×

profiboksz.hu

A fagyi visszanyal: Kiütik a KO-királyt (videó)

2010-02-06 12:40:04 /

A félelmetes ütőerejű Tyrone Brunson sima TKO vereséget szenved Carson Jonestól.

Oszd meg, tedd a kedvencek közé!

Hozzászólok:

login: jelszó: » regisztráció

Teljesen inaktiv volt a srac, nem is probalt visszautni. Bar lehet, jobb lett volna, ha a biro legalabb egyszer jelzi, hogy meg fogja allitani a meccset, ha nem valaszol az utesekre.

» Gretchen   válasz erre
    2010-02-07 10:09:01

ezt nagyon nem kellett volna leállítani, tljesen kontrolláltan védekezett a beszüntetés pillanatában!

» leslie   válasz erre
    2010-02-07 08:50:03

Ilyen szar időzítést...még ha 15-20 secel korábban odalép...de így???...20 másodpercel a szünet előtt ráadásul a fedezéket püfölte az ellenfél...szerintem megzavarodott rendesen Brunson...totális hiba....szvsz

» Victor   válasz erre
    2010-02-06 20:52:54

Az volt a baj, hogy nem ütött vissza. Ha 50-60 ütésre nem válaszol az gáz.

» pacquiaofan   válasz erre
    2010-02-06 20:03:01

Hát valamiért nem reklamál a leléptetett.

» supras   válasz erre
    2010-02-06 17:42:07

Semmi nem volt, püfölte a fedezéket meg a levegőt. Naccerű bíró, biztos üvegszeme van szegénynek.

» Lacika75   válasz erre
    2010-02-06 17:39:06

Én ezt nem értem, de hogy Carson a következő menetet már nem bírta volna ki amennyire itt kiüti magát. Na az lett volna az igazi tekecs a fagyiban.

» yoda master   válasz erre
    2010-02-06 17:36:39

Kb kettő ütés ment be, ezért leállítani...

» emondeo   válasz erre
    2010-02-06 14:42:46

Nem értem, miért állította le? Simán kivédekezte volna a szünetig. Nem is volt rendesen megütve.