Erik Morales

Minden, ami profiboksz!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Szerintem is Barrera hozta a trilógiát. Legszorosabb az első meccsük volt, amit én a hangsúlyosabb ütések, keménység miatt inkább egy hajszállal Barrerának adom, esetleg döntetlenre, de Morales nem érdemelt nálam győzelmet.

Furcsamód a második meccs viszont egyértelmű Morales fölényt hozott, mégis kihozták Barrerát. A harmadik meccsen pedig nem született vitatott eredmény.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Fogjuk rá...
Aki Barrera-t látta jobbnak (de legalább is érdekelte jobban) anno, az most sem Morales mellett teszi le voksát.... most főleg nem.
Nekem is tetszett el Teribble bunyója. De soha nem találtam olyan izgalmasnak, mint MAB-ét. Ennyi.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Morales többet tett le az asztalra mint Barrera...és nézd meg a 3 meccset, azután már kétlem, hogy azt fogod mondani, hogy Barrera vs Morales trilógiát Barrera hozta :)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Szerintem a három közül Barrera a legjobb, ha azt nézzük, hogy neki mindkét szóban forgó bokszoló ellen pozitív a mérlege... És jóval több esélye van középsúlyban is, mint Moralesnek, minden tekintetben...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

morales

Hozzászólás Szerző: spiller »

egyszer ko-ko nyilatkozta hogy ha ő neki kéne választani hogy kivel boxoljon .hamed,barrera,morales közzőt morállestől tartana a leg jobban .nem biztos hogy szó szerint ez monta csak azt akartam ki hozni belőle hogy a három kőszül valoszinü hogy ko-ko is moralest tartotta a leg jobbnak.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: morales

Hozzászólás Szerző: ogreface »

spiller írtaCOLONigen lehet benne valami de én a a kedvenceimmel mindig bizagodó vagyok tudom ez igen kevés , majd meg látgyuk hogy mi lesz belöle.üdv
Ezzel nincs is semmi baj,a remény hal meg útóljára,csak olyan rossz látni az legendaként visszavonult embereket a visszatérésük után megalázva látni a ringben.Mondjuk az se jobb,amit Oscar és Roy Jones csinál,hogy nem tudják időben abba hagyni és ezzel a saját nimbuszukat rombolják folyamatosan.

:(
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

morales

Hozzászólás Szerző: spiller »

igen lehet benne valami de én a a kedvenceimmel mindig bizagodó vagyok tudom ez igen kevés , majd meg látgyuk hogy mi lesz belöle.üdv
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

2005 óta Morales már nem azaz igazi "El Terrible".Ha most hozzáadjuk a rengeteg túlsúlyt,edzés kiesést,kort,a nem is enyhén túljátszott motivációt,akkor annyi esélye lesz a komolyabb ellenfelek ellen,mint Szálasinak a főtárgyaláson.Ez a "visszatérősdi" nagyon ritkán szokott kifizetődő lenni.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

morales

Hozzászólás Szerző: spiller »

úgy néz ki hogy meg probálja a sokak szerint lehetetlent a nagy 4-est.a két pen nem valami bizalom gerjesztő ,de szirintem semmi baj nem lesz a súlyáva lmert akarat ereje van moralesnek.aztán meg látjuk hogy morales vagy barrérának sekerül hamarabb .de lehet hogy majd mind a kettő el bukik.részemről morálesnek szorkolok,remélem össze jön neki és látunk még egy pár jó meccsét.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: igen

Hozzászólás Szerző: grabanc »

spiller írtaCOLONigen biztos igazad van de ő érzi .és azért tegyük hozzá azt is hogy a elkapja a ritmust akkor még igy is bárkire veszélyes lehet.én bizok benne és a tudásában.ui.igaz a tigrisben is biztam a utolsó másot percig.
Diaz ellen se nagyon vesztett, csak a judge-ok megsajnálták a nagy monyó miatt... persze Diaz-t :(
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

igen

Hozzászólás Szerző: spiller »

igen biztos igazad van de ő érzi .és azért tegyük hozzá azt is hogy a elkapja a ritmust akkor még igy is bárkire veszélyes lehet.én bizok benne és a tudásában.ui.igaz a tigrisben is biztam a utolsó másot percig.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Én nagyon nem örülök hogy Erik megint a visszatérésen járatja az agyát.
nagyon fiatalon kezdte és ezért viszonylag korán kiégett, már a Barrera elleni harmadik mérkőzés után is azt nyilatkozta hogy Marco nem csinált semmi újat, azt amit vártak tőle, de az ő teste valamiért képtelen volt úgy felpörögni ahogy tervezték. azt hiszem itt kezdett először igazán megmutatkozni a teljesítményén az ahogyan a mérkőzések közt elpuffad. ez hosszú távon semmiképp nem tesz jót,a fogyás hízás... pláne egy élsportolónak nem. Pac ellen még megnyerte az első mérkőzésüket, mert sztem Pac még nem erősödött eléggé bele a nagypehelybe, de a végére nagyon elfáradt. És utána amit Zahir ellen mutatott az nagy csalódás volt. Aztán nagyon nagy meccset vívott Paccel másodszor, de itt már nem bírta végig, a "rettenetes" Erik Moralest kiütötték.Engem lesokkolt hír, mert nagyon elfogult voltam... A harmadik mérkőzésükön pedig már az "elején"lent maradt és lélekben feladta. itt valami összeomlott amit hosszú évek alatt felépített...
legalább is nálam. Még ki is kacsintott, hogy ennyi, nem folytatja. Nem tudom ott mit éreztem, de valami összetört bennem. David Diaz ellen pedig már egy teljesen más Eriket láttam... Amit pedig legutóbb belinkelt valaki róla... azt elnézve nagyon nem szeretném újra ringben látni. Nem is tudom elképzelni hogy tudna befogyni könnyűsúlyba...
Valaki szólhatna neki hogy nagy bajnok meg minden, és valószínű halhatatlan lesz, meg hogy nagy tett lenne ha ő lenne az első Mehikói aki 4 súlyban szerezne címet, de elégedjen meg azzal amit elért mikor még a csúcson volt, és vegye már észre hogy erre már semmi esélye.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erik Morales

Hozzászólás Szerző: grabanc »

spiller írtaCOLONkerestem erik morales cimel ,de nem találtam azézt ide irom ugy néz ki ő is visza tér én örülök neki ,jó meccset csinál mindeg
Off: Vigyázz! Nehogy a szerkesztők viszont találjanak, mert annyi Neked... :wink:
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

Erik Morales

Hozzászólás Szerző: spiller »

kerestem erik morales cimel ,de nem találtam azézt ide irom ugy néz ki ő is visza tér én örülök neki ,jó meccset csinál mindeg
BUTTON_POST_REPLY