×

profiboksz.hu

Harcsa Zoltán vs. Jason Quigley (videó)

2013-10-24 15:33:28 /

Az amatőr világbajnokság 75 kg-os súlycsoportjának magyar vonatkozású negyeddöntője.

2013-10-28 02:52:32

Hát ez nagyon sima zakó volt. Az ír srác kézgyorsasága és munkatempója döntött. Harcsa védekezés sem volt az igazi. A második menetet miért csak 10-9-re kapta az ír, a leütés nem jár pontlevonással a mostani amatőr szabályok szerint?

» iceman   válasz erre
    2013-10-26 23:20:17

@Tom1: Az elmúlt években került már fel pár ilyen jellegű csemege:

2013-10-25 13:54:08

@zee1978: Ez attól függ, hogy miképpen magyarázzuk, mert lehet úgy is, mint ahogy például a magyar - holland meccset is lehetne: 8 - 1 arányban megsemmisítő vereséget szenvedtünk vagy 1- 8 arányban megszorítottuk a a világbajnoki címre is esélyes hollandokat... :)

» ogreface   válasz erre
    2013-10-25 13:32:15

Én is örülök az amatőr meccseknek! Jó lenne időnként látni egy-egy régebbi Magyar vonatkozású amatőr meccet is! Olimpia, Vb, Eb stb sikereket. Akár a 80-as, 90-es évekből. Ekkor még voltak azért érmeseink szépszámmal. Lehet motiválná a fiatalokat is.

2013-10-25 08:19:30

tök jó, hogy kirakjátok a magyar amatőr meccseket!

» vizslahal   válasz erre
    2013-10-25 02:15:08

Gondoltam,hogy Csotonyi megint felrebeszelt!
Simma vereseg,egyetertek!

2013-10-25 00:22:09

@Rajhi: Egyet értek. Vastagon kikapott. Sajnos. Nem is tudom, miről beszélt a Csőtönyi.

» belizar   válasz erre
    2013-10-24 23:38:36

Harcsa az első két percet megnyerte. A következő hetet elvesztette. Ez nem a bírókon múlt.