Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Golyó<br><br>Teljesen egyet értünk Tarver megítélésében. Azzal pedig, hogy "Zsolti ilyen balhorgot sosem szedne be", csak arra akarta utalni, hogy sokkal merevebben tartja a fedezékét és abszolút az állát védi. Nem engedi sosem le a kezét. Nézzétek vissza a lassítást. Amikor Jones üti a jobbost a bal keze az övvonalnál van. Ez azért szerintem durva a második menetben egy Tarver ellen. Mert Kellyn annak idején már lehetett látni a hatodik menet után, hogy az a fickó már csak görcsből próbálkozik. De Tarver?! A második menetben??? :o<br><br> A Gerasenko ütésben igazad van, sőt én még kiegészíteném Gajdarbekov majdnem ugyanolyan felütésével (olimpiai elődöntő). Madár védekezésének ez a gyenge pontja. (Garay ellen hála Istennek már bemelegedett a feje a szokásos felütésre) <br> <br> Én akkor is kitartok és azt mondom, hogy Tarvert Madár belátható időn belül (1-1,5 év) képes lenne megverni. De szerintem akkor már Tarver nem lesz bajnok, + Zsoltit sem fogja az UNI összehozni vele. <br><br> deliszello<br><br> Szerintem is volt benne szerencse, de ez a boksz. Az első lasításból látszik, hogy Tarver keze a válla alatt van, amikor jön Jones balhorga (és nem épp védekezésre készült). Tehát felfogható ez úgy is, hogy Jones ilyen szituációban eddig mindig pontosabban talált az ellenfélnél, most nem. Korábban több ilyen chin KO-ja is volt Jonesnak. Most ő duplán hibázott ebben a szituációban - rosszul védekezett és rosszul ütött. Chin közben mást nem lehet elrontani... :-/
Az erő legyen Velem!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nagyon jó ütés volt meg kell hagyni. Mint a nagykönyvben. Jones védte a jobb arcát, csak az ütés nem volt olyan igazi széles balhorog, amit ki tudott volna védeni... Szerintem nem is nagyon számított arra, hogy Tarver eléri őt. Ettől a vereségtől függetlenül ő irányította ezt a meccset is, és ha egy kicsit elővigyázatosabb, most  tisztábban nyerhette volna meg, mint az előzőt. Ettől még ugyanaz a legenda marad aki volt. Kiderült, hogy ő nem droid vagy esetleg isten, hanem ember. Megesett már mással is, nem? ::)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Alien »

Szerintem ezzel a mérkôzéssel és eredményével  világosodott meg sok Jones fan-ban, hogy kedvencük éppen olyan "földi halandó" mint akármelyik más boxoló....<br>Nem szeretem ezt az un "lucky punch " kifejezést mert  ezek szerint bárki felmehetne az utcáról a ringbe és kiüthet egy jobb képességû öklözôt "HA!!!"szerencséje van.<br>Ellenben ezek  a bunyósok akik több éve tûzközelben vannak már amatôr korukban beleégették magukba azokat az ütéseket, kombinációkat a mozgástanulás során amiket alkalmaznak.<br>Ezek az un dinamikus sztereotipiák melyek lánc reflex formában rögzültek az évek alatt ..  így már nem kell feltétlenül odafigyelni a végrehajtás során...persze ez nem jelenti azt, hogy nem kell belenézni egy ütésbe a kivitelezéskor és pláne nem vonatkozik a  (lyuk vagy fa) megeresztek egy parasztlengôt oszt vaty sikerü vaty neem szindróma esetében.<br>Jonest még mindig remek képességì és jobb boxolónak tartom mint Tarvert   és  nyomát sem látni  a kiéégés jelének vagy , hogy undorodna a bunyótól. Talán csak a többi klasszishoz hasonlóan akik elég sok ideje tanyáznak(tak) az élvonalban...tele van a tökük az egész box körüli felhajtással, szervezetekkel,csatornákkal, szerzôdésekkel..<br><br>Golyó!<br>Ne keseredj el, úgyis lesz Jones -Tarver 3..<br>És legalább  megtudtad ,hogy mit éreztünk kozival a vesztes Tyson meccsek után..  ;)
Fight....
deliszello
Reménység
HozzászólásokCOLON 77
CsatlakozottCOLON 2003-06-16 11:39:59

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: deliszello »

Szerintem olyan szempontbol volt lucky punch, hogy Jones elobb inditott, es elobb is landolt az o utese, csak lecsuszott (vagy inkabb hatra), ahogy tobben is irtatok. <br>Erre bizony Tarver nem szamithatott, ennel az utesnel csak szerencseje volt. <br>Amugy szerintem Jones utese, ha talal se, lett volna olyan eros, mint Tarvere, DE Tarver ezt se tudhatta (Jo, Jones elol levo kezzel utott, mig Tarver a hatsot inditotta, igy a landolas ideje ill. az utesek ereje nem olyan meglepo).<br>Iszonyat gyors volt az egesz.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Én személy szerint nem túlságosan kedvelem Tarvert, de azt meg kell hagyni, hogy egy igen jó bokszoló és kellemetlen ellenfél. (hosszú végtagok, technikailag képzett, gyors is, ütőerejére/állóképességére  sem lehet panasz, meglehetősen zárt, fegyelmezett...stb. Tulajdonképpen egyik tulajdonságában sincs "zsenialitás", de mindenben jó.) És, hát ezek mellé még balkezes is. (Azt azért ne feledjük, hogy Lou Del Valle aki szintén leütötte Jones-t, az szintén egy gyors és fordított alapállású bokszoló volt.) Elképzelhető, hogy ez nem fekszik neki, ahogy jónéhány más bokszolónak sem. Igaz erre, mondhatjuk, hogy, de hát "simán" verte a szintén balkezes Reggie Johnson-t. (De, akkor azt is hozzá kell tenni, hogy az a Johnson már nem egészen az volt, mint aki leütötte James Toney-t is.)<br>Legutóbb, Tarver ellen az első menetben Jones egyáltalán nem úgy tünt, mint aki kiégett, vagy rossz formában lett volna. És eddig Tarver volt az egyedüli, aki igazán "megszorongatta". A visszavágon pedig  már nem volt "szorongatás", hanem egyszerűen "csak" kiütötte.<br><br>Golyo<br><br>Azt én sem gondolom, hogy ne tudna Tarver stílusával mit kezdeni, mert tud, hisz ez kiderült az első meccsen, de az szerintem elképzelhető, hogy egyszerűen kevésbé fekszik neki egy ilyen képességű balkezes bokszoló, és ez az ami megzavarja. (Bár, én nem vagyok meggyöződve róla ezek után, hogy 10-ből 8-szor Jones győzne. (10-ből 6 a tippem ;D) Mert eddig egy viszonylag szoros Jones pontozásos siker és vele szemben egy sima korai Tarver kiütés. (Talán akkor, ha az elsőt Jones meggyözőbben nyerte volna.) De, ezekre a kérdésekre esetleg választ adhatna egy 3. találkozójuk.<br><br>Ja, és a motívációról: Ha Jones-t ezek után sem fogja túlságossan motíválni, hogy legyőzze Tarver-t, akkor talán jobban teszi, ha visszavonul. (Mert, lehet, hogy Tyson "kellően" motíválná, de nem Tyson volt az aki kiütötte, hanem Antonio Tarver)
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: chubba »

egy kis képgaléria nem csak a meccsről, hanem a gála többi meccséről is: http://www.ufcfightnews.com/jonestarver-guzman.htm<br><br>nok ájne galéria: http://www.fightnews.com/guzman0049.htm
Főtápász
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Én nem degradálnám le Tarvert. Korábban azt tartottam róla, hogy erősen túlértékelt. Ezt a képet megváltoztatta, mikor meggyőzően megverte Griffint, Johnsont, majd kiállt az őt korábban megverő Harding ellen, pedig akkor már kötelező kihívó volt Tarver, tehát azzal a meccsel csak vesztenivalója volt. Ő mégis bevállalta a negy lehetőség kapujában. Ilyet csak olyanok csinálnak, akik tényleg komolyan gondolják, hogy nagyra hivatottak. Tévedtem vele kapcsolatban.<br><br>Azt viszont nem hiszem, hogy ő az lenne Jonesnak, mint Forrest Mosleynak. Itt ugyanis szó sincs arról, hogy Jones ne tudna mit kezdeni Tarver stílusával. Szerintem egy felkészült, motivált Jones 10 alkalomból legalább 8-szor megveri Tarvert. A szombati napon pont a maradék kettőből jutott. Ez van. Tarver nem bokszolta ki, nem demonstrálta, hogy többre képes, de bevitt egy nagy ütést amivel mindent eldöntött. <br><br>Tarver 35 éves kora ellenére egyáltalán nincs kiégve, elég kevés meccse volt és későn érő típus. Határozottan fejlődőképes, de az ütésállóságával kapcsolatban nem vagyok 100%-ig meggyőződve. Szerintem egy ideig marad bajnok.<br><br>Az ominózus ütésről: Jones keze fent volt. Az ütés éppen csak befért, de nagyon pontosan talált. Ha nagyobb ívben csapottnak üti (vaktában, idegből) azt Jones védte volna. Ettől az ütéstől szerintem a súlcsoportban bárki lement volna. Az, hogy Erdei védte volna, inkább ne jelentsük ki, mert Gerasenko ütését meg Jones védte volna.<br>
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Megnéztem a leütést.<br><br>Szerintem semmi köze nem volt a Lucky punch-hoz.<br><br>Tarver elindít egy ütést(úgy hogy előre van dőlve, de már felfelé néz(ez teljesen kivehető)) és betalál.<br>Roy meg abszolutte mellé üt elötte(a fejnek), majd erőtlenűl eltalálta a nyakát.<br>Tarver ütése nem halántékra ment és nagyon kemény volt. Roy állkapcsa kiugrik a helyéről.<br>Ez egy kib... jól kivitelezett kiütés volt. Ennyire tisztán még szerintem nem is találták el Royt.<br>A bíró roy életét mentette meg, hogy beszüntette a mérkőzést.<br>még ezután is támolyott. Tarver agyonverte volna.<br>Roy valószínüleg a kesztűétől nem látta ezt a széles ütést.
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egy híres ember mondta:<br><br>"Nem azok a nagy bajnokok,akiket sohasem ütnek ki,hanem azok,akik ebből fel tudnak állni."<br><br>Remélem Roynak is sikerül,és bebizonyítja,hogy nem véletlenül tartják az utóbbi évtizedek legjobb bunyósának.Én nagyon szorítok neki,nélküle kevesebb lenne a profi box.
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Szerintem Jones egyáltalán nem volt könnyelmű, sőt inkább nagyon is akart bizonyítani és ez lett a veszte.Nem szabadott volna olyan intenzíven kezdenie , főleg Tarver ellen nem.Több időt kellett volna szánnia a tapogatózásra az erőfelmérésre , mielőtt bele megy egy ilyen adok-kapok játékba.<br>Ami Tarvert illeti szerintem , ez nem egy szerencsés ütés volt , hanem egy pontosan megtervezett taktika része.Már az első pillanattól kezdve látszott ,hogy szinte "vadászik" Jonesra és várja a megfelelő alkalmat.Szerintem az első mérkőzésük óta éjt nappallá téve csak az ellenfele stílusát hibáit tanulmányozta és megtalálta az ellenszert.Hiába volt lehajtva a feje ő pontosan tudta , hogy mit csinál.Csak valószínüleg még ő is meglepődött azon , hogy ilyen hamar bejött az eltervezett forgatókönyv.Én is nagy RJJ rajongó vagyok , de higgyétek el hogy Tarver az a bokszoló akit Jones sajnos soha sem fog tudni megverni.Tarver nem egy feltörekvő tehetség , hanem az az ember aki Jones "ellenszere".Abban is biztos vagyok , hogy Tarver soha nem lesz akkora bokszoló , mint Jones és nem fog tudni akkora neveket sem megverni mint ő.<br>Ő egyszerűen csak képes legyőzni RJJ-t.
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Uraim! <br><br> Én is azt gondolom, hogy Tarver hihetetlen dolgot vitt véghez tegnap. És azt gondolom Jonesnak különösen figyelnei kellett volna az első meccs tapasztalatai alapján. Szerintem Jones nagyon könnyelmű volt. Nem is pont abban a szituációban, de nézzétek meg előtte hogy lógatta a kezeit.  :o<br><br> Persze erre rá lehet vágni: Jones mindig lógatta. Azt kell, hogy mondjam Jones stílusában mindig is benne volt egy ilyen vereség. A zsenialitása és a képességei miatt jött ez lassabban, mint más bokszoló esetében. ÉS mégis - egy pillanatnyi kihagyással minden eltörhet?  ??? Még a legnagyobb bokszkarrier is? Nem. Az nem tört el. Ugyan. Adam akármit is írt, szerintem biztosan elismeri Jones nagyságát abban a tekintetben, hogy ő kiállt mindig a "nagyokkal". ÉS mióta is volt Jones világbajnok? Oppácska: 1993 óta!! Mondjatok egy nevet, aki 11 évig világbajnok tudott maradni!! <br><br> Szerintem Jones zseni. És igaz az is, hogy nem sokon múlt. Épp annyi, hogy Tarver talált pontosan (Jones ha pontosan üt, előbb találja el Tarvert). Pech. A gond ezzel kapcsolatban az istenítéssel függ össze. Más sportban mi van, ha valaki kikap? Majd legközelebb nyer. De itt valahogy mi sem engedjük a vereséget bajnokainknak, kedvenceinknek, stb.<br><br> Pedig ez is sport. Itt is lehet egy rossz pillanat, egy rossz döntés. Egy század másodperces kimaradás. Szerintem Tarver jó bokszoló, de nem igazi klasszis. Én szerintem ő tipikusan az a bunyós, aki fekszik Erdeinek és ha Madár tud fejlődni kondiban, jövőre közel úgy elkalapálná, mint Gonzalest.  ;D Zsolti ilyen balhorgot sosem szedne be. És itt jön ki az, hogy nem minden a zsenialitás, a tehetség: a fegyelem és a tanulás sokat dobhat és néha eredményesebb lehet.  <br><br> Hajrá Madár!  
Az erő legyen Velem!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: berti »

Én azt hiszem, Tarver karrierje, tündöklése és majdani bukása hasonlítani fog Vernon Forresttéhez. Nem tartom jó bunyósnak. Valahogy Jonesnak nem fekszik.<br>Tegnap megpróbáltam délután jó meccseket nézni. Egész délután ezt csináltam, de szinte semmi nem dobott fel! Rendeltem egy családi pizzát és gondoltam halálra eszem magam.  <br>Ma megint megpróbálom...  :( ;)
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Levente »

Mindenkinek, aki azt írta (vagy gondolta), hogy Tarver nem méltó arra, hogy Jonest megverje!<br><br>1. Sportoltatok ti már egyáltalán? Aki igen, az tudja, hogy milyen óriási dolog legyőzni egy sokkal esélyesebb és megkockáztatom, sokkal jobb versenyzőt. Szerintem Tarver nem érdemli meg, hogy ennyire semmibe vegyétek. Lehet, hogy nem győzött le még olyan neveket, mint Jones, de kétszer is véghezvitte a lehetlennek tűnőt. Előbb igencsak megszorította, másodszor le is győzte a legnagyobbat. Ezért azt hiszem kijár neki a tisztelet.<br><br>2. Ha nem Tarver, akkor ki lett volna rá méltó, hogy legyőzze? Talán Clinton Woods? Ha jól tudom a legtöbben Tarvert tettétek a második helyre a félnehézsúlyú mezőnyben. Nem mondhatjuk tehát, hogy egy huszadrangú ellenfél keze által vérzett el.<br><br>3. Ha önmagában a tehetséget nézzük, akkor Jones toronymagasan kiemelkedik a mezőnyből. Gondoljatok bele, milyen pokoli sok munka kell ahhoz, hogy ezt le tudja dolgozni az ember, s ha jól megnézzük Tarveren kívül ez még senkinek sem sikerült.  Tehát összességében, ha Tarver ezentúl mindenkitől kikap, akkor sem vonhatja senki kétségbe, hogy ő volt az, aki a leginkább megérdemelte, hogy legyőzze a királyt.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Sama »

Megneztem en is a KO-t. <br>Egyszerre indul a balhorog, egyik jo jelyen talal a masik nem, akar forditva is lehetett volna, de ez a szep a harcban, barki barmikor nyerhet 1 db utessel.
If you don´t want pain
You don´t understand
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Csatlakozom sokakhoz, nagyon el vagyok keseredve! :'(<br><br>Ezt az eredményt abszolút nem vártam, a legrosszeabb az egészben, hogy az ember egy ilyen vereséget képtelen tudomásul venni!!!<br><br>Az ütésnek szerintem is volt egy kis lucky punch szaga, ha jól emlékszem Jones egy kiütött jobbegyenese után rögtön visszazárt, keze azonnal visszatért a jobb állához, és Tarver elég tudatlanul eldobb egy balhorog-balcsapott félét, amely a távolság miatt nem az állra-és így Jones kesztyűjére, hanem egyenesen az álcsúcsra érkezik... :(<br><br>Utálom amikor a kedvenceim kikapnak, ilyenkor olyan rohadt üresnek érzem magam.
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: TKO »

Megnéztem a kiütést.<br>Szerintem lucky punch szagú volt, Tarver feje tényleg lefele van amikor indítja az ütést. <br>Ahogy én láttam:<br>Tarver indít egy jobbost, ami Jones simán blokkol és egy jobbossal lekontrázza Tarvert ami talál is. A következő pillanatban egyszerre indittanak el mindketten egy balhorgot, amik közül Tarveré tökéletes, a többi már történelem.<br><br>A másik dolog. Úgy láttam Jones 7-nél már talpon volt, bár lehet még nem volt tiszta, viszont rohadt gyorsan regenerálódik...<br>Kiváncsi lettem volt mi van ha továbbengedi...<br><br>jah én egyébként minden vagyok csak Jones fan nem, ugyhogy elfogultsággal ne vádoljon senki :)
poraur
Újonc
HozzászólásokCOLON 29
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 11:51:22

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: poraur »

Üdv,<br><br>azért az vicces egy kicsit, hogy a "kiégett" 35 éves Jones-t, a "sikerre éhes" 35 éves Tarver verte meg: a vicc az, hogy  (akárcsak a nehézben), jócskán 30 év feletti figurák dominálnak. <br><br>Nekem hiányzik egy - mondjuk 19-23-25 (nem 29!!) éves  friss tehetség (gyilkos ösztön, sikeréhség etc.), aki végigveri, "kipucolja" a mezőnyt (ötletem sincs, ki lehet). Ezzel mind a két súlycsoportra gondolok.<br><br>Ha ez megtörténik, na akkor fog az élet "tovább menni".<br><br>(Hajrá Madár!)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ádám<br><br>Nem hiszem, hogy rá van szorulva, de Jonest meg kell védenem. Tarvernek korábban volt lehetősége kiállni Jones ellen, de ehhez meg kellett vernie Hardingot. Nem tette, hanem kikapott. Harding viszont kapott egy lehetőséget. Mikor Tarver visszajött, ő is kapott egy lehetőséget. Utána még egyet és nem kellett neki éveket várnia, mint más bunyósok esetében.<br><br>Jones végigvert 4 súlycsoportot, a legjobbak ellen győzött.<br><br>Tegnap nem az ő napja volt. Kikapott egy klasszis bunyóstól. Ilyen a boksz. Ő maga nyilatkozta, hogy nincs semmi mentsége. Rendesen felkészült, de a másik nagyon betalált. Ennyi.<br><br>Lehet, hogy bálvány, de valószínűleg nem ok nélkül. Mondjatok még egy bunyóst, aki ennyi klasszis ellenfelet vert meg ilyen könnyedén és soha nem találkozott a vereséggel. Mindenki kikap egyszer. Tegnap Jones volt a soros.<br><br>Én sem láttam lucky punchnak. Számomra az a lucky punch, amit vaktában ütnek és talál. Tarver nem vaktában ütött, hanem célzott. Egyszerre ütöttek és ő talált. Pont. <br><br>Az eredménytől függően Jones akkor is minden idők egyik legjobbja marad és örülök, hogy sok meccsét láthattam és izgulhattam végig.
BUTTON_POST_REPLY