×

profiboksz.hu https://www.profiboksz.hu//images/logo.png Sorozatban harmadik vereségét szenvedte el és ezzel valószínűleg végleg derékba törte 2008-03-29 07:58:32 https://www.profiboksz.hu/2008/03/29/ouma-ismet-kikapott/

Ouma ismét kikapott

Sorozatban harmadik vereségét szenvedte el és ezzel valószínűleg végleg derékba törte karrierjét Kassim Ouma. Az IBF korábbi nagyváltósúlyú világbajnoka ezúttal a Contender című bokszvalóságshowból megismert Cornelius Bundrange ellen kapitulált. Bundrange a 10 menetes mérkőzést végig a kezében tartotta és végül egyhangú pontozással szerezte meg a győzelmet, ami karrierje eddigi legnagyobb eredménye. A rendkívül tehetséges Ouma magánéletbeli problémái és féktelen életvitele már a ringben nyújtott teljesítményére is kihatnak, így a jövőben minden bizonnyal fiatal bunyósok ellen kaphat majd bizonyítási lehetőséget.