Forma-1, a Száguldó Cirkusz (2. topik)

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

"A Belga Nagydíjon Felipe Massa utólag megszerzett győzelme ellenére a Ferrarinál továbbra sem jelölik ki a brazilt elsőszámú pilótává. Kimi Räikkönen öt futammal a szezon vége előtt 19 pontos lemaradásban van a listavezető Lewis Hamiltonhoz képest"

Massa, miután Hamiltontól szabálytalan manőver miatt elvették a hétvégi futamgyőzelmet, két pontra csökkentette hátrányát a brithez képest. A maranellóiak csapatvezetője, Stefano Domenicali azonban elmondta, ilyen fontos kérdésben nem akarják elsietni a döntést.

"A döntést a csapat érdekének megfelelően fogjuk meghozni. A most kialakult helyzetben nem szabad kapkodni. Majd ha azt érezzük, hogy itt az ideje, lépünk. De most Monza a legfontosabb, erre kell koncentrálnunk"- nyilatkozta Domenicali a hétvégi Olasz Nagydíj előtt."

Végre 1 öröm az ürömben... 8)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Sztrego írtaCOLONEz már rég nem a Fomra 1-ről szól! Idén a McLareneket 7-szer büntették meg, miközben a Ferrari megúszta pénzbírsággal vagy egy ejnye-bejnyével.
Hamilotn büntetése most sem volt jogos, amit a már-már világfelháborodás is jól mutat. Alonost nem büntették meg, pedig megint levágta a boszutca bejáratát keresztbe. kimit nem büntették meg, pedig sárga zászló alatt előzte vissza Hamiltont. A rajt utáni pályán kívüli előnyszerzéséről nem is beszélve. Igaza van a nagy nevű szakértőknek, a FIA kettős mércével mér!

Az én igazam is beigazolódni látszik, tavaly is papír vb címet osztottak, idén is ezt szeretnék.

A pirossal szedett idézet minden szavával egyetértek!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Blackpanther írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONAz én igazam is beigazolódni látszik, tavaly is papír vb címet osztottak, idén is ezt szeretnék.
Massa, csak papír vb címet nyerhet idén?
Nem. Amennyiben nem 1 ponttal nyeri a vb-t.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

VRRRT írtaCOLONNem, de a mercinek az idei évben a sportszerűség mintaképének kéne lennie, ha meg büntetést kapnak, akkor azt legfeljebb köszönjék meg. Örüljenek, h idén is versenyezhetnek, a kétes ítéleteket meg nyeljék le ebben a szezonban.
Ha itt egy nagycsapat mintáskodik (és nem ügyeskedik ahol csak tud a címek reményében), akkor el is áshatja magát... Itt csak az a kérdés, hogy mikor ki leplez le kit? :roll:
Nem véletlen, hogy a kiscsapatokról (esélytelenekről) nem hallani negatívumokat, csak a pár esélyes team-ről.
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Sztrego írtaCOLONAz én igazam is beigazolódni látszik, tavaly is papír vb címet osztottak, idén is ezt szeretnék.
Massa, csak papír vb címet nyerhet idén?
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Nem, de a mercinek az idei évben a sportszerűség mintaképének kéne lennie, ha meg büntetést kapnak, akkor azt legfeljebb köszönjék meg. Örüljenek, h idén is versenyezhetnek, a kétes ítéleteket meg nyeljék le ebben a szezonban.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

VRRRT írtaCOLONCsak ne felejtds el, h ha nincs Bernie bácsi, akkor a merci ki lenne zárva pilótástul a 2007es és 2008as szezonból... :!:
Ezért csak bábok lehetnek a pályán, versenyt szimulálva?
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Miskolci írtaCOLONMég 5 futam, kicsit korai lenne kijelenteni, hogy már csak 2 versenyző ugrik a ringbe a címért.
Jogos. Bár Kimi valszeg hiába nyerné meg az összes, hátralévő futamot. Meg persze esélye sem sok van rá :?
undespuited írtaCOLON most az a kérdés hamilton v massa. mivel mindkettő kissé nagyképű és provokatív személyiség számomra ezért egyiket sem szeretem de akkor már inkább legyen massa.:
Ha leszámolom az itteni igazi kedvencemet J.B.-t (:cry: ) és Kimi is ugrik a címért folyó csatából, akkor én inkább nem drukkolok egyiknek sem. Marad az, hogy éles versenyeket vívjanak és szórakoztassanak minket.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Csak ne felejtds el, h ha nincs Bernie bácsi, akkor a merci ki lenne zárva pilótástul a 2007es és 2008as szezonból... :!:
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ez már rég nem a Fomra 1-ről szól! Idén a McLareneket 7-szer büntették meg, miközben a Ferrari megúszta pénzbírsággal vagy egy ejnye-bejnyével.
Hamilotn büntetése most sem volt jogos, amit a már-már világfelháborodás is jól mutat. Alonost nem büntették meg, pedig megint levágta a boszutca bejáratát keresztbe. kimit nem büntették meg, pedig sárga zászló alatt előzte vissza Hamiltont. A rajt utáni pályán kívüli előnyszerzéséről nem is beszélve. Igaza van a nagy nevű szakértőknek, a FIA kettős mércével mér!
Az én igazam is beigazolódni látszik, tavaly is papír vb címet osztottak, idén is ezt szeretnék.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

kimi fantasztikusan ment az előzés az elején ahogy lehagyta a 2 riválist párját ritkítja. az utolsó körben jobb lett volna ha lassít és inkább 2.-ként betolja a ferrarit így sajnos kiütötte magát. az a baj idén későn kapott észbe így a bajnokság elúszott. ha motiváltsága megmaradt volna végig akkor valószínűleg megvédi bajnoki címét.
most az a kérdés hamilton v massa. mivel mindkettő kissé nagyképű és provokatív személyiség számomra ezért egyiket sem szeretem de akkor már inkább legyen massa.nagyon közel van egymáshoz a 2 autó (mcleren és a ferrari) így nem tudom mi lesz. az a 2 pont ami köztük van kemény csatát ígér. bízom benne hogy kimi meg fogja nehezíteni a dolgát az angolnak. :twisted:
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

Wazze! Hamiltont megbüntették így Massa nyert! Lewis így csak a harmadik lett.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

kimi nem tud taktikusan vezetni, ezért nekem nem is volt kérdés, hogy Hamilton, ha esik az eső megveri. Amatőr hiba volt.
Massa viszont taktikusan versenyzett a második hétvégés, szemmel láthatóan visszafogott motorral, ami most kifizetődött. Innentől kezdve kiminek támogatnia kell őt, mert a 15 pont nagyon sok, a Hamitól való 23 pontos lemaradása meg már behozhatatlan.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nah ez volt aztán a verseny... :o Kimi végig uralta a versenyt, de a végén elkezdett kapkodni és közeli kapcsolatba került a gumifallal. Hamilton remekül rajtolt, de még az elején megpördült. Utána ő is hibázott, de meg tudta nyerni a futamot. Heidfeldéknek meg bejött az intermedied! Még 5 futam, kicsit korai lenne kijelenteni, hogy már csak 2 versenyző ugrik a ringbe a címért.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sőt...
Bernie olyat is mondott, hogy Kimi soha nem szerette igazán az F1-et...
Értem...ezek szerint csak mulatni járt ide,meg hogy minél jobb csajszikat szedjen föl... :lol:
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

"Nem nyújt eleget. Persze szupertehetség, de a jelenlegi versenyzését elnézve nem tudom elhinni, hogy ez Kimi. Mindig gyorsabb volt, mint Massa. Massa is gyors persze, de Kiminek nem lenne szabad ennyivel mögötte lennie"- idézte Ecclestone észrevételét az f1-live.com.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

jó a meglátásod
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Ott a gáz, hogy amikor a Ferrari team-nek anno dönteni kell, akkor a mostanság sokkal inkább bajnokként vezető Massa mellett fog szólni a csapatutasítás...
Az, hogy időnként Kimi a leggyorsabb köröket jegyzi, ezzel már nem lehet takarózni...mert egy bajnok legyen kiegyensúlyozott. Ettől amit mostanában művel...mindenképp!
:roll:
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

jelen pillanatban tényleg el kell ismerni Massa fantasztikusan ment. jelenleg neki áll a zászló. Kimi abszolult csalódás ugyanúgy mint a ferrari motor. vagy motivációs gondokkal küzd vagy szar volt a kocsija de inkább az előbbi. bár kizárólag neki szurkolok kénytelen vagyok kritizálni..hol van az a Kimi aki a mezőny végéről dobogós helyért küzdött régebben?!
az biztos hogy csak addig változtatgatják a szabályokat (aminek nem örültem) kijelenthetjük hogy elég izgalmas jelenleg az F1. akárki is nyeri (már nem az itteni fórumos :lol: ) meg fogja érdemelni a győzelmet.
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

grabanc írtaCOLON
ogreface írtaCOLONEngem meg az érdekel igazán hogy mi lett az elsodort szerelő sorsa és lesz-e ennek a figyelmetlenségből elkövetett balesetnek valami következménye.
Sajna Kimi tényleg benézte az új indító masinériát :(
Csak azt nem értem, hogy mi a fenének próbálkoznak ilyen dolgokkal? Sokan vannak a verda körül a "nyalókás" emberrel? Szeintem tiszta sor a tábla kezelése és értelmezése. Vagy a "mindenzatók" már megint szabályt módosítottak, csak még nem jutott el hozzám?
Amúgy meg a többi csapat használt táblát...asszem
Mondták is a közvetitésben hogy ez csak a Ferrari új szerzeménye. Szerintem sincs értelme a jól bevált "nyalókás" embereket lecserélni.
BUTTON_TOPIC_LOCKED