Minden sport, kivéve a küzdőket

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Vito<br><br>Már én is olvatsam a Liverpool szurkolói oldalain ezt. Nem tudom mi lehet most akkor. Remélem tényleg elmegy, nem tartom egy jó játékosnak.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ez kb olyan mint amikor a Bayern fordított valamikor régen két perc alatt 90 perc elteltével, a rendes játékidőben...
<br><br>A Bayern a másik csapat volt :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: donvito »

Holly!<br>Az én forrásom: SKYSPORTS<br>
Valencia had been leading the chase for the Czech star, but Lyon's possible interest could see Baros switch to France instead.
Alapjában véve a közlendőmben ábszolút mellékes és érdektelen tény, hogy hová készül Baros! <br>A lényeg, hogy Houllier akarja őt, ergo lásd lentebb! :o
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Vito<br><br>Baros a Valenciába tart. Houllier pedig a Lyonhoz ment. Egyébként utálta Barost ha jól emlékszem.
"Mindenki a napra tör..."
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: donvito »

Uraim!<br>Nem bírtok magatokkal? ;D<br>És a mosómedve, mint alternatív megoldás? ;D<br>Nálam 5. éve bevált! ;D<br><br>Hein! <br>Neked is sok boldogságot!<br>A lányunknál mi az utolsó pillanatig nem tudtunk semmit. Bezzeg most nem szégyenlős! Csak a statisztika mondatta velem, hogy lány lesz (nagy édesvízi képződmények [tavak, víztározók, stb.] mellett a születési arányok eltolódnak), de az ultrahang még 4. nekifutásra sem árult el semmit.<br><br>Holly!<br>Mindenképpen Benitez érdeme a második félidő. De az, hogy átszervezte a középpályát csak abban mutatkozott meg, hogy a Pool nem kapott gólt 64 percen át. Másban nem. Az a 11 perc továbbra is titok.<br><br>Átigazolások: <br>Én is örülök, hogy nem sztárokat hozatt Benitez. Habár Owennek örülnék. <br>Ja, és Houllier meg elvinné Barost! :-/<br>Kétszer ugyan azt a hibát miért akarja elkövetni?<br>Felőlem, viheti. Sőt fizetek is!<br><br>vito<br>u.i. nálam meg a spriccelsé + automatikus törlés nem is működik. Megszoktam! Alfa Romeom van :-X!!
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hein »

Szia gallien!<br><br>Szeretnék felvételt nyerni a Pötty Klubba!<br><br>Mi jelenleg a 11. hetet kezdtük meg.<br>Virág vagy Ákos  ;)
Hein
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hihetelen volt, amit a Pool véghezvitt. Igazából azt mutatta meg, hogy vége van annak az időszaknak amikor a sztárok csak kimennek a pályára is jönnek az eredmények. A fontos meccseket már csapatok nyerik meg főleg és csak néha-néha  asztárok. Lásd Porto, Valencia, CSKA, Liverpool győzelmeit. De ide sorolhatnám a Chelseat is, amit inkább csapatnak tartok mint sztáregyüttesnek (igaz azét sok bevásárlás volt, de nem Zidane, Ronaldinho kaliberű emberek jöttek, hanem inkább szorgalmas gyerekek).<br>A feltámadás, meg az egész visszatérés egyértelműen rafát dicséri. Ilyen nehéz helyzetből, BEK döntőben nyerni, ilyen kaliberű csapat ellen szinte példa nélküli. Remélem jövőre Rafa már jobban ismeri az angol bajnokságot és ott is harcban lehetünk a legjobb helyekért.<br><br>Kiadtak egy shortlistát, ami a tervezett igazolások vannak a Pollban a nyárra nézve. Őszintén örültem, amikor megláttam. Csupa fiatal srác. Dirk Kuyt, Joaquin, Wright-Phillips, Milito, Reina, Hargreawes és Evra a legérdekesebb nevek rajta. Így kell csapatot építeni. Szép jövő előtt áll a Liverpool nem is vitás. rafának még van 4 év a szerződéséből és Gerrard is a héten állítólag aláír 4 évre még.
"Mindenki a napra tör..."
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

Vito<br><br>Nagyon köszönjük!  ;D<br><br>Bizony, egyszer mindenkiből bölcsebb ember válik, lassan, de biztosan haladunk a norma felé.<br><br>Majd 20 hetes a manó, aki egyelőre a Pötty nevet viseli, és talán holnap kiderül, hogy a Luca Emma vagy az András nevet kapja. A 18. heti genetikai ultrahangon behúzta a lába közé a köldökzsinórt, úgyhogy nem volt sansz. Talán most...<br><br>Ja, és biztosan fog majd sportolni... (nehogy OFF legyek)  ;D
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hein »

Hát igen, azért érdekes kérdés ez.<br>Az olaszok valahogy mindíg odaérnek a döntők közelébe  :P
Hein
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: donvito »

Hein!<br><br>Nem tudom, azért ezt erős túlzásnak érzem (lásd pl. a legutóbbi Milan-Palermo meccset), de végül is értem, hogy mire gondolsz. Alapjában véve számomra azért ellenszenves az olasz foci, mert túl sokan áldoznak a „Kontra” nevű futbalisztikus istenségnek, vagy is egy gól után beállnak védekezni és történik, aminek történnie kell (ha lesz még gól, akkor NAGY öröm, ha nem akkor kicsi). De a Milan most nem úgy (így) játszott, és szvsz ez lepte meg legjobban a Liverpoolt. De hogy hol rontotta el a Milan, vagy mi volt, ami győzelemhez vitte a Pool-t azt még mindig nem tudom.<br><br>gallien!<br><br>Nocsak (3 gyerek, négy szoba, négy kerék?)!  ;D<br><br>Tiszta szívből gratulálok! <br>Hány hetes? <br>Fiú? Lány?<br><br>Emlékszem nálunk, amikor a kedvesem Danival volt terhes, akkor napokat aludt végig (elmentem – visszafeküdt, hazajöttem – felkeltettem és nyomultunk éjfélig, utána szunya)! Szerintem ezért olyan nyughatatlan a fiam!<br><br>Szóval a legjobbakat!!! ;D<br><br>vito<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

Hein, mondd meg az asszonynak, hogy a Mondeo is utántörtöl... :)<br><br>Sajna (remélem a csajom nem olvassa) a nevezetes estén épp a 3. házassági évfordulónkat ünnepeltük, úgyhogy a vacsora végeztével gyors internetezés a taxiban... ...3:0... baszki! Mondom a taxisnak, aki persze azonnal átérezte a helyzet jelentőségét és úgy hajtott, mintha oda kéne érnie az Electro Worldbe az akciós tévéért. Mire hazaértünk 3:3... baszki! Mondom Anyának, ha nem baj, akkor most nem mennék lefeküdni, mert megnézném már a végét. (Tiszta makonya, hogy megint állapotos, és nincs annyi hancúr mostanában) Aztán nyertünk! Azóta már kétszer megnéztem, nincs magyarázat! Arra sem, hogy hogyan hagyhatja a nőket ennyire hidegen a foci!<br><br>A csajom mellesleg a krómért van oda!
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hein »

Szerintem a Milannak fogalma sem volt arról ezelőtt a meccs előtt, hogy 3-0-nál még van olyan, hogy jön az ellenfél.<br><br>Egy 3-0-ás olasz bajnokin ilyenkor már megáll az élet...<br><br>Az a 11 perc szerintem az angol foci diadala!<br>(A világversenyek szerintem azért nem sikerülnek az angoloknak, mert egy meccs legalább 90 perc, és nem 11...)<br><br>Az üléshuzatos példa több, mint tipikus... Feleségem szerint a Focus azért jobb autó, mint a Mondeo, mert spriccelős ablaktörlés után a Focus elektronikája kb. 5 másodperccel az utolsó lapátmozgatás után még egyszer bekapcsol, ezáltal a lecsorgó utolsó maradék vízfolyást is leszedi anélkül, hogy neki be kelljen avatkoznia. Az ilyen fogalmak, mint futómű, teljesítmény, kényelem, ár-érték arány a számára lényegtelenek.  ;D<br>Az új 5-ös BMW is azért esett már ki nála a pixisből, mert "fura a segge". Hiába mondom neki, hogy azt úgysem látja soha, akkor meg nem mindegy?
Hein
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: donvito »

Hein!<br><br>Én is megnéztem a meccset. <br>Azért mert rá akartam jönni a lényegre, de töredelmesen bevallom neked, nem tudom, hogy mit csináltak akkor-abban a 11 percben a liverpooliak máskép, amitől bevarrtak 3 gólt. Előtte is, utána is jobb volt a Milan. <br><br>Szerinted mit történt?<br><br>vito<br><br>u.i. 2000-ben autót akartunk venni. Én kinéztem egy Alfa 155 Q4-et, ő a mellette parkoló Fiat Punto I-t. Kérdezem, mik az érveid (mintha meg lehetne engem győzni ;)), erre ő (nem vicc és nem urban legend): szép az üléshuzata!!!<br>Nők: se velük, se nélkülük!<br>
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hein »

Próbáltam a kedves feleségemnek elmagyarázni, hogy miért is nézem meg a vasárnapi ismétlését a meccsnek. Kudarcot vallottam...<br><br>Egyszerűen nem értette, hogy miként lehet ugyanaz a meccset még egyszer megnézni úgy, hogy tudod az eredményt. :)<br><br>Még azt is merte mondani a kis szájával, hogy ez a Gerrard "jó pasi". Ezt én feloldozásként értékelem, annak ellenére, hogy ő meg nem nagyon akarja elfogadni tőlem, hogy a világ egyik legszebb nőjét Ónodi Eszternek hívják...
Hein
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=Hollywood link=board=offtopic;num=1041594844;start=450#455 date=05/17/05 ť 17:15:09]Szerintem meg fogják nyerni ezt a meccset ...[/quote] Holly!<br><br>Megkövetlek: kishitű voltam, és az Úr Rafa Benitez személyében megleckéztetett. <br>2 Carlsberg és a döntő második félideje meggyőzött az igazadról!<br><br>Némi szomorúság is vegyült az örömömbe, mert fiam kedvenc csapata veszített („és lészen nagy sírásnak és rívásnak, továbbá hangos óbégatásnak menydörgő hangja”), úgyhogy a vége felé már a Milannak drukkoltam. De talán ezt elnézitek nekem!<br><br>vito
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Vito<br><br>Nyernie kell a Poolnak. Nagyon kellene egy nagy siker a klubnak. Szerintem meg fogják nyerni ezt a meccset 1-0-ra (Cissé vágja  agyőztes gólt). Érdekesség, hogy a két kedvenc csapatom játsza a döntőt, akiknek olyan 15-16 éve szurkolok.
"Mindenki a napra tör..."
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=gallien link=board=offtopic;num=1041594844;start=450#452 date=05/17/05 ť 14:27:42]Kérd meg Santost, tegye fel a képet az enyémről...  ;D[/quote]<br><br>???
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Minden sport, kivéve a küzdőket

Hozzászólás Szerző: gallien »

Kérd meg Santost, tegye fel a képet az enyémről...  ;D
BUTTON_POST_REPLY