Fórumtalálkozó január 20-án a Boxutcában

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Az utolsó pont csak poén természetesen :).

Viszont rossz hír, hogy sajnos sem Madár, sem Balzsay Karcsi nem tud eljönni, mert a buli előtti napokban utaznak vissza Hamburgba. Ilyen a szerencsénk... Viszont Kokó és Szántó Öcsi bácsi eljön, és ha minden igaz, akkor Pisti Csepit is megpróbálja elcsalni a banzájra.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Erwin írtaCOLONAlakul a gyerek a prés alatt :). Ma beszéltem Kokóval, aki lefoglalta nekünk 20-ára a Boxutca különtermét, tehát most már nincs megállás :). 10 órától miénk a terep, 11-kor pedig hivatalosan elkezdjük a bulit. Pisti úgy tűnik ott lesz, és már elindult a lánc, hogy eljöjjön Madár, Balzsay Karcsi és Szántó Imre is. Van még hely bőven, tehát aki még van idő feliratkozni. Mégegyszer összefoglalom a részleteket:

- A buli önköltséges lesz, tehát aki amit fogyaszt, azt fizeti
- Délelőtt 10-11 óra között gyülekező (közben már lehetne nézni a Jones vs Tito gála előmeccseit akár - itt sok múlik azon, hogy közvetíti-e a Premiere, vagy pl. a Sky Sport, mert akkor rögzítik nekünk a gálát. Ha nem, akkor abban kell bízni, hogy cezi űrsebességét kihasználva le tudjuk húzni a meccset a kezdésig)
- 11-kor kezdés, utána:
- Tippjáték díjátadó, eredményhirdetés
- A 7 éves pksz megünneplése tortával, vagy tortákkal és persze az alapító atyákkal
- Jones vs Trinidad meccs megtekintése kivetítőn, közben aki éhes, már akár ehetne is
- Ez után egy beszélgetés a meghívott vendégekkel: Kokóval, Szántó Öcsi bácsival, esetleg Madárral, Golyoval és ha sikerül, akkor elhívjuk Füzesy Zoli bácsit és Balzsay Karcsit is
- Végül pedig szabad program, sörözéssel, kajálással, dvd csere-bere stb.
- Bónusz program: Manchester exkluzív sztriptíz bemutatója egy Boxvilág magazin segítségével :wink:
nem tudom, hogy lehetne ennél többet vagy jobbat kívánni... (bár az utolsó pont remélem nem lesz kötelező :-k )
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Alakul a gyerek a prés alatt :). Ma beszéltem Kokóval, aki lefoglalta nekünk 20-ára a Boxutca különtermét, tehát most már nincs megállás :). 10 órától miénk a terep, 11-kor pedig hivatalosan elkezdjük a bulit. Pisti úgy tűnik ott lesz, és már elindult a lánc, hogy eljöjjön Madár, Balzsay Karcsi és Szántó Imre is. Van még hely bőven, tehát aki még van idő feliratkozni. Mégegyszer összefoglalom a részleteket:

- A buli önköltséges lesz, tehát aki amit fogyaszt, azt fizeti
- Délelőtt 10-11 óra között gyülekező (közben már lehetne nézni a Jones vs Tito gála előmeccseit akár - itt sok múlik azon, hogy közvetíti-e a Premiere, vagy pl. a Sky Sport, mert akkor rögzítik nekünk a gálát. Ha nem, akkor abban kell bízni, hogy cezi űrsebességét kihasználva le tudjuk húzni a meccset a kezdésig)
- 11-kor kezdés, utána:
- Tippjáték díjátadó, eredményhirdetés
- A 7 éves pksz megünneplése tortával, vagy tortákkal és persze az alapító atyákkal
- Jones vs Trinidad meccs megtekintése kivetítőn, közben aki éhes, már akár ehetne is
- Ez után egy beszélgetés a meghívott vendégekkel: Kokóval, Szántó Öcsi bácsival, esetleg Madárral, Golyoval és ha sikerül, akkor elhívjuk Füzesy Zoli bácsit és Balzsay Karcsit is
- Végül pedig szabad program, sörözéssel, kajálással, dvd csere-bere stb.
- Bónusz program: Manchester exkluzív sztriptíz bemutatója egy Boxvilág magazin segítségével :wink:
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Most ezt nemtom...de BUÉK!!!! (mert vagy másfél hete kurutty a kapcsim...)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Mancs, egyre kérlek: NEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!! :D
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Mondjuk ha tényleg megcsinálod a sztriptízt, akkor szerintem első lépésben megfogunk, és úgy ahogy vagy, kidobunk az utcára :D Viszont mivel szemetek nem vagyunk, ezért második lépcsőben utánad dobjuk a Boxvilágot, hogy legyen mivel takargatni magad :lol:

A gatyád meg ne legyen tele, csak én teszteltelek (egyszer említetted, hogy volt valami nézeteltérésetek), nem akar Kokó bántani. Még :)
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

Jól van, látom jó a hangulat! :) Aztán majd lesz nagy sírás-rívás, mikor azt kérdezitek: "mancs, te tényleg komolyan gondoltad? Mi azért azt hittük, csak viccelsz". :lol:
Különben is, az se biztos, hogy bejutok az étterembe. :lol: Hallottam valami olyat, hogy Kokó el akar még velem számolni. Remélem, "álló rászámolásként" gondolta. :lol: :lol: Az egyetlen KO, amibe beleegyezek, az a májra mért ütés. :lol:
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

na latod ez nem hulyeseg, csak ne felejtsetek el elkuldeni a linket a doktor urnak is :D
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Felvesszük videóra, Kozi bedigizi, és kirakjuk free linken, így senki sem marad le a dologról :P
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

nemar!!!

Erwin toljatok mar ki a bulit feb 28 utanra, akkor megyek haza es ezt latni akarom :D (semmi ferdehajlam) :):)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Pont ma beszéltem Kokóval. Hétfőn fixáljuk le a dolgot, de jelen állás szerint 99% a 20-i banzáj. Aki tehát jönni szeretne azokon kívül is, akik jelentkeztek, az szóljon bátran.



Van egyébként, aki már ezerrel készül egy kis bemutatóval a bulira. Gondolkodtam, hogy megosszam-e veletek, de az nagy kitolás lenne, ha ott döbbenétek le a meglepetéstől :D:

[19:00:29] <manchest> rendszesen le is szálkásítottam :)
[19:00:59] <manchest> majd januárban meglátod
[19:01:42] <manchest> ja, január van :)
[19:02:46] <erwin1> ne már, le akarsz vetkőzni a bulin? figyi, ez nem gay party lesz, csak szólok
[19:03:12] <manchest> hogyne
[19:03:21] <manchest> az asztalon akarok táncolni
[19:03:26] <erwin1> jézus
[19:04:04] <erwin1> na basszus, ezért fogok én egy csomót autózni. jóvan
[19:04:05] <manchest> és mikor már minden ruhadarab lekerült, a lényeget egy boxvilág magazin fogja csak takarni :))
[19:04:11] <erwin1> :)
[19:04:14] <erwin1> te állat
[19:04:15] <erwin1> :)

Durva lesz ez a buli, az az érzésem :)
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Skacok!

Akkor 20.-án már tuti a buli?
Fight....
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Ha Erwinnek mindenki fizet egy sört, akkor semmit nem fog felfogni a meccsből, aztán lehet, hogy asszony sodrófával várja majd :)
De vmi közös ajándékba én is beszállnék mondjuk.
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nagyon szívesen mennék én is, talán sikerül összehoznom, de erről majd kb 2 hét múlva tudok nyilatkozni. 21-én lsz egy elég komoly vizsgám, 30-án meg utazom Pacmanlandra. Ha úgy alakulnak a dolgaim, mindenképpen megyek én is! Persze időben jelzem, hogy mi a tészta.
bandi
-----------------
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

[/quote]

(Köztünk legyen szólva... Had jöjjön csak :). Ne hogy már csak a 2005-ös px buli nk76, akarom mondani Edge verésérõl szóljanak legendák 8) Reméljük Sztrego is jön, és bemutatjuk egymásnak a két delikvenst. Tuti örülni fognak majd egymásnak :roll: :P )[/quote]

Jól van Erwin, rajtam akarjátok edge számláját kiegyenlíteni? Akkor lincshangulatra készülök. :lol:
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

A Mirccel ellentétben, a boxutcából nem tudsz bannolni. :) Te úgysem leszel ott szerencsére, úgyhogy ezt majd a többiek eldöntik. :wink: Te már elhagytad a süllyedõ hajót, mint ahogy a gyengék szokták. :wink:
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

manchester írtaCOLONMit szólnátok hozzá, ha mindenki csinálna névtáblát, mint ilyen sulis első napokon. :lol: Nekem is jobb lenne, tudnám, kit kell kerülni. :lol:
az lenne a legjobb, ha nem is mennel :) szerintem.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

Mit szólnátok hozzá, ha mindenki csinálna névtáblát, mint ilyen sulis elsõ napokon. :lol: Nekem is jobb lenne, tudnám, kit kell kerülni. :lol:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Bosco írtaCOLON
Ne már... :D
(Köztünk legyen szólva... Had jöjjön csak :). Ne hogy már csak a 2005-ös px buli nk76, akarom mondani Edge veréséről szóljanak legendák 8) Reméljük Sztrego is jön, és bemutatjuk egymásnak a két delikvenst. Tuti örülni fognak majd egymásnak :roll: :P )
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Erwin írtaCOLON Amúgy te jöhetsz persze, úgyis van vaj a füled mögött, és legalább leverjük rajtad végre 8)
Ne már... :D
Bosco
BUTTON_POST_REPLY