Aktuális mérkőzések

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Beny »

Vasárnap éjszaka ejfél magasságában, a Viasaton láttam a legújabb K.O tv-t. Lehet, hogy most minden héten fogják nyomni?Mit tudtok erről skacok?
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Uraim,<br>Tegnap este beszeltem telefonon Leonard Dorin Doroftei roman bajnokkal es szomoruan kozlom veletek is hogy 90%-ban mar nem fogja megvedeni a cimet Callist ellen,mert az orvosi vizsgalat alapjan a bal keze nem fogja birni a terhelest!Nekem nagy kedvencem volt es nagyon sajnalom az egeszet!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Doppingboy,igazad van, es Zsoltnak eroltetni kene egy kicsit a jo ellenfel kivalasztasat.Cotto is ,Williams is (8-ik meccsre Millett) nagy meccseket nyomnak es ezaltal a kozonseg is veszi oket rendesen.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Cotto még nem botlott (megjegyzem, Williams sem, ő is nagyon jó), de most Bazan szerintem kicsit erős lesz neki. Nem korai ez még? Egy volt világbajnok, aki elverte Johnstont... A 14. meccsre...<br><br>Hát Zsolti, ez legyen a példa :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: kozi »

A press conference will reportedly be held today to announce the January 17 return of ring legend Tommy Hearns at the DeSoto Civic Center near Memphis. "The Hitman" will face 29-10-1 Thomas Reid.<br><br>Nem is tudom, hogy most ennek örüljek vagy sem? Hearns az 5 legnagyobb kedvencem között van, de már Ő is 45 éves. Kb fél éve azt nyilatkozta, hogy szeretne még egy cimmeccset cirkálóban.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves Ringsider,egyettertek.Az egyik ismerosom kint volt a francia galan es azt meselte hogy Asloum nagyon tompa volt,pedig az ellenfele eleg gyenge volt.Azt is kozolte velem hogy a francia szovetseg Rodrigues-nek visszavagot igert!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: edge »

Szegény Mia St. John megint kikapott, ezúttal a kis bajszos Christy Martintól. Ha így folytatja, hamarosan csak a vetkõzés marad neki különbözõ életmód magazinokban.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: ringsider »

A fightnews szerint sokak kedvenc feltörekvő tehetsége Ashloum tegnap megszerezte első profi címét, mostantól francia bajnok. A tudósítás szerint nem volt igazán meggyőző a teljesítménye, a bírók megosztott döntést hoztak a meccs végén. Lehet benne valami, mert a meccs után rögtön visszavárgót ígért... Úgy látszik már csak Cotto nem botlott!<br><br>coccodee! Én ugyan csak egy párszor láttam az exgoofit, de rám sem tett túl jó benyomást. Ha jól emlékszem Robert Davis elleni győzelmével robbant be a viszonylagos élvonalba, a Kirk Johnson-Oleg Maskaev undercardjában, majd a következő meccsén éppen Maskaevet verte talán valami Mosley meccs előmeccseként. Azóta kikapott McCline-tól majd elveszett a másodvonalba. Számomra is mindig hiányzott belőle a tűz, pedig ha jól tudom nagyon beteg a gyermeke, és az ilyesmi felfokozóan szokott hatni. Üdv ringsider
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Tegnap este lattam a Eurosporton Lance Whitaker-t.Eleg jol "rated",de nekem nagyon rossz benyomast tett.Semmi robbanekonysag,semmi tuz es a jobb kezevel csak "tenyereseket" utott.Jobb Lance ennel?
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Khalif<br><br><br>"Ezt nem igazán értem....persze lehet, hogy csak én láttam keveset belőle. <br>Én annyit tudnék róla röviden mondani, hogy nagyon jó felépítés, jó erő és állóképesség viszonylagosan széles ütésskála. "<br><br>Szerintem ebben a súlycsoportban ennyi már elég az üdvösséghez. Nelson például gyorsabb, technikásabb, de semmivel nem keményebb és az ütést is rosszabbul bírja. Persze én sem gondolom, hogy Mormeck akkora bunyós lenne, de cirkálóban Jirovon és Toneyn kívül szerintem mindenki mást megverne.<br>
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Golyo!<br><br>Mormeck a 3.?<br>Ezt nem igazán értem....persze lehet, hogy csak én láttam keveset belőle.<br>Én annyit tudnék róla röviden mondani, hogy nagyon jó felépítés, jó erő és állóképesség viszonylagosan széles ütésskála.<br>Ezzel szemben áll, hogy szerintem technikailag nem a legjobb, nem elég gyors, és nem igazán "kemény". Sem ütőerőben, sem ütésállóságban.<br><br>Jirov nálam is az első...<br>Szerintem az a pali hihetetlen kemény. Azzal nyer. Nekem valahogy mindig a korábbi DM-t idézi, csak az ellenfelek szintje talán kicsit meggyőzőbb. (Főleg az utóbbi időben) Persze ez csak egy benyomás, lehet nektek teljesen más a véleményetek..?  :-/<br>Itt olvastam arról, hogy anno még Kazahsztánban hogyan edzették őt? Az nagyon elgondolkodtató, amennyiben igaz. (talán valami katonaságnál??? Erre nem emlékszem pontosan  :( )<br><br>Legjobbakat!<br><br>OFF.: Golyo, megkaptad? Csak mert vasárnap óta semmi reagálás....  ON.!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: greg »

Ha jól olvasom a fightnews-on, akkor nem Thomas Tate lesz Calzaghe ellenfele dec 14-én, hanem valami Pudwill!!!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Nelsonról elég nehéz megítélni, hogy hol is áll, mert akkora hurkákkal bunyózik. Mondjuk a többiek sem éppen a pfp listáról választják az ellenfeleket, de ez részben a súlycsoport gyenge felhozatalának köszönhető.<br><br>Nálam a sorrend:<br><br>1) Jirov<br>2) Toney<br>3) Mormeck<br>4) Nelson<br>5) Braithwaite<br>6) Bell <br><br>Az, hogy egy 100 éves Castro vagy egy Cantatore bent lehet az első 10-ben a fightnews szerint, mindenesetre magáért beszél... ::)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Beny<br><br><br>Braithwaite igéretes bunyós, de Toney kihasználná azt, hogy nyitottan bunyózik. Toney ebben mester: hihetetlenül jó kontrabunyós. Kérdés persze, hogy hajlandó-e eltávolodni a hűtőtől annyi időre, hogy rendesen edzen.<br><br>Jirov valóban nem a védekezés mestere, de nem is erre épít. Szerintem megverné Braithwaitet és valószínűleg Toneyt is.  Technikailag Toney kifinomultabb, de kondíciót és elszántságot tekintve Jirov előnyben van. Majd kiderül. Braithwaite szerintem nem tudná legyőzni őket (még).
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Beny »

Én itteni utolsó hozzászólásommal, Brighwaitről beszéltem. Az ő érdemeit méltattam, szerintetek egy kis rutinnal mire fogja vinni??<br>, mert szerintem jó bunyós.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én nem vagyok Jirovtól elájulva... Saul Montana meg Mr. KO Letterlough ellen láttam, de én nem látok benne semmi extrát. Nagyot üt, bírja az ütést, de szerintem egy jól mozgó bunyós elbánhat vele. Gomez szívbaj nélkül bunyózhatott volna vele.<br><br>Sokat el fog árulni róla a Toney elleni meccse.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Tegnap az UNI nehezsuly bajnok,Constantin Onofrei azt nyilatkozta a teveben,hogy alairt egy ujjabb szerzodest a klubbal amiben az al ,hogy 2003 ev vegeig bokszolni fog az EBU cimert.Ez engem egy kicsit meglepett,mert ha jol tudom az europa bajnok most Sinan Samil San aki Onofrei-hez hasonloan UNI-s.Adam,lehet errol valamit olvasni a nemet sajtoban?
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Beny »

Braightwaite vs Jirov?? Milyen meccs lenne? Jirovot még sajnos nem láttam boxolni, de állítólag ő a legjobb ebben a súlycsoportban. Szerintem Nelson-t, Tooney-t simán verné. Jó technika, ütéálló áll, kreativitás meg van a pailban minden. Megkedveltem a bunyóját és a fellépése sem akármi. Vélemények?
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

aktualis merkozesek

Hozzászólás Szerző: Beny »

Ha Cantatore nem fél ennyire akkor ez egy nagyon király meccs lett volna. Nagyon tetszett Braithwaite bunyója. Nem lett volna ez teljesen egyoldalú , hiszen az utolsó menetek egyikében már nagyon elfáradt Braithwaite. Végülis megérdemelten győzőtt. Nem volt rossz van ilyen is, de ez a hazai pálya előnye ez nem csak itt akár nálunk  is kiborító.
BUTTON_POST_REPLY