Forma-1, a Száguldó Cirkusz (2. topik)

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

Sztrego írtaCOLON
Sándor Béla írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON A fiatalság a legtöbb sportban nem kicsit előny. Az F1-ben is így van. Alonso 2004-ben már harmadik évét taposta, így tapasztalatlansáról nem beszélhetünk.
De azért nagy tapasztalatról sem beszélhetünk. 2005-re meg lett a kellő tapasztalat, meg lett a jó autó, és máris világbajnok lett. De pl.: Häkkinnen sem sem volt mindig jobb Coulthardnál. Elég volt egyszer elkapnia a fonalat, és máris sorozatban verte el. Pedig Häkkinnen sem volt már tapasztalatlan 97-ben.
Coulthardnak akkor ment jobban, amikor gyengébb volt a McLaren. A Mclaren erősebb korszakában (1998-2000) esélye sem volt, hogy legyőzze a finnt. 2005-re, Alonzónál nem a tapasztalat lett meg(arra elég volt az előző három év is), hanem a rönó/mislen és a számukra kedvező(nincs gumicsere) szabály.
Häkkinnent és Coulthardot azért hoztam fel, mert hasonló a helyzet, mint Alonsoval és Trullival. 97-ben DC elverte Mikát, és az utolsó futamon még az is belefért neki, hogy elengedje had örüljön a finn. A következő években meg egyértelmű lett, hogy ki a jobb. Alonso 2003-ban elverte Trullit. Akkor lett igazán nagy sztár mikor nyert a Hungaroringen. Talán egy kis időbe telt, hogy megszokja a nagyon erős reflektorfényt (vagy csak aranyere volt...). Az ok hogy rönó/mislen meg nincs gumicsere, ezek segíthettek abban, hogy vb győztes lett. De ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyivel jobb pilóta Trullinál.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Sándor Béla írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON
justy írtaCOLON Ez nagyon nem igy van! Trulli 7 evvel idosebb Alfonzonal. Ez iszonyu sok egy fiatal sportolo eseteben. Mondok egy szemelyes peldat. Anno pingpongoztam es gyakran edzettem egyutt Pazsy Ferivel, aki a mai napig a valogatott oszlopos embere. Ferit kb. 10-bol 9-szer vertem, de ez a kesobbiekre nezve nem sokat jelentett, mert en 8 evvel idosebb voltam nala...
(Csak a teljesseg kedveert: Pazsy kesobb tobbszoros magyar bajnok es vegyes parosban EB-bronzermes lett, nekem meg NB2 lett a vegallomas.)
A fiatalság a legtöbb sportban nem kicsit előny. Az F1-ben is így van. Alonso 2004-ben már harmadik évét taposta, így tapasztalatlansáról nem beszélhetünk.
De azért nagy tapasztalatról sem beszélhetünk. 2005-re meg lett a kellő tapasztalat, meg lett a jó autó, és máris világbajnok lett. De pl.: Häkkinnen sem sem volt mindig jobb Coulthardnál. Elég volt egyszer elkapnia a fonalat, és máris sorozatban verte el. Pedig Häkkinnen sem volt már tapasztalatlan 97-ben.
Coulthardnak akkor ment jobban, amikor gyengébb volt a McLaren. A Mclaren erősebb korszakában (1998-2000) esélye sem volt, hogy legyőzze a finnt. 2005-re, Alonzónál nem a tapasztalat lett meg(arra elég volt az előző három év is), hanem a rönó/mislen és a számukra kedvező(nincs gumicsere) szabály.
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

Sztrego írtaCOLON
justy írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON 2005-ben 1 évvel lett idősebb, az nem oszt, szoroz. Sokkal inkább az volt a döntő, hogy érvényre jutatták a Michelin-féle gumiszabályt.
Ez nagyon nem igy van! Trulli 7 evvel idosebb Alfonzonal. Ez iszonyu sok egy fiatal sportolo eseteben. Mondok egy szemelyes peldat. Anno pingpongoztam es gyakran edzettem egyutt Pazsy Ferivel, aki a mai napig a valogatott oszlopos embere. Ferit kb. 10-bol 9-szer vertem, de ez a kesobbiekre nezve nem sokat jelentett, mert en 8 evvel idosebb voltam nala...
(Csak a teljesseg kedveert: Pazsy kesobb tobbszoros magyar bajnok es vegyes parosban EB-bronzermes lett, nekem meg NB2 lett a vegallomas.)
A fiatalság a legtöbb sportban nem kicsit előny. Az F1-ben is így van. Alonso 2004-ben már harmadik évét taposta, így tapasztalatlansáról nem beszélhetünk.
De azért nagy tapasztalatról sem beszélhetünk. 2005-re meg lett a kellő tapasztalat, meg lett a jó autó, és máris világbajnok lett. De pl.: Häkkinnen sem sem volt mindig jobb Coulthardnál. Elég volt egyszer elkapnia a fonalat, és máris sorozatban verte el. Pedig Häkkinnen sem volt már tapasztalatlan 97-ben.
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

Saját kérésre távozott hamarább, mert ilyen feltételek mellett nem volt kedve a csapatnál versenyezni. Mivel Briatore a menedszere volt, így elengedte. Viszont egész éves teljesítménye jobb volt, mint Alonsonak, ezért is butaság az, hogy emiatt kellett távoznia.[/quote]

Alonso talán már megelőzte volna a következő versenyeken, mert Trulli nem volt formában. Briatoréval még a Francia nagydíj után összeveszett. Azt hiszem hogy akkor írt alá a Toyotához. Trulli utána már nem nagyon erőlködött a csapatért. Szerintem Briatoréval közösen beszélték meg hogy elmegy. Trulli szokhatta a Toyotát, Briatore meg beültethetett egy olyan pilótát, aki akart is versenyezni (más dolog hogy Villeneuve meg nem tudott).
Miután pedig Trulli aláírt egy másik csapathoz egyértelmű, hogy inkább Alonsora épített.
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Sándor Béla-kor.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

sztrego, ebben a vitában is elvéreztél. nem baj, csak ne kezdd előről a hülyeségeidet...
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

justy írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON
Sándor Béla írtaCOLON[2004-ben Trulli legyőzte Alonsot. Alonso akkor még fiatal volt, a következő évre már sokkal jobb versenyző lett.
2005-ben 1 évvel lett idősebb, az nem oszt, szoroz. Sokkal inkább az volt a döntő, hogy érvényre jutatták a Michelin-féle gumiszabályt.
Ez nagyon nem igy van! Trulli 7 evvel idosebb Alfonzonal. Ez iszonyu sok egy fiatal sportolo eseteben. Mondok egy szemelyes peldat. Anno pingpongoztam es gyakran edzettem egyutt Pazsy Ferivel, aki a mai napig a valogatott oszlopos embere. Ferit kb. 10-bol 9-szer vertem, de ez a kesobbiekre nezve nem sokat jelentett, mert en 8 evvel idosebb voltam nala...
(Csak a teljesseg kedveert: Pazsy kesobb tobbszoros magyar bajnok es vegyes parosban EB-bronzermes lett, nekem meg NB2 lett a vegallomas.)
A fiatalság a legtöbb sportban nem kicsit előny. Az F1-ben is így van. Alonso 2004-ben már harmadik évét taposta, így tapasztalatlansáról nem beszélhetünk.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Sándor Béla írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON
Sándor Béla írtaCOLON Trulli azért lett elküldve mert az utolsó 5 versenyén a csapatnál egy pontot se szerzett..
USA és Franciában verte Alonsozt két negyedik hellyel, utána 4 futamból kétszer kiesett.
Trulli összeveszett a főnökkel, Briatoréval, mivel az inkább Alonsora épített. Mindezt úgy, hogy akkor még Briatore volt Trulli menedzsere! Egyértelmű volt, hogy Briatore egy második számíú versenyzőt akart Alonso mellé, ezért kellett mennie Trullinak. Egyébként csak év végen kellett volna távoznia, de Trulli már versenyezni akart a Toyotával.
Nem csoda, hogy korábban távozott.
Saját kérésre távozott hamarább, mert ilyen feltételek mellett nem volt kedve a csapatnál versenyezni. Mivel Briatore a menedszere volt, így elengedte. Viszont egész éves teljesítménye jobb volt, mint Alonsonak, ezért is butaság az, hogy emiatt kellett távoznia.
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: justy »

Sztrego írtaCOLON
Sándor Béla írtaCOLON[2004-ben Trulli legyõzte Alonsot. Alonso akkor még fiatal volt, a következõ évre már sokkal jobb versenyzõ lett.
2005-ben 1 évvel lett idõsebb, az nem oszt, szoroz. Sokkal inkább az volt a döntõ, hogy érvényre jutatták a Michelin-féle gumiszabályt.
Ez nagyon nem igy van! Trulli 7 evvel idosebb Alfonzonal. Ez iszonyu sok egy fiatal sportolo eseteben. Mondok egy szemelyes peldat. Anno pingpongoztam es gyakran edzettem egyutt Pazsy Ferivel, aki a mai napig a valogatott oszlopos embere. Ferit kb. 10-bol 9-szer vertem, de ez a kesobbiekre nezve nem sokat jelentett, mert en 8 evvel idosebb voltam nala...
(Csak a teljesseg kedveert: Pazsy kesobb tobbszoros magyar bajnok es vegyes parosban EB-bronzermes lett, nekem meg NB2 lett a vegallomas.)
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

Sztrego írtaCOLON
Sándor Béla írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON Szerintem azt egy laikusnak is tudnia kéne, hogy az egymás elleni mérleg a döntő, nem pedig az, hogy a jobb autóval versenyzőt hasonlítsuk a szerényebb technikával küzdőhöz. Márpedig Alonso és Trulli egymás elleni mérlege utóbbi felé dőlt el. Briatore azért küldte el Trullit, mert veszélyes volt Alonzóra. 2005 nem lett volna olyan sima a számára, ha Trulli a csapattársa.
Trulli azért lett elküldve mert az utolsó 5 versenyén a csapatnál egy pontot se szerzett..
USA és Franciában verte Alonsozt két negyedik hellyel, utána 4 futamból kétszer kiesett.
Trulli összeveszett a főnökkel, Briatoréval, mivel az inkább Alonsora épített. Mindezt úgy, hogy akkor még Briatore volt Trulli menedzsere! Egyértelmű volt, hogy Briatore egy második számíú versenyzőt akart Alonso mellé, ezért kellett mennie Trullinak. Egyébként csak év végen kellett volna távoznia, de Trulli már versenyezni akart a Toyotával.
Az USA-ban verte, de ott Alonso kiesett. A francia nagydíjon pedig Alonso második lett Schumi mögött. Az volt az az emlékezetes verseny, ahol Barrichello az utolsó kanyarban előzte be Trullit. Utána britt, német, magyar, olasz, belga nagydíjon semmi. Ezekből 3 versenyt fejezett be, de egyiken se szerzett pontot. Nem csoda, hogy korábban távozott.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Sándor Béla írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON
gallien írtaCOLON butácska, mindig sikerül találnod egy adatot (a másik száz ellenében) ami a hülyeségedet bizonyítja. lehet, hogy abban az évben alonsonak aranyere volt. két ilyen karrierből egy évet kivenni ostobaság.

ismételgesd ezeket a számokat 7 dobogó, 49 dobogó. az egyik pont 7-szer nagyobb a másiknál.

egyébként meg nyilvánvalóan nem véletlen, hogy alonso kapta a nagyobb lehetőséget és nem trulli. úgy általában...

de te nyilván többet tudsz a forma 1-ről, mint biattore vagy dennis, hahahahaha :lol:
Szerintem azt egy laikusnak is tudnia kéne, hogy az egymás elleni mérleg a döntő, nem pedig az, hogy a jobb autóval versenyzőt hasonlítsuk a szerényebb technikával küzdőhöz. Márpedig Alonso és Trulli egymás elleni mérlege utóbbi felé dőlt el. Briatore azért küldte el Trullit, mert veszélyes volt Alonzóra. 2005 nem lett volna olyan sima a számára, ha Trulli a csapattársa.
Trulli azért lett elküldve mert az utolsó 5 versenyén a csapatnál egy pontot se szerzett..
USA és Franciában verte Alonsozt két negyedik hellyel, utána 4 futamból kétszer kiesett.
Trulli összeveszett a főnökkel, Briatoréval, mivel az inkább Alonsora épített. Mindezt úgy, hogy akkor még Briatore volt Trulli menedzsere! Egyértelmű volt, hogy Briatore egy második számíú versenyzőt akart Alonso mellé, ezért kellett mennie Trullinak. Egyébként csak év végen kellett volna távoznia, de Trulli már versenyezni akart a Toyotával.
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

Sztrego írtaCOLON
gallien írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON Okoska, pont az egymás elleni mérleg az, ami számít! Amíg ugyanolyan technika volt alattuk, Trulli volt a jobb. Persze, amikor Trulli átment a Toyotáhz, Alonso meg ott maradt a jóban, még szép, hogy jobb eredményeket ért el.
Az meg külön vicces, hogy azt mondod, ha minden klappol, akkor Trulli is lehet jó. Hát, ezek szerint 2004-ben szinte egész évben klappolt neki, mievel jobb volt, mint Alonso.
Kettejük Rönós éve alatt, mindketten 1 futamgyőzelmet szereztek. Ősszeségében meg Trulli volt a jobb. Ez az, ami számít, a csapattársi összehasonlítás!
butácska, mindig sikerül találnod egy adatot (a másik száz ellenében) ami a hülyeségedet bizonyítja. lehet, hogy abban az évben alonsonak aranyere volt. két ilyen karrierből egy évet kivenni ostobaság.

ismételgesd ezeket a számokat 7 dobogó, 49 dobogó. az egyik pont 7-szer nagyobb a másiknál.

egyébként meg nyilvánvalóan nem véletlen, hogy alonso kapta a nagyobb lehetőséget és nem trulli. úgy általában...

de te nyilván többet tudsz a forma 1-ről, mint biattore vagy dennis, hahahahaha :lol:
Szerintem azt egy laikusnak is tudnia kéne, hogy az egymás elleni mérleg a döntő, nem pedig az, hogy a jobb autóval versenyzőt hasonlítsuk a szerényebb technikával küzdőhöz. Márpedig Alonso és Trulli egymás elleni mérlege utóbbi felé dőlt el. Briatore azért küldte el Trullit, mert veszélyes volt Alonzóra. 2005 nem lett volna olyan sima a számára, ha Trulli a csapattársa.
Trulli azért lett elküldve mert az utolsó 5 versenyén a csapatnál egy pontot se szerzett. Ebben semmi összeesküvés nincs. 2004 első felében Trulli élete legjobb formáját nyújtotta, az év második felében meg pocsékul versenyzett.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

:D nagyon nagy. hihetetlen mekkora összeesküvés áldozata trulli, minden idők legnagyobb és ezek szerint egyben legszerencsétlenebb versenyzője. nagyon nagy lol :D
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Sándor Béla írtaCOLON
gallien írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON Okoska, pont az egymás elleni mérleg az, ami számít! Amíg ugyanolyan technika volt alattuk, Trulli volt a jobb. Persze, amikor Trulli átment a Toyotáhz, Alonso meg ott maradt a jóban, még szép, hogy jobb eredményeket ért el.
Az meg külön vicces, hogy azt mondod, ha minden klappol, akkor Trulli is lehet jó. Hát, ezek szerint 2004-ben szinte egész évben klappolt neki, mievel jobb volt, mint Alonso.
Kettejük Rönós éve alatt, mindketten 1 futamgyőzelmet szereztek. Ősszeségében meg Trulli volt a jobb. Ez az, ami számít, a csapattársi összehasonlítás!
butácska, mindig sikerül találnod egy adatot (a másik száz ellenében) ami a hülyeségedet bizonyítja. lehet, hogy abban az évben alonsonak aranyere volt. két ilyen karrierből egy évet kivenni ostobaság.

ismételgesd ezeket a számokat 7 dobogó, 49 dobogó. az egyik pont 7-szer nagyobb a másiknál.

egyébként meg nyilvánvalóan nem véletlen, hogy alonso kapta a nagyobb lehetőséget és nem trulli. úgy általában...

de te nyilván többet tudsz a forma 1-ről, mint biattore vagy dennis, hahahahaha :lol:
2004-ben Trulli legyőzte Alonsot. Alonso akkor még fiatal volt, a következő évre már sokkal jobb versenyző lett.
2005-ben 1 évvel lett idősebb, az nem oszt, szoroz. Sokkal inkább az volt a döntő, hogy érvényre jutatták a Michelin-féle gumiszabályt.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

gallien írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON Okoska, pont az egymás elleni mérleg az, ami számít! Amíg ugyanolyan technika volt alattuk, Trulli volt a jobb. Persze, amikor Trulli átment a Toyotáhz, Alonso meg ott maradt a jóban, még szép, hogy jobb eredményeket ért el.
Az meg külön vicces, hogy azt mondod, ha minden klappol, akkor Trulli is lehet jó. Hát, ezek szerint 2004-ben szinte egész évben klappolt neki, mievel jobb volt, mint Alonso.
Kettejük Rönós éve alatt, mindketten 1 futamgyőzelmet szereztek. Ősszeségében meg Trulli volt a jobb. Ez az, ami számít, a csapattársi összehasonlítás!
butácska, mindig sikerül találnod egy adatot (a másik száz ellenében) ami a hülyeségedet bizonyítja. lehet, hogy abban az évben alonsonak aranyere volt. két ilyen karrierből egy évet kivenni ostobaság.

ismételgesd ezeket a számokat 7 dobogó, 49 dobogó. az egyik pont 7-szer nagyobb a másiknál.

egyébként meg nyilvánvalóan nem véletlen, hogy alonso kapta a nagyobb lehetőséget és nem trulli. úgy általában...

de te nyilván többet tudsz a forma 1-ről, mint biattore vagy dennis, hahahahaha :lol:
Szerintem azt egy laikusnak is tudnia kéne, hogy az egymás elleni mérleg a döntő, nem pedig az, hogy a jobb autóval versenyzőt hasonlítsuk a szerényebb technikával küzdőhöz. Márpedig Alonso és Trulli egymás elleni mérlege utóbbi felé dőlt el. Briatore azért küldte el Trullit, mert veszélyes volt Alonzóra. 2005 nem lett volna olyan sima a számára, ha Trulli a csapattársa.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Sándor Béla írtaCOLON2004-ben Trulli legyőzte Alonsot. Alonso akkor még fiatal volt, a következő évre már sokkal jobb versenyző lett.
én is ezt mondom. nem lehet két hosszú karrierből kivenni egy évet, amiből ráadásul alonsoé rövidebb és sokkal eredményesebb...
Sándor Béla
Reménység
HozzászólásokCOLON 74
CsatlakozottCOLON 2007-04-02 18:36:02

Hozzászólás Szerző: Sándor Béla »

gallien írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON Okoska, pont az egymás elleni mérleg az, ami számít! Amíg ugyanolyan technika volt alattuk, Trulli volt a jobb. Persze, amikor Trulli átment a Toyotáhz, Alonso meg ott maradt a jóban, még szép, hogy jobb eredményeket ért el.
Az meg külön vicces, hogy azt mondod, ha minden klappol, akkor Trulli is lehet jó. Hát, ezek szerint 2004-ben szinte egész évben klappolt neki, mievel jobb volt, mint Alonso.
Kettejük Rönós éve alatt, mindketten 1 futamgyőzelmet szereztek. Ősszeségében meg Trulli volt a jobb. Ez az, ami számít, a csapattársi összehasonlítás!
butácska, mindig sikerül találnod egy adatot (a másik száz ellenében) ami a hülyeségedet bizonyítja. lehet, hogy abban az évben alonsonak aranyere volt. két ilyen karrierből egy évet kivenni ostobaság.

ismételgesd ezeket a számokat 7 dobogó, 49 dobogó. az egyik pont 7-szer nagyobb a másiknál.

egyébként meg nyilvánvalóan nem véletlen, hogy alonso kapta a nagyobb lehetőséget és nem trulli. úgy általában...

de te nyilván többet tudsz a forma 1-ről, mint biattore vagy dennis, hahahahaha :lol:
2004-ben Trulli legyőzte Alonsot. Alonso akkor még fiatal volt, a következő évre már sokkal jobb versenyző lett.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Sztrego írtaCOLON Okoska, pont az egymás elleni mérleg az, ami számít! Amíg ugyanolyan technika volt alattuk, Trulli volt a jobb. Persze, amikor Trulli átment a Toyotáhz, Alonso meg ott maradt a jóban, még szép, hogy jobb eredményeket ért el.
Az meg külön vicces, hogy azt mondod, ha minden klappol, akkor Trulli is lehet jó. Hát, ezek szerint 2004-ben szinte egész évben klappolt neki, mievel jobb volt, mint Alonso.
Kettejük Rönós éve alatt, mindketten 1 futamgyőzelmet szereztek. Ősszeségében meg Trulli volt a jobb. Ez az, ami számít, a csapattársi összehasonlítás!
butácska, mindig sikerül találnod egy adatot (a másik száz ellenében) ami a hülyeségedet bizonyítja. lehet, hogy abban az évben alonsonak aranyere volt. két ilyen karrierből egy évet kivenni ostobaság.

ismételgesd ezeket a számokat 7 dobogó, 49 dobogó. az egyik pont 7-szer nagyobb a másiknál.

egyébként meg nyilvánvalóan nem véletlen, hogy alonso kapta a nagyobb lehetőséget és nem trulli. úgy általában...

de te nyilván többet tudsz a forma 1-ről, mint biattore vagy dennis, hahahahaha :lol:
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Miskolci írtaCOLONAlonsonak a 110 futam 49 dobogó félelmetesen jó arány!:-O Utálom, de ez megsüvegelendő, bár azért a fénykorában lévő Schumi ellen nem hiszem, hogy esélye lett volna. Bár tényleg nem biztos, hogy jót tesz a F-1-nek 1 ilyen kvalitású versenyző mint a német legenda, mert uncsi volt a pár évvel ezelőtti szériája, de ez olyan mins Schillt a K-1-be, most a K-1-nek az lenne nagy nézettségű műsor ha vkinek sikerülne legyőznie a hústornyot. Ugyan ez volt Alonsoval is, ő verte meg hosszú idő után először Schumahert és ezért is lett talán kicsit túlértékelve annak idelyén éshát el is szállt sajnos magától.
A 37 éves Schumit verte meg. A fital Schumi sok lett volna neki, egyszerűen túl gyors. Alonso akkor tudott igazán alkotni, amikor a Michelin kérésre behozták, hogy nem lehet gumit cserélni. A francia gyártó akkor már rég kifejlesztett egy speciális gumit, külön arra a szbályra. Igazándiból ezzel verték meg a Bridgestonet és Schumit.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

gallien írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON
gallien írtaCOLONTrulli, Massa, Bari, Button, RSumi és még sorolhatnám klasszikusan azok a pilóták, akik egy egy pályán, vagy egyszer egyszer bele tunak csapni a lecsóba. Ha szép az idő, ha jó a kocsi, ha jó napjuk van még akár nyerhetnek is.

Semmilképpen sem állítható, hogy Kimi, Alonso vagy éppen Hamilton (bár ez majd kiderül) kvalitásúak lennének.

Szupersztár státuszba meg ebből a mezőnyből nem helyeznék senkit.
okos, ügyes elenged. :lol:
Konkérétan, Trulli nem egy-egy pályán verte Alonzót 2004-ben, hanem 6-5-re nyerte a házon belüli versenyt. Ráaádsul ebben már a monacoi győzelme is benne volt, míg Alonzó futamot sem nyert. Hozzáteszem, hogy Trulli az utolsó három futamot már a Toyotánál töltötte, így azt nem is számoltam bele.
mint említettem trulli olyan, hogy ha minden klappol, akkor még akár nyerhet is, vagy éppen vezethet remekül.

alonzo meg egy szinttel magasabb fokon űzi ezt a sportot.

az, hogy 2004-ben 6-5 re verte alonzot, az konkrétan nem jelent semmit, különösen úgy, hogy se előtte, se utána nem csinált szinte semmit...

de lássunk a tényeket:

trulli, 189 versenyen 7-szer dobogón, 1-szer győzött
fonzi, 110 futamon 49-szer dobogón, 19-szer győzött

ez több, mint beszédes, de várom, hogy leírd, hogy trulli egyszer, nekifutásból nagyobbat tudott kakilni alonsonál, és ezért ő a jobb pilóta...
Okoska, pont az egymás elleni mérleg az, ami számít! Amíg ugyanolyan technika volt alattuk, Trulli volt a jobb. Persze, amikor Trulli átment a Toyotáhz, Alonso meg ott maradt a jóban, még szép, hogy jobb eredményeket ért el.
Az meg külön vicces, hogy azt mondod, ha minden klappol, akkor Trulli is lehet jó. Hát, ezek szerint 2004-ben szinte egész évben klappolt neki, mievel jobb volt, mint Alonso.
Kettejük Rönós éve alatt, mindketten 1 futamgyőzelmet szereztek. Ősszeségében meg Trulli volt a jobb. Ez az, ami számít, a csapattársi összehasonlítás!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Schumi olyan mint Jordan, Woods, O'Sullivan stb. A valaha élt egyik legnagyobb autóversenyző. Nem csak azt volt jó nézni, ahogy vezetettm, hanem példaképnek is meglehetősen jó volt. Nem ugatott össze vissza, lehetett tudni, hogy mindenkinél többet tesztelt, dolgozott a csapattal, hogy a kocsi jobb legyen, rendezett magánélet, szerették a csapatnál, stb.

Nekem nem volt unalmas. :)
BUTTON_TOPIC_LOCKED