Morales vs Pacman

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: prof »

Reális végeredmény, előre várható teljesítmények.   ;)<br>Morales végig tudatosabb volt, Pacman pörgése ennyire volt elég. Persze, a sérülés akadályozta a filippínót, de nem lehet egyoldalúan érvelni a "mi lett volna, ha" kezdetű mondatokkal, hiszen ott volt Morales is, aki szintén másképp bunyózott volna egy elképzelt másik helyzetben. <br>Tetszett, ahogy egy-egy erőteljesebb Pacman-attaknál Morales rögtön visszatámadott, még a meccs első harmadában. A közepe egyértelműen a mexikóié, egy szakszervezeti beutaló-pihenő szakasszal (9.), s az utolsó harmadban már biztos előnye tudatában felügyelte a meneteket, el is úszott a 12. ::)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szabolcs,<br><br>Attól, hogy Pacman nagyon jó teljesítményt nyújtott, még kicsi ebbe a súlycsoportba. Nem értem az öszefüggésedet ;)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Visszatérve:<br><br>PacMan nem volt rossz, sőtt, voltak kimondottan szép megmozdulásai. Ha nincs szemsérülés, bármi lehetett volna.<br><br>Ettől függetlenül tartom azt, hogy PacMan annyira nem jó, mint amennyire mindenki kikiáltotta a Barrera elleni meccs után(PFP bajnok..) és Morales is volt már ettől jobb! De azért azt ne írjuk már be PacMan-ra hogy kicsi ebbe a sulycsoportba, mert szvsz a legjobbal játszott most ki-ki meccset. Azért ez annyira nem rossz teljesítmény!<br><br>
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Csalódás ez az alacsony súly nekem  :D! Az mondjuk így pláne döbbenetes, hogy mekkora fizikai fölényben volt.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: kozi »

Boniek,<br><br>Morales 140, Pac 139 volt a meccs elött
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Boniek!<br><br>a 12.-ben Moralest csak egy paraszt hajszál választotta el, hogy lemenjen. Ha ez a 6. környékén történik, lehet hogy vége. Pacnek nem volt már ereje, hogy befejezze.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Szvsz Pac 1, 3, 6, 9, 12. Morales szerintem néhány menetet szimplán a passzivitása miatt bukott el. Ahogy Kozi is írta: minden a(z egyik lehetséges) forgatóköny szerint - Pac túl pici ide.<br><br>Morales nem hivatalosan hogy mérlegelt?
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Neke kicsit csalódás volt ez a meccs. Jobbra számítottam. Persze ez se volt rossza csak azt hittem itt egy hatalmas adok kapok meccset látunk majd. Morales megérdemelten győzött sokkal jobb volt összeségében véve, annak ellenére, hogy nálam 115-113 jött ki. <br>Pacquiao valóban kicsi már ide ideje visszamenni pehelybe vagy kispehelybe és bokszolni a Larios, Guzman, Marquez trió valamelyikével. Morales gondolom legközelebb már világbajnoki címért bokszol szerintem Barrera ellen.
"Mindenki a napra tör..."
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Végülis az történt amit vártam!<br><br>Morales sokszínübb és taktikusabb boxoló, mig Pacman nem képes csak egystilusban(agresszíven) boxolni.  <br><br>A másik része ami miatt sejtettem, hogy ez lesz:<br>Morales már többet letett az asztalra és anno már volt egy vitám, amikor Pacman-ból többen PfP-1 et csináltak,  hogy néhány jól sikerült meccs után ne akarjunk már senkiből PfP bajnokot csinálni,,,,ahhoz azért egy kicsit több kell!<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Pac 1. 9. 12., többi Morales simán.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Nálam Morales nyerte az 1;2;4;5;7;8 menetet, Pacman a 9;12, döntetlenre adtam a 3;6;10;11 menetet.<br>Szerintetek?
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: kozi »

Kivételesen az történt amire elözetesen számitottam, Pacman kevés ebbe a súlycsoportba már, és föleg a meccs elsö felében amikor Erik nem vállalta fel a verekedést, Pac tanácstalan volt. Ott bukta el a meccset. 265/217 a találatok Morales javára. Én mindenesetre nagyon örülök az eredménynek :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: kozi »

145 körül lesz szerintem, legutóbb 143 volt ha jól emlékszem. De remélem 148 és akkor már nagyváltó ;)<br>Hogy a túróba tudott bemérni 4 évvel ezelött 122-be?
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: Boniek »

A gatyalevételes mérlegelésből mire következtettek? Hány font lesz MOrales 150? Eddig Moralest tippeltem, most egy picit elbizonytalanodtam... :-/
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: ringsider »

PacMan legszenzációsabb sikereit akkor érte el, amikor lebecsülték képességeit, így tett Ledwaba és szvsz így tett az akkor p4p dobogós Barrera is. Pacman nem verhetetlen-erre jobb példát Marquez-nál nem találnánk, a katasztrófális első menetből felálva verte őt -és ha Morales nem becsüli le őt, akkor nyerni fog, ehhez persze 100%-os formára lesz szüksége...<br>Tippem Morales kései KO-val
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Morales vs Pacman

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

hopsza... meg nehany meccs, aztan vege?<br><br>http://www.fightnews.com/freitag178.htm ... >Interview: Jose Morales!<br><br>March 18, 2005 <br><br>By Karl Freitag<br> <br>   <br>    <br>While Erik Morales' promoter and manager (Bob Arum and Fernando Beltran) are well known, his trainer Jose Morales (who is also Erik's father) prefers to keep a low profile. On Thursday Fightnews.com spoke to a surprisingly candid Jose Morales to get his take on Saturday's Morales-Pacquiao clash. <br><br>On the Winning gloves issue:<br>The gloves are the same. Each guy is going to wear the same pair of gloves and that's not a problem. Erik started to wearing Winning Gloves because in one fight, here in Vegas, they wouldn't let him wrap like he usually wraps in Mexico, so they made him do a different wrap here, and Erik hurt his hand wearing those Reyes aloves when he fought Acero Sanchez. And ever since they decided to go to Winning because they have more padding in them so that it helps him.<br><br>On talk from an early stoppage from the Pacquiao camp:<br>All I can tell you is remember, Erik's never been knocked down with a punch in all his career. If it happens Saturday night, I'll be the most surprised person and I'll even lift Pacquiao's hand.<br><br>On the bickering inside the Pacquiao camp:<br>I think if you have some kind of dissension like that, the fighter's going to be more focused on what he wants to do, depending on whose side he's on. If he's siding with the trainer or he's siding with the promoter, I think he'll want to show who's backing him more. He wants to show the same level of respect, I guess. But Pacquiao shouldn't be worried about what's going on in his camp, he should be worried about Erik right now.<br><br>On this being Erik Morales first major fight as an underdog: <br>I go back to his first when he started his career, Erik's first fight, we put him in with a guy who was 16-2. His very first fight. He was an underdog that first fight. Nobody thought he was good, he was too young, he was inexperienced, but if you look back and compare who he's fought over the last few years, and compare it to who Pacquiao has fought over the last few years, there's no comparison.<br><br>On where Morales is in his career: <br>I think that Erik is getting at the stage of his career where this is it. A few more big fights. He's actually probably gone a little too long with some of these fights. He's fought a lot of rounds over the last three or four fights. He's gotten hurt by some of those shots that he took behind the head from Barrera. And he doesn't need to take those shots. He's already done a lot with his career and I think we're looking to do a few more fights.<br><br>His prediction:<br>I think that Erik's going to win by a KO or a decision. There's no question in my mind. I've watched a lot of Pacquiao's fights, he's not a dirty fighter at all. I respect that he's going to come with a clean fight. I think everyone's going to enjoy it, because it's going to be be two guys, between two clean fighters, two gentlemen inside the ring.<br><br> <br> <br>
bandi
-----------------
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Morales vs. Pacman

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem Pacman az esélyesebb. Neki eddig  akkor voltak mindössze gondjai, amikor keményen fogyasztania kellett, most ez véletlenül sem állhat fenn. Erik viszont Hernandez és Chavez ellen bár nyert, de nem tündökölt. Barrera ellen pedig már kevés volt ez a teljesítmény. Morales képes lehet feltámadni, de szerintem ez most nem fog összejönni, egyszerûen túl lassú lesz Pacmanhez. Tippem: Pacman WP
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Morales vs. Pacman

Hozzászólás Szerző: prof »

Én Morales győzelmét várom, csak hogy kontraszt legyen Holly után.  ;)<br>Nosztalgikus, érzelmi alapon egyértelmű az indoklás, de tán egyéb érvekkel is alátámasztható a tippem...  ::)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Morales vs. Pacman

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én Pacman győzelmét várom. Látványosabb bunyós, erőteljesebb és dinamikusabb. Erik utolsó meccsén nagyon gyengén bunyózott, pedig előtte nagyon magabiztosan nyilaztkozott végig. Szoros meccs lesz, nagy kéréds számomra a két bunyós közötti fizikai különbség áthidalása, szerintem Morales a meccs napján minimum kisváltósúlyú lesz. Várom már nagyon az egész gálát, ami fantasztikusnak ígérkezik.
"Mindenki a napra tör..."
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Morales vs. Pacman

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Kozi: ki az aki szerint ez lefutott meccs, mert sajnos nem a bukmékerek... Szinte minden fogadási irodánál ki-ki meccsnek (ún. pick 'em, 5/6 oddsokkal mindkettőjükre)<br>A MaxBoxingnál amúgy a tippek aránya 6-5 szintén Morales javára. Itt mondjuk nem azt tapasztaltam, hogy lefutottnak ítélnék a fórumozók (persze más magyar fórumot nem is olvasok :))<br><br>Az külön jó, ha Ruizzal kapcsolatban valami érdekeset jegyzel meg, mert mérkőzései közül egyedül a Tua elleni érdekes  ;) Igaz azt egy perc alatt háromszor is meg lehet nézni, annyira jó ;D
BUTTON_POST_REPLY