Félnehézsúly

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Darien »

B-Hop bejelentette a visszavonulását. Remélem komolyan is gondolja! Ezzel viszont teljesen nyílt lett a súlycsoport. Tarverrel sem hinném, hogy egy ekkora blama után komolyan kell számolni, úgyhogy most megnyílik az út a fiatalok előtt. Szerintetek ki lehet az a meghatározó alak aki uralni fogja a súlycsoportot az elkövetkező években? Nekem három tippem lenne: ha Adamek viszonya rendeződik Kinggel akkor ő az első számú jelölt, aztán ott van Briggs és persze az ifjú titán Chad Dawson. Zsoltit csak azért nem mondtam, mert ő többször is bejelentette, hogy már nem akar sokáig bunyózni.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1110064603;start=315#325 date=06/12/06 ť 17:48:39]<br><br>Nekem B-Hop kell!<br> ;D[/quote]<br><br><br>Azt hittem Bellel boxolsz a hétvégén? ;D
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1110064603;start=315#324 date=06/12/06 ť 14:40:52]<br><br><br>Bokszolj Csepivel. Úgyis szeret sok meccset vívni.[/quote]<br><br>Nekem B-Hop kell!<br> ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1110064603;start=315#321 date=06/12/06 ť 12:08:03]<br><br>Ha feljön cirkálósúlyba...miért ne ;)[/quote]<br><br><br>Bokszolj Csepivel. Úgyis szeret sok meccset vívni.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Ha feljön cirkálósúlyba...miért ne <br><br>Jobb lenne szerintem is neki ha súlycsoportot váltana sok volt az 15 Kg súlyhátrányt ledolgozni . Meg elég jól fejlődik a cirkálósúly úgy hogy nagy meccsek várnának Tarverre !<br>
www.profiboksz. hu az igazi!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Háááát nem jött jól ez a vereség a Rocky VI-nak.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1110064603;start=300#314 date=06/11/06 ť 20:04:20]Sztrego<br><br>Ha ez csupán átgondolástól függne, akkor (sarkítva) Te ezt most jól átgondoltad, tehát Te is könnyedén vernéd már Tarvert. Nem?  ;)[/quote]<br><br>Ha feljön cirkálósúlyba...miért ne ;)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: greg »

Kíváncsi vagyok, mi lesz Tarver következõ lépése. Én vagy súlycsoportváltásra, vagy egy Adamek elleni meccsre tenném a voksomat. <br><br>Szerintem egy Johnson elleni 3. találkozó már a kutyát nem érdekelné, Erdei nem hozna neki annyi pénzt, mint kockázatot, marad tehát Adamek, akinek a neve is már valamennyire ismert az USA-ban, plusz - még elvileg - Don King promotálja.
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Levente »

Remélem is hogy ígéretéhez híven visszavonul és nem kerül azon ökölvívók sorába, akik nem tudják mikor kell befejezni. Nem szeretném megverve látni, s ennél nagyobb győzelmet már aligha arathatna, így ideális az alkalom a kesztyűk szögre akasztására. Minden jót Hóhér!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Az utóbbi évek egyik legelegánsabb visszavonulása ez.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Toti »

Személy szerint nem csíptem Hopkinst sohasem, de a Tarver-unszimpátiám olyan mértékű volt, hogy egész délután az "öregurat" magasztaltam. Nem számítottam ilyen mértékű pontozásos sikerre, bár őszintén Hopkins sikerre sem. Le a kalappal előtte, a bukott 3 pont ellenére boldog vagyok. Remélem Tarver magába száll, nem rossz bokszoló, de nem hiszem, hogy helye lenne a hírességek csarnokában - talán most már ő is észreveszi.
oyabun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 235
CsatlakozottCOLON 2005-07-06 20:15:29

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: oyabun »

A Bernard Hopkins - Antonio Tarver mérkőzésen nem volt akkora "alázás", mint a Joe Calzaghe - Jeff Lacy mecsen, de a 10-11-ik menetben picit bucira lett verve a sokak által "túlértékelt" Tarver!  ;)<br> (Én eddig sem tartottam a súlycspoport legjobbjának, a mostani mérkőzés után jogos helyére került !)<br><br>41 évesen ilyen fittnek és gyorsnak lenni, elismerésre méltó.<br>Én nem sok Hopkins mérkőzést láttam, abból a kevésből egy rafinált a boksz minden fortélyát ismerő és kitűnően alkalmazó, gyors és kiváló erőnléttel rendelkező bokszolót ismertem meg.<br><br>A megérdemelt pihenés és a "Boxing Hall of Fame"-be kerülés vár Bernard Hopkins-ra!<br><br>Köszönjük Bernard "The Executioner" Hopkins !  Kép <br><br><br>Bernard "The Executioner" Hopkins (Wikipedia)<br><br>U.i.: A mérkőzés utáni interjúban Hopkins nem egy esetleges Roy Jones Jr. elleni 2. mérkőzésről beszélt?<br>
"A Föld IQ-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk rá!
Sose vitatkozz idiótákkal, lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1110064603;start=300#313 date=06/11/06 ť 19:48:24]Jó lehet Bernard Hopkinsnak lenni![/quote]<br><br>Ez tetszett berti, és egyet is értek vele/veled!  ;)<br><br>Tarverre tettem a tippjátékban, de baromira örülök, hogy BHop nyert. Még nem láttam a meccset, de Romsy nagyszerű cikkjéből ki lehet nagyon könnyen venni, hogy papíron Hopkins az idősebb, de a ringben Tarver volt a nagyapó!<br><br>Egy biztos, a Tarver mítosznak (már akinél annak számított) vége!<br><br>Hopkinsnak pedig köszönöm a jó meccseket, és jó pihenést kívánok neki a továbbiakban!<br><br>u.i.: Romsy majd add át a Hóhérnak, ha Johnniehoz mész  :)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: edge »

Sztrego<br><br>Ha ez csupán átgondolástól függne, akkor (sarkítva) Te ezt most jól átgondoltad, tehát Te is könnyedén vernéd már Tarvert. Nem?  ;)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: berti »

Nagyon örülök a meccsnek! Hopkins olyat tett, amire szerintem senki nem számított. Mondjuk Tarver nagyon öregnek és lassúnak tűnt, de lehet, hogy ezt csak az ellenfele hozta ki belőle. Örülök neki, hogy a nagy Bernard karrierje, karrierjének a befejezése szinte meseszerű lett. Jó lehet Bernard Hopkinsnak lenni!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1110064603;start=300#311 date=06/11/06 ť 19:30:04]<br><br>edge arra celzott, hogy rjj nem ez a stilus. egyszeruen nem viszi ra a szive, a termeszete, akarmi mas, amitol fogna. pont.[/quote]<br><br>Én meg azt mondom, ha átgondolta volna ezt, akkor most nem lenne 2 KO-s veresége. pont.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1110064603;start=300#308 date=06/11/06 ť 16:53:21]Ezzel csak magának ártott. Ha fogott volna a kellő pillanatban, akkor elkerülhette volna a KO-t<br>[/quote]<br><br>edge arra celzott, hogy rjj nem ez a stilus. egyszeruen nem viszi ra a szive, a termeszete, akarmi mas, amitol fogna. pont.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Most néztem meg a meccset hát ez aféle Rejtő-s Tuskó Hopkins-os alázás volt  ;D :P, kb Ő verhette így  rongyá a modortalan Beduin teve tolvajokat.  ;) Csodálatos élmény volt számomra ez a meccs, ennél már csak az lett volna jobb ha le is csavarja Tarvert. Így csak 2 pont, de üsse kavics.<br><br> Ui: Még mindig utállak Tarver  ;D
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Kiváncsi leszek hogy milyen írányba indul meg Tarver mert őszintén megmondom nagy sz*r volt  és jó lenne bizonyítani valamelyik v.bajnok ellen mint pl : Adamek vagy Erdei ! 8)
www.profiboksz. hu az igazi!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Félnehézsúly

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1110064603;start=300#307 date=06/11/06 ť 16:03:56]Szerintem meg nem mutatott meg semmi olyat Hopkins amit Jones eddig ne tudott volna illetve ebből hasznosítani tudna. Jones a büdös életben nem csinált volna olyat hogy közellép és lefogja a másikat. Ha az élete függ tőle sztem akkor sem.:)[/quote]<br><br>Ezzel csak magának ártott. Ha fogott volna a kellő pillanatban, akkor elkerülhette volna a KO-t<br>
BUTTON_POST_REPLY