Paul Williams

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Erős most a váltósúly... Itt van Mosley, Cotto, Margarito, Williams, Clottey, Berto, Cintron, Judah, és sanszos h a Mayweather-Pacquiao-Hatton trió közül is kikerülhet 1-2 ellenfél... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

IMiKeT írtaCOLONHúha..
Nem tudom..
Nem tudom, hogy az "nekünk" (Cukorfanoknak) jó lenne-e, grabanc. Mármint a Williams vs Shane.
Attól tartok, hogy Williams brutál hosszú karjait nem tudná áthidalni Mosley. Főleg azért, mert Pali általában ki is használja ezen adottságát, és cefet jól üt távolról. És sokat is. És Shane meg nem hajlással védekezik... és.. áá..nem is merek belegondolni. Asszem jobb lenne, ha nem lenne ilyen meccs, bár ha Mosley-n múlik, ő bevállalja...
Inkább egy Williams-Margarito revans-t szeretnék látni. Igaz, h Willám nem csapta ki a mehikát, de elég rendesen oktatta...sokáig. Aztán mikor elkezdett fáradni, Margarito igen csak "rámászott". Én speckó most is bízom Willámban, így egy - feltételezett - vereséggel Margarito simán hátrább szorulna a TOP-tól...
Persze a Cotto-Margarito revans mindenek felett... Miguel-nek esélyt, hogy kiköszörülje a csorbát. Ha megint bebukik, másfelé kell nézzen ellenfél után. Go Cotto!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Húha..
Nem tudom..
Nem tudom, hogy az "nekünk" (Cukorfanoknak) jó lenne-e, grabanc. Mármint a Williams vs Shane.
Attól tartok, hogy Williams brutál hosszú karjait nem tudná áthidalni Mosley. Fõleg azért, mert Pali általában ki is használja ezen adottságát, és cefet jól üt távolról. És sokat is. És Shane meg nem hajlással védekezik... és.. áá..nem is merek belegondolni. Asszem jobb lenne, ha nem lenne ilyen meccs, bár ha Mosley-n múlik, õ bevállalja...
ringcsoda.blog.hu
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No kedves Willám Pál, rá lehet hajtani a Margarito-verő Sugar Shane-re... :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Blackpanther írtaCOLON
Iniac írtaCOLONQuintana is simán szájon verte... (Nem tudom egyébként, Lederman már megint milyen meccset nézett)
Ő volt Mayweather ellenfele egyesek szerint, vajon most mi lesz a szöveg?
Asszem semmi különös...mindenki megy tovább...egy szinte verhetetlennnek kikiáltott bunyós a helyére került... :?
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Iniac írtaCOLONQuintana is simán szájon verte... (Nem tudom egyébként, Lederman már megint milyen meccset nézett)
Ő volt Mayweather ellenfele egyesek szerint, vajon most mi lesz a szöveg?
Iniac
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2005-03-13 03:36:24

Hozzászólás Szerző: Iniac »

Quintana is simán szájon verte... (Nem tudom egyébként, Lederman már megint milyen meccset nézett)

Williams egyelőre jobban hasonlít egy atlétára, mint egy bokszolóra, egyetlen igazán erős ütést nem tudott bevinni, és ahhoz képest, mennyivel hosszabbak a kezei, kívülről se tudott irányítani (viszont belharcban egész elfogadható volt), olyannyira, hogy Quinata gyakorlatilag a balegyenesekkel pontozta ki.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Ami igaz, azt meg kell hagyni! Kísértetiesen hasonlít a Detroiti Kobrára :) Ha tudásban is hasonlít akkor sokáig bajnok lesz...nagyon sokáig. Cintront Cottoval egyetemben megverné hosszú karjaival szerintem. A Floyd elleni meccset azt még túl korai emlegetni szerintem.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Engem érdekelne egy visszavágó közte és Margarito között(ami összejöhet, ha Margarito ismét kifekteti Cintront). Annak a meccsnek a győztese 2 övvel már megfelelő kihívója lehetne Méjvödörnek(ha az addig nem kap ki Oszitól, vagy utána Cottótól(remélem az is összejön)).
Mindenesetre még kell 1-2 "értékmérő" meccs...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Paul Williams

Hozzászólás Szerző: faceload »

Paulienak még eddig nem volt saját topicja, úgyhogy gondoltam nyitok1et.

Eddig is szerettem Williamset, és ez a hozzáállás tovább emeli a szememben:

asked Williams how he is keeping his motivation level high, given the aforementioned change in circumstances regarding his next bout..

“This is an opportunity for me to get back in the ring and showcase my skills. Of course my motivation level stays the same because this is a big fight for me,” said Williams, who is promoted by Goosen Tutor. “I look at any fight as a big opportunity fight for me, so I just have to stay focused.”

asked Williams if he takes risks to be a crowd pleaser, or if he just cannot resist a good scrap. He said it is a little of both.

“It is a crowd pleaser, as well as pleasing myself. I could stand on the outside and beat these guys. I don’t have to be in any danger. But to me it gets a little boring, if they cannot do anything with me, and I just drop it on them from the outside.”




Williams Cintron helyett Quintanaval fog szembenézni. Örülök hogy aktív marad és bevállal egy nehezebb ellenfelet (akit nem nagyon ismernek el). Szomorú hogy ennyire a rövidtávú pénzszerzési lehetőség motivál sok bunyóst (Hosszú távon kaszál ezzel Williams?), akik ilyen helyzetben inkább várnak pár hónapot és lekötnek egy másik nagynevű meccset. Teljesen eltűntek a felhozó mérkőzések a világbajnokok karrierjéből. Régebben ha lesérült az ellenfél szereztek egy beugrót, de ma már nem így járja, mert nincs benne pénz :-(

Mennyire tartjátok Williamset? Fizikai adottságai miatt sokáig a csúcson marad? Megszorongatná Mayweathert vagy Cottot? Nem nagy szám Cintron símán szájon verné?
You will never walk alone!
BUTTON_POST_REPLY