×

profiboksz.hu https://www.profiboksz.hu//images/logo.png A pescarai olimpiai kvalifikációs torna első napján 4 magyar bokszoló lépett ringbe és 2008-02-26 11:52:43 https://www.profiboksz.hu/2008/02/26/4-gyozelem-az-elso-napon-pescaraban/

4 győzelem az első napon Pescarában

A pescarai olimpiai kvalifikációs torna első napján 4 magyar bokszoló lépett ringbe és teljes siker kisérte szereplésüket. Darmos József (91 kg) a második menetben döntő fölénnyel nyert az osztrák Aleksander Aleksic ellen. Szili István a 75 kg-osok között az észt Aleksandr Rubjukot győzte le 31-11-re, ahol csak azért nem hirdettek döntő fölényt mert a 20 pontos különbség a 4. menetben alakult ki. Harcsa Norbert (69 kg) az albán Jetmir Kuci ellen lépett szorítóba és meggyőző produkcióval, 24-13-as pontozással hozta a kötelezőt, míg az éremesélyes Káté Gyula (képünkön) 64 kg-ban végig irányította a mérkőzést a lett Germans Grekovs ellen és végül a harmadik menetben döntő fölénnyel (22-2) győzött. A mai napon minden magyar versenyző ringbe lép.