Fórumtalálkozó január 20-án a Boxutcában

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Erwin írtaCOLONUhha, már azt hittem elfelejtetted és elsumákolhatom :wink: .Természetesen áll a dolog, viszont én kocsival leszek és a buli után egyből robogok haza (kb. 200 km), így én be fogom érni valami üdítővel :).
Ha üdítő, hát üdítő! :D Egyébként nem megy valaki kocsival Veszprém környékéről? Szívesen csatlakoznék, és természetesen az üzemanyag költségbe is beszállnék.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Uhha, már azt hittem elfelejtetted és elsumákolhatom :wink: .Természetesen áll a dolog, viszont én kocsival leszek és a buli után egyből robogok haza (kb. 200 km), így én be fogom érni valami üdítővel :).
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Én még nem biztos, de remélem el tudok menni, elvégre Erwin lóg nekem egy sörrel, amit természetesen azzal a feltétellel fogadok el, hogy azonnal vissza is hívhatom... :D
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ott leszek!
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Én tuti jövök 29-én.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ahogy nézem, a 29-i dátum már eldőlt, ez tehát adott. Lassan akkor jöhetnek a konkrét visszajelzések (ide is írhattok nyugodtan, vagy dobjatok nekem e-mailt, privát üzit), és akkor jövő hét vége felé az adatok tükrében aktiválom magam, és nekihasalok a tényleges szervezésnek.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

évvégi pksz szeánsz: IN

(most hétvégén? építkezésünk miatt nincs sport 2-m de a K-C-t nagyon jó lenne élőben látni... lesz olyan nyilváns hely, ahol pár sör mellett meglehetne nézni, akár közösen? Pesten...)
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Erwin írtaCOLON
undespuited írtaCOLONez a meghívás csak azoknak szól akik a tippjátékban részt vesznek?
Nem, természetesen azokat a fórumozókat is várjuk, akik nem játszanak.

köszönöm. valszeg pyngyvel majd legyorsulunk.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

undespuited írtaCOLONez a meghívás csak azoknak szól akik a tippjátékban részt vesznek?
Nem, természetesen azokat a fórumozókat is várjuk, akik nem játszanak.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Még közel sem biztos, hogy el tudok menni, (igyekszem) de így első ránézésre inkább a 29-e tűnik jobbnak. Szilveszterre nem árt rápihenni. :D
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Csóró egyetemista vagyok, szóval már el kell kezdjek spórolni :lol: De sztem ott leszek...
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

ez a meghívás csak azoknak szól akik a tippjátékban részt vesznek?
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Nagyon jó kezdeményezés! Maximálisan támogatom az ötletet! Ha tudok segíteni valamiben, szólj Ervin nyugodtan.
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Jelenleg nekem is tökmind1. Hóviszonyoktól függően lehet nem itthon szilveszterezem, de ha itthon leszek, akkor természetesen tiszteletemet teszem.
You will never walk alone!
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

januar vege, februar eleje? :) vagy kijottok hozzam? :D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Nagyon jó a kezdeményezés, én tutira vevő vagyok rá. Sztem viszont legyen olyan opció is a szavazásnál, hogy mindegy, melyik nap tartjuk. Így azok (többek közt én is), akiknek jó a 28. és a 29. is, nem kavarnak bele a végső dátumba.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Fórumtalálkozó január 20-án a Boxutcában

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Párszor már közvetve szóba került, hogy megpróbálunk tető alá hozni az újra életre keltett tippjáték első teljes szezonjának apropójára alapozva egy év végi pksz fórum bulit. Időben szeretnék nekilátni a szervezésnek, és ehhez kellene tudnom, hogy mekkora az érdeklődés, mennyi embere lehet számítani stb.

A mostani elképzeléseim szerint december 29-én, vagy 30-án kellene megtartani a szeánszot, mondjuk a Boxutcában (ha már Kokó a játék fő támogatója, akkor „cserébe” illene megcsappantani az étterem ital és kaja készleteit :)). A 29-i időpont lenne papíron a legjobb (mégiscsak szombat), viszont mivel az sajnos munkanap, így kérdés, hogy ez kinek mennyire kever be. Várom a véleményeket ezzel kapcsolatban (és ahogy a mellékelt ábra mutatja, szavazni is lehet rá), mert arra próbálok törekedni, hogy minél többen el tudjatok jönni. Azért ezt a két időpontot preferálom legjobban, mert ekkorra már tuti lezárul a tippjáték, és díjátadóként is funkcionálna a buli, ami - mivel külön keretünk nincs rá sajnos - önköltséges lesz, de ez remélem nem veszi el senki kedvét. Ja és az sem utolsó szempont részemről, hogy igazából én ezen a két napon tudok majd valószínűleg felutazni Pestre, és azért nekem csak illik ott lenni (a szerkesztőkön kívül amúgy sem sokan ismertek személyesen, és most már talán illik megmutatni magam :)), hogy adott esetben személyesen is leverhessétek rajtam a tippjátékos sérelmeket :wink:.

Komolyra fordítva a szót, lassan várom a jelentkezéseket, javaslatokat, észrevételeket. Természetesen ez csak egy előzetes felmérés, ami alapján majd nekilátok szervezkedni, ezért nem kell izgulni és kapkodni, ráér mindenki dönteni, tervezni és jelentkezni, hiszen van még vagy 2 hónap.
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Erwin-kor.
BUTTON_POST_REPLY