Fórumtalálkozó január 20-án a Boxutcában

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ki mondta, hogy beengedünk, vagy hogy meg vagy hívva? :) Pofám leszakad :D Meg aztán mi az, hogy külön asztal meg 4-6 db hely a px-nek? :)

Amúgy te jöhetsz persze, úgyis van vaj a füled mögött, és legalább leverjük rajtad végre 8)
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

Jaja, rám is számíthattok! Erwin, beszéld meg Kokóval, hogy ugyanarra a napra foglaljon le 4-6 fõre a terem másik sarkában egy asztalt a px tábornak! Majd átjárunk kötekedni :lol:
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Sajna a repjegyem jan 23-tól 27-ig szól, és vasárnap is reggel jön vissza a tupoljev, úgyhogy a jelenlegi tervek szerint nekem nem megfelelõ.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Nekem is tetszik az ötlet,de csak Január első napjaiban derül ki hogy biztos tudok-e menni.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Mképp ott leszek. Csak nehogy vki addig elárulja a meccs eredményét :wink:
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nagyon jól hangzik. Ha másnap nem vizsgázom, mindenképp megyek. De lehet, hogy még akkor is... :D
devil
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2003-03-11 04:16:14
Tartózkodási helyCOLON Etyek

Hozzászólás Szerző: devil »

Sziasztok, nekem is nagyon tetszik az ötlet, engem is írjatok fel a névsorra! Erwinnek meg szerintem mindenki fizessen egy sört (na jó málnaszörpöt)!

Üdv: Devil
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Madárt majd én elcibálom :)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hozzászólás Szerző: prof »

Ez a szülinapi party nagyon tetszik!
Remélem, Holly mellett Golyó és Laja is el tud jönni -én is igyekszem-, így adhatunk a nosztalgiának.
Gondoljátok el, volt pár olyan év is az indulás után, amikor virtuálisan -és többször élőben, meccset nézve-beszélgetve-Leslie tökéletes vendégszeretetét élvezve- "együtt élt és lélegzett" a pksz említett 4 tagja és Balogh Ádám, Sasi, JollyDee! Mint a mitológiában: az egyszervolt aranykor tökéletes harmóniája... 8)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Edge ma délután nagyon jó ötlettel állt elő (néha meglep rendesen – Romsy már mondaná is, hogy ha nem részeg, akkor használható is valamire :)) fórum buli téren. Előbb váltottam levelet Kokóval, azért merem megszellőztetni a dolgot. A terv a következő. Január 19-én Jones vs Tito meccs. Másnap, azaz 20-án vasárnap össze lehetne hozni a bulit, és összekötnénk az előbb említett meccs közös megtekintésével. Edge valahogy így gondolja a dolgot időrendben:

- délelőtt 10-11 óra között gyülekező (közben már lehetne nézni a gála előmeccseit akár)
- 11-kor kezdés, utána:
- Tippjáték díjátadó, eredményhirdetés
- a 7 éves pksz megünneplése valami jelképes tortával, vagy tortákkal és persze az alapító atyákkal
- Jones vs Trinidad meccs megtekintése kivetítőn, közben aki éhes, már akár ehetne is
- ez után egy beszélgetés a meghívott vendégekkel: Kokóval, Szántó Öcsi bácsival, esetleg Madárral, Golyoval és ha sikerül, akkor elhívjuk Füzesy Zoli bácsit is
- végül pedig szabad program, sörözéssel, kajálással, dvd csere-bere stb.


Nyilván ez még csak terv. Tehát azt még nem tudjuk garantálni, hogy Öcsi bácsi, Madár, Golyo vagy Zoli bácsi tuti ott is lesz. Kokó 20-ára már haza ér külföldről, nekem azt írta előbb, nagyon jó ötletnek tartja a kezdeményezést, így ő szerintem el tud jönni. Ez jó lehetőség lesz egyet normális körülmények között beszélgetni akár csak Pistivel, ha pedig a többiek is eljönnek, akkor pedig aztán pláne. Holy ráér akkor talán (most hogy nézne már ki, ha a cirkuszigazgató hiányozna pont :)), és talán Ecs is el tud jönni mesélni az orosz bunyó jelenlegi helyzetéről :wink:.

Ez elég csábító programnak tűnik, ezért mindenképpen azt akarjuk csinálni, hogy az jöhet, aki előtte jelentkezik konkrétan, hogy tudjunk majd egy pontos létszámot leadni előtte. Csapunk majd egy kis hírverést is, és meglátjuk, hogy mekkora lesz az érdeklődés. A jelenkezésekkel még ráértek, mert majd szerintem csak az ünnepek után lesz konkrétan leszervezve a banzáj, de persze aki már most tudja, hogy ez megfelelő, az nyugodtan szóljon :).
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nekem január valszeg semmiképpen nem jó, vizsgáim vannak.
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Januárban én is leszek otthon valamikor, akkor lenne valami esély hogy el tudok menni.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

inkább január. ha kell akár répcelakon is :wink:
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nem szeretem a fogadásokat... január :D
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Nekem nem tetszik a százfős svédasztalos verzió, inkább egy kisebb sörözés, kajálás lenne jó. Amit januárban is megejthetünk. :wink:
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nekem sajnos csak a január lett jó. December utolsó hetében nem tudok semmiképpen se menni.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ma délelőtt beszéltem Kokóval buli ügyben. Elég összetett a helyzet jelenleg, és több variáció is felmerült, de Pisti maximálisan segítőkész volt, és támogatja a bulira irányuló törekvéseinket. A döntést demokratikusan kellene meghozni, mert nekem gyakorlatilag bármelyik verzió jónak tűnik. Ami várható volt, hogy decemberben enyhén szólva is erős szezonja van a Boxutcának, gyakorlatilag rendezvény-rendezvény hátán szinte minden nap.

Az általunk preferált 29-én tartják a nagy évzáró Boxutcás banzájt. Magyarul zártkörű rendezvény van aznap, így az kútba esett, hogy csak mi tartsunk egy kisebb összejövetelt. De, Pisti szeretettel vár bennünk, ha benne vagyunk egy olyan buliban, ahol nem csak mi vagyunk, hanem rajtunk kívül még vagy 100 ember. Élőzene, svédasztal, korlátlan italfogyasztás, viszont ezért belépőt kell fizetni nyilván, ami 5 és 10 ezer forint körül van (konkrétumot még nem tudott mondani). De ahogy írtam, ennek fejében kaja-pia dögivel. Ez az egyik lehetőség. Külön csak nekünk amúgy is bajos lenne az egész Boxutcát lefoglalni, mert 100 főn alul nem éri meg nekik, és nem is várom el a tippjáték fő szponzorától, hogy a mi kedvünkért elessen egy csomó bevételtől. Ha ez a verzió szimpatikus, akkor viszont asztalokat kell foglalnunk amíg még nem késő. Abban maradtunk, hogy péntek délután felhívom újra Pistit, és akkor lefixálhatjuk a dolgot. Tehát ha erre szavaztok, akkor legkésőbb péntek délig kellenek a nevek.

Második verzió, hogy áttesszük a bulit januárra. Akkor szinte bármikor mehetünk a Boxutcába, sőt, még kedvezményt is kaphatunk valószínűleg, bár én ezt nem várom el (nem nagyon lenne pofám elfogadni). Január egy laza hónap az étteremnek, így adott ez a lehetőség is, és akkor nem csapódunk egy nagyobb társasághoz, hanem magunk között lezavarjuk a banzájt.

Harmadik verzió, hogy marad a 29-i időpont, de keresni kell egy másik helyet. Ha erre szavaztok, akkor viszont segítséget kell kérnem tőletek a szervezéshez, mert én teljesen idegen vagyok Pesten. Répcelakon, vagy a környéken bármikor foglalok se perc alatt annyi helyet, amennyi kell, de gondolom nem nagyon van kedvetek 200 kilométert utazni Bp.-ről ezért :). Bár ha szimpatikus nektek az ismerd meg hazádat mozgalom, akkor még erről is lehet szó (komolyan) :).
Szóval ha főváros, akkor kell valaki, aki megszervezi 2 és fél hét alatt a bulit.

Várom a véleményeiteket, javaslataitokat. Én mindenre nyitott vagyok.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Ha marad a 29 akkor én is elmennék......Gödöllõ és környékérõl bárkit szívesen elviszek
Fight....
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Igazából ha hazafelé el tudnál hozni, már az is óriási segítség lenne. Persze ha nagy kitérő, akkor hagyjuk, nem szeretnék kényelmetlenséget okozni.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én elvileg akár Veszprém felé is mehetnék, csak az 100 km kitérő. A benzin nem téma, meg sem engedném, hogy kifizesd, csak az idő, amivel hadilábon állok sajnos (otthoni elfoglaltságaim miatt ki lesz számolva az oda és visszaút is). Még végig gondolom, hogy nem-e fér bele mégis, és addig még kiforrja magát, és jelzek neked privátban, hogy mi a helyzet.
BUTTON_POST_REPLY