Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Minden, ami profiboksz!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=devil link=board=profiboksz;num=1135079995;start=15#29 date=12/28/05 ť 18:33:26]...Szerintem a WBA is az első épkézláb ellenfelének adná az övet. Ruizt egyszerűen csak félre akarták tenni, ez fog most Valuev-el is történni.[/quote]<br><br>A WBA szerintem annak adja az övet, akinek a menedzsere a legtöbbet fizeti azért, hogy a bunyósa bokszolhasson az övért. Ezuúttal Sauerland úrnak. Ha időközben rálicitál valaki, akkor a WBA nem lesz szívbajos és megjelöli kötelező kihívóként az újonnan érkező fizető vendéget.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1135079995;start=15#28 date=12/25/05 ť 21:38:36]Valujevről meg kiderül, hogy  ő is olyan, mint az ogrék Shrek szerint - réteges, mint a hagyma. [/quote]<br><br> ;D ;D ;D<br><br>Télleg,,most már tudom kire hasonlít... Kicsit zöldebbre kellene festeni, és máris igazi Ogre lenne.. ;D<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
devil
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2003-03-11 04:16:14
Tartózkodási helyCOLON Etyek

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: devil »

Ha a méretei alapján keresünk neki ellenfelet Tye Fields-et javaslom, Ő csak 6 centivel és 25 kg.-val kisebb. Ha K1-ben lépne ringbe, lenne még néhány ötletem. (Semmy Schilt, Hong-Mam Choi)  ;D<br><br>Ha komoly ellenfélben gondolkodunk, akkor az mindenképp a Klitschko/Brewster/Golota/Rahman kvartettből kell választanunk. A felsorolás jelen esetben tükrözi az általam vélt esélyeket is. Szerintem a WBA is az első épkézláb ellenfelének adná az övet. Ruizt egyszerűen csak félre akarták tenni, ez fog most Valuev-el is történni.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: PTM »

Valujevről meg kiderül, hogy verseket ír...  :o<br><br>Hoppá-hoppá, úgy látszik, ő is olyan, mint az ogrék Shrek szerint - réteges, mint a hagyma. Bár szeretném, ha az első címvédésén kiderülne, hogy inkább parfé.  ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Spy-derman
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2005-12-23 09:15:11

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Spy-derman »

Romsy! Az igaz, h. még sehol nincs a legjobbakhoz képest,<br>de Valuev sincs sehol! Őszintén megmondom, a jelenlegi nehéz-ben nem is tudok senkit a 'legjobb'-ként megnevezni.<br>Nikolaj méreteivel nem lehetne versenyezni, ha tudna bokszolni!<br>Szerintem maradhatott volna a diszkoszvetésnél v. mi ráknál,<br>mert így csak arra szolgál, h. ne tudjam jó étvággyal megenni a vacsorám.
"ami nem öl meg, az megerősít!"
Egyorru
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2003-05-18 22:51:53

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Egyorru »

Hamed ellen megnézném, egyéb meccseire nem igazán lennék kíváncsi .<br> ;)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: PTM »

A szavazást lezártam, Holly, légyszi tedd át a szavazás archívumba. Köszönöm szépen!  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Én Golota ellen látnám legszívesebben. Nem lenne Valuev ellen esélytelen, és végre világbajnok lehetne. 8)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1135079995;start=15#22 date=12/23/05 ť 16:28:54]Vova...  nem mellékesen borsot törhetne a Sauerland orra alá... [/quote]<br>Ez miért is lenne neki jó??? Tudtommal Sauerland rendezi jelenleg a Németországi meccseit.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Még belegondolni is rossz, hogy Valuevvel kapcsolatban a címegyesítés szót használom, de szívesen megnézném Brewster ellen. Ott kétlem, hogy a pontozóbíroknak sok dolga lenne. Aztán ott van még Corrie Sanders is... Golotának is lenne esélye ellene, hogy végre legyen egy világbajnoki címe. A legérdekesebb mindenképpen Tua ellen lenne :) Már csak abba gondoltam bele, hogy Tua feje hol is lenne :) Valuev tuti nem tudna testütést bevinni Tuának és azt is megnézném, hogy Tua képen törli Valuevet... :D Vova is helyre tehetné megtépázott reputációját Valuev ellen, ráadásul eséllyel és egy világbajnoki címet is bezsebelhetne, nem mellékesen borsot törhetne a Sauerland orra alá... <br><br>Johnny boy ezt a meccset eltaktikázta, de nagyon... Donald meccse után tudhatta volna, hogy ha a meccs nem amerikában lesz, akkor igen meggyőzőnek kell lennie, ha pontozással akarja abszorválni a meccset. Azt mondom, hogy ha Hopkinsot nem védték a bírók egyik meccsén sem, akkor már semmin sem csodálkozom. Öröm az ürömben, hogy így újra előtérbe kerülnek a fighter-típusú bunyósok, akik nem sokat hagynak a pontozókra. Brewster ezért jó, esetében nehéz kihozni ellene valakit győztesnek, akit kiskanállal kaparnak össze...  ;D
bandi
-----------------
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: kozi »

Boytsovnak minimum 2 év kell még, hogy legalább minimális esélye legyen Valuev ellen. 95 kilo körül mozog mostanában és gyakorlatilag alig bokszolt eddig 10-12 menetet összesen. Még a valaha élt egyik leggyengébb világbajnok ellen sincs szerintem semmi esélye jelenleg. Most valoban 2 menet lenne maximum.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ne hülyéskedjetek már, Boytsov még sehol sincs a legjobbakhoz képest. Csepit is 2 menetig tartott, hogy eltalálja, akit azért ne értékeljünk már világviszonylatban az élmezőnnyel egy szinten, ha egy mód van rá... Tehetséges fiatal versenyző, aki 2-3 év múlva lehet, hogy odaér, de ha elpocsékolja az adottságait (mint pl. Ulrich) akkor ugyanúgy jár, mint a felhozott példa.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Spy-derman
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2005-12-23 09:15:11

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Spy-derman »

Chagaevnek-nek volt arany a hozzászólása!<br>DENIS BOYTSOV! 2 menet maximum!
"ami nem öl meg, az megerősít!"
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1135079995;start=0#3 date=12/20/05 ť 14:38:48]Klicsko ellen látnám szívesen. Megnézném, hogy az ukrán mit kezdene egy nála magasabb ellenféllel. Ha jól tom, nem volt még magasabb ellenfele.[/quote]<br><br>Kicsit off, de McCline nem magasabb Klicskónál? <br><br>Jó persze ennyivel magasabb ellenfele tényleg tuti nem volt :) De nem hiszem h ez gondot jelente, ha Ruiz meg Donald is el tudta találni, akkor Wova szerintem nagyon helyben hagyná.<br><br>Amúgy ez a meccs Sauerland miatt nem fog létrejönni, aki No-ban menedzseli Klicskót, neki inkább az érdeke, h Byrdtől vegye el az IBF övet.
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Én Klitschko,Tua,Tyson és Toney barátom ellen látnám szivesen a szörnyeteget. ::)
adrias
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2004-04-22 15:36:19

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: adrias »

Én Sanders ellen nézném meg legszivesebben.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: dp »

Én Klitschko, Toney, Peter, vagy Brewster ellen nézném meg Kolját.  8)<br>Király névsor, mi? :D<br><br>Kiváncsi leszek, hogy le fogja-e valaki csapni úgy Valuevet, hogy "kidőlök, mint egy fa" állapotba kerüljön...
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=menyus link=board=profiboksz;num=1135079995;start=0#13 date=12/20/05 ť 19:20:15]<br><br>Én nem hinném hogy a fent említett urak közül mondjuk Ibragimov, Maskaev Williams vagy épp Rahman esélyesebb lenne mint Golota. Byrd és Toney inkább a méretkülömbség miatt húzós, bár én Toney-ból bármit kinézek. Brock-ban sem vagyok biztos, úgyhogy nálam marad Vologya, Brewster és Golota... vagy esetleg Rocky Balboa  ;D[/quote]<br><br>Furcsa dolog, de Valujev ahhoz képest, hogy az utolsó két meccsét elveszítette (szerintem), nem is olyan rossz bokszoló. Ezt is bizonyítja, hogy már keresgélnünk kell, ki győzhetné le...<br><br><br>[quote author=Chagaev link=board=profiboksz;num=1135079995;start=0#12 date=12/20/05 ť 19:14:28]Bojcov odamenne és lecsapná 1, maximum 2 menet alatt.  ;D[/quote]<br><br>Szerintem előbb megy nyugdíjba Valujev, mint hogy Bojcov kicsontozhatná.  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1135079995;start=0#11 date=12/20/05 ť 18:11:39]<br><br>Golotát is feltettem a listára.  ;)  De szerencsétlennek szerintem nem hiányzik egy újabb "érdekes" pontozásos "vereség".[/quote]<br><br>Én nem hinném hogy a fent említett urak közül mondjuk Ibragimov, Maskaev Williams vagy épp Rahman esélyesebb lenne mint Golota. Byrd és Toney inkább a méretkülömbség miatt húzós, bár én Toney-ból bármit kinézek. Brock-ban sem vagyok biztos, úgyhogy nálam marad Vologya, Brewster és Golota... vagy esetleg Rocky Balboa  ;D
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Ki ellen látnád szívesen Valujevet?

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Bojcov odamenne és lecsapná 1, maximum 2 menet alatt.  ;D
BUTTON_POST_REPLY