Nehézsúly 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

supras írtaCOLONNaná, edző partnerek voltak
Azért remélem Vitya nem vert ki belőlük mindent, mert akkor buktam a tippjátékban:)
Whisper
Kihívó
HozzászólásokCOLON 147
CsatlakozottCOLON 2005-05-08 00:37:22
Tartózkodási helyCOLON Ajka

Hozzászólás Szerző: Whisper »

De azt ne kérdezd, hogy videó lesz-e a meccseikről, mert az sajnos közel sem biztos.
ESPN vagy Megasport?
Gondolom a német RTL csak a főmeccset adja. ( Vagy a fél 1-es "highlights" a gála fontosabb meccseire is vonatkozik? )
" Just a man and his will to survive "
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Naná, edző partnerek voltak
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

undespuited írtaCOLONbyrd és thompson a klitschko gálán lép fel?
Kép

v.ö. a tipposzloppal
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Pontosan. De azt ne kérdezd, hogy videó lesz-e a meccseikről, mert az sajnos közel sem biztos.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

byrd és thompson a klitschko gálán lép fel?
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
Whisper
Kihívó
HozzászólásokCOLON 147
CsatlakozottCOLON 2005-05-08 00:37:22
Tartózkodási helyCOLON Ajka

Hozzászólás Szerző: Whisper »

Egy kis érdekesség a holnapi Eurosportos gála kapcsán:

http://www.secondsout.com/uk-boxing-new ... n-to-fight

Tavaly ősszel már volt tévés meccse, az elég érdekesen sikeredett (főként az ellenfél miatt).
" Just a man and his will to survive "
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

elnézve brewster hétvégi teljesítményét annyira nem estem hasra. bár az angol folyamatosan menekült ettől a meccs majdnem unalmonba fulladt és így nehéz látványos meccset csinálni de mégis nem látam azt a dinamikát az amcsiban mint amikor klitschkó és golota ellen győzött. örülnék ha összeszedné magát mert peterrel, arreolával, esetleg tuával és chagával jó meccset tudnának csinálni. 8)
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Ettől függetlenül ugyanannyi esélye lenne Vitya ellen, mint eddig volt: Pár menet, és konyec! :D
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Íme, ahogy mészárlásba torkollott a szaranszki este.

KépKépKépKép

KépKépKép

KépKép
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Igen, ha Ibra nem is tudta meglepni semmi olyannal az ukránt amitől az ült volna, legalább ő sem terült el... és azért az összképet tekintve ez tisztességes.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

klitschko ellen bátortalan volt. pedig többet is nyújthatott volna. de legalább nem feküdt ki :D
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Szerintem Valuevet, Petert vagy Chagaevet simán meg is oldotta volna a maradék világbajnokok közül...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Én sem látom benne a logikát.Nekem mindig is tetszett a bunyója viszont Klitschko ellen többet vártam tőle.Azt gondoltam meg fogja oldani.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

nem értem miért. képzett boxoló volt simán eljutott volna még 1 címmeccsig. kár érte.
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Carlsson írtaCOLONhttp://www.boxinginsider.com/headlines/ ... s-retired/

Ibragimov visszavonult.

Ez már fél hónapos hír, de eddig még nem láttam kint az oldalon a cikkek között, ezért én is csak most szereztem róla tudomást. Kár érte, még sztem tudott volna simán nagy csatákat vívni ebben a fos mezőnyben...
Jé, mi a fütty?!
Ő legalább nem zakózott mélységesen VlaKlics ellen... vagy inkább kibírta némi kötél és sumó segítséggel. De tényleg sajnálom, viszont neki nem is lett egy marék kakusz az agya helyén...
Szép volt Szultán! =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

http://www.boxinginsider.com/headlines/ ... s-retired/

Ibragimov visszavonult.

Ez már fél hónapos hír, de eddig még nem láttam kint az oldalon a cikkek között, ezért én is csak most szereztem róla tudomást. Kár érte, még sztem tudott volna simán nagy csatákat vívni ebben a fos mezőnyben...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Én a WBA helyében a következőket tenném:

1. - Azonnali kötelező meccs Valuev és Chagaev között, hogy eldöntsék, ki az igazi világbajnok.
2. - Négyes minitorna rendezése (az IBF mintájára), hogy eldöntsék a kötelező kihívó sorsát. A párosítások pedig a következők lennének: Meehan vs. Bidenko, Ruiz vs. Holyfield (vagy akár megcserélve), a két párharc győztese pedig egymás ellen bokszolna a WBA hivatalos kihívói státuszért.
3. - Az elliminációs minitorna lebonyolítása után a világbajnokot kötelezni arra, hogy a hivatalos kihívóval küzdjön meg.
4. - Ez után a meccs után jöhetnek a Klitschkók és a címegyesítés. :)

Ezzel el is lenne minden intézve (sztem).
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

annyira béna a WBA mostanában hogy az már nevetséges: Ruiz állandóan kap lehetőséget ha nyer, ha veszít. chagaev egyértelműen megverte annó és újra erőltetik a mecset. valuev is szintén egyértelműen kikapott ruiztól mint hollyfieldtől de a WBA-nak ez sem számít. gyorsan szétdobnak manapság-interim-szuperbajnoki-sima világbajnoki-sima világbajnok II.-öveket. itt csak klitschkóék tudnának rendet rakni: valuev vs klitschkó eladható mindenki számára érdekes meccs lenne, chagaev vs klitschkó szintén zenész, ruizzal már csak azért is kellene boxolnia valamelyik klitschkónak hogy úgy kiüsse hogy visszavonuljon. szóval a WBA-nál van 3 tumor amit ki kéne iktatni mert addig ezek csak egymás ellen boxolgatnak talán évekig. midegy ki győz már másolnak is 1 WBA övet a vesztesnek is :twisted:
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
BUTTON_POST_REPLY