-)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Carlsson írtaCOLONÉn is ráérek, és megyek is szívesen, addig pedig derítsük ki, hogy a linken látható hely hol van, mert én ITT szeretnék a meccs előtt alapozni... :D

http://live-erotika.hu/napicsaj/?p=10005
Engem meggyőztél! :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Én is ráérek, és megyek is szívesen, addig pedig derítsük ki, hogy a linken látható hely hol van, mert én ITT szeretnék a meccs előtt alapozni... :D

http://live-erotika.hu/napicsaj/?p=10005
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Hozzászólás Szerző: tomi »

Nekem is jó lenne, de csak estefele, egyébként a szabadcsapat aláfestése nem volt sokkal rosszabb, mint a előmeccsek színvonala:-)
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

grabanc írtaCOLONHát sajnos én feltehetően: RÁÉREK! :lol:

Ezt a "csöcsös" helyet nem szívesen hagynám ki, de ott ki a f@szt érdekel a boksz? :wink:
Roy, látom szeretnél gondoskodni az izgalmakról, mert nem bízol a "szétszedésben"... :)
nekem bejött a múltkori hely... az aranyfácán jó volt... a roma szabadcsapatot le lehetne cserélni egy hooter's felszolgáló csapatra, és annyian lennénk a fórum találkozón, hogy el sem férnénk az emeleten... :lol:
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Grab

"Ezt a "csöcsös" helyet nem szívesen hagynám ki"

Nem is kell... ;)

"de ott ki a f@szt érdekel a boksz?"

Ott nem fog senkit, de nem is azért mennénk oda... ;)

"Roy, látom szeretnél gondoskodni az izgalmakról, mert nem bízol a "szétszedésben"

Én a szemet gyönyörködtető környezetről szeretnék gondoskodni, ami meg az izgalmakat illeti, kétlem, hogy vetkőzés benne lenne a csirkeszárny árában, de remélem az ölünkbe azért beleülnek... ;) :D :cool:
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát sajnos én feltehetően: RÁÉREK! :lol:

Ezt a "csöcsös" helyet nem szívesen hagynám ki, de ott ki a f@szt érdekel a boksz? :wink:
Roy, látom szeretnél gondoskodni az izgalmakról, mert nem bízol a "szétszedésben"... :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Szept. 8.: Vitali vs Charr, 3 hét múlva megnézhetnénk, hogy tépi szét Charr Vitali-t... :D

Előtte meg kezdhetnénk itt is, ha kinyitnak addig.. :cool:
http://vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/ko ... mnt_page=1
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
BUTTON_POST_REPLY