Bernard Hopkins vs Joe Calzaghe

Minden, ami profiboksz!
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

http://youtube.com/watch?v=BCu5MAnkSrw
neki ez a hivatalos bevonulózenéje asszem.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Mi volt Calzaghe bevonulózenéje?
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Nem tudom, ki hogy volt vele, de szerintem Cortez elmulasztott kb. 1+1 pontot elvenni Hopkinstól, a folyamatos fogásért és akkor már mindjárt nem lett volna olyan szoros a pontozásos győzelme Calzaghe-nak... Mindazonáltal Calzaghe tényleg nem volt olyan meggyőző, de hát nem is akárki volt az ellenfele most és Hopkins ellen senki sem olyan meggyőző...

A Roy Jones Jr. - Joe Calzaghe meccs nagyon érdekes lenne és szerintem nehezen megjósolható végeredménnyel, talán csak a kiütést lehetne náluk kizárni, de a nyertest nehéz lenne megmondani...

Két olyan bokszoló, aki nagyon technikás és taktikus és tud a meccs folyamán is változtatni a stílusán...
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

szabolcs0820 írtaCOLON NEm akarok megbántani senkit, de ne fogadjon RJJ ellen Calzaghe-ra semmiképpen sem.
1,28 nem olyan csábító hogy rohamoznák a fogadóirodákat, de Roynak sztem kevesebb esélye van mint B-Hopnak volt az oddsa viszont szarabb (3,3). Sztem várok és ha létrejön a meccs és az utsó egy hétben feltornásszák legalább 1,8 ig az oddsokat akkor szívbaj nélkül megteszem :-)
You will never walk alone!
szabolcs0820
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2008-04-28 12:08:12

Hozzászólás Szerző: szabolcs0820 »

Nagy nehezen sikerült magam ujra regisztrálni. Valaha még együtt kezdtük Golyóval, Hollywoodal...stb, de sajnos én az utóbbi néhány évben nem éltem rá ezzel foglalkozni. Mégis ugy érzem főleg a Calzaghe meccs és a sok hozzászóllás után, hogy szólnom kell erről a mecsről.

Elsősorban Calzaghe teljesitménye azon a meccsen számomra finoman szólva megkérdőjelezhető. Először is mindennek nevezném a bunyóját csak letisztultnak nem. Félelmetes sok maszatolás és majdhogynem groteszkbe illő jeleneteket láttam a Hopkins elleni meccsén. Sokat ütött, valóban, jók a reflexei, valóban. De kb ennyi is.Többen irják, hogy mennyire megverte Hopkinst és a harmadik biró vak volt. Nem értek velük egyet. Ez minden volt csak nem nagy-verés. Hiába maszatolt sokat Ági, hangsulyos találata jóformán nem is volt a meccsen. Azt kellene szerintem észrevenni végre, hogy ez profiboksz és itt bizony az ilyeneknek is nagy jelentősége van. Mindenesetre a srác akart, ezt eismerem. Azt is, hogy egy kellemetlen stilusu ellenfél, és ezért legyőzhet hogy öreg Hopkinst vagy akár RJJ-t is. ITt a meccs eredménye nálam egy nagyon enyhe Calzaghe fölény, de ez is csak a látványosan nagyobb aktvitása miatt.

RJJ viszonylatában: RJJ-re nagyon rágyurt Tarver, itt is számit mennyi taktika van ebben a sportban. Szvsz a fogyasztása rosszul sikerült Jonesnek és sajnos ezt beszivta, egy egyébként is kellemetlen stilusu, forditott alapállásu bunyós ellen. Ez van. Ettől függetlenül az RJJ-Tarver teljesen más dimenzióju mecss volt mint ez. NEm akarok megbántani senkit, de ne fogadjon RJJ ellen Calzaghe-ra semmiképpen sem. Nem azért, mert tutira fogadnék, hogy nagy meglepetés lesz, de azt mondom, hogy az a meccs minden csak nem egyesélyes. Ja és tudni kell, hogy ha RJJ érzi, hogy az ellenfele nem igazán veszélyes rá, akkkor teljesen másképpen bunyózik.

ui: Hála vagy nem hála az Istennek, RJJ-nek nem kell formában lenni ahhoz, hogy a mai mezőny nagyrészét rohadt simán elverje. Ugyhogy remélem létre jön a meccs.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Azért tartózkodnak, mert nem tudnak dönteni mondjuk, de ha nem voksol semmit, akkor azt sem látja, hogy mi az épp aktuális állás.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Erwin írtaCOLONHopkins vs Calzaghe - Szerinted ki nyerte a mérkőzést?

75% | Joe Calzaghe
9% | Bernard Hopkins
5% | Döntetlen lett

10% | Tartózkodom (csak az eredményt szeretném látni)

#277 szavazat
Ezt a tartózkodom 10%-ot nem értem...:roll:
Itt szavazásról és nem tartózkodásról van szó! Ha bármelyikőtök úgy gondolja, hogy nem akar részrehajló lenni vagy nem tud azzá lenni, azt mi a bánatnak jelzi???!!!
Mondjam azt, hogy kit érdekel???
Csak azok szavazataiból vesztek el, akik ide vagy oda letették a voksukat.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Hopkins vs Calzaghe - Szerinted ki nyerte a mérkőzést?

75% | Joe Calzaghe
9% | Bernard Hopkins
5% | Döntetlen lett

10% | Tartózkodom (csak az eredményt szeretném látni)

#277 szavazat
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sztrego írtaCOLON
grabanc írtaCOLONTarver csak egy mentálisan eléggé lezüllött RJJ - t tudott legyőzni.
Sztem meg csak a KO-s veresége után lett mentális problémája....
Lehet, hogy Tarver RJJ mumusa :roll:
Ugyanúgy, mint péel Forrest Mosley-é vagy Mayorga Forrest-nek
(az elsőnek először örültem, a másiknak mindig :D, a harmadik pedig :( )
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

grabanc írtaCOLONTarver csak egy mentálisan eléggé lezüllött RJJ - t tudott legyőzni.
Sztem meg csak a KO-s veresége után lett mentális problémája....
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Tarver csak egy mentálisan eléggé lezüllött RJJ - t tudott legyőzni. Akkor még azt hittem mekkora zsuga a pali...aztán "bizonyított"...semekkora.
A Sárkány őt is nyugdíjazná...Tarver csak a leggyérebb félnehézsúlyú ellen tudta a múlt heti eredményt elérni.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szvsz Calzaghet Tarver kaphatná el. Ő is másodszándékból üt, de sokkal nagyobbat, mint Hopkins. Sztem az ő ütése után nem kelt volna fel a walesi, úgy járt volna, mint Jones.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Öregszem, és már nem nagyon tudok fenn maradni ilyen jó éjszakai meccsekre sem, ezért először is hálát rebegek a Sport2-nek, hogy ma 8-tól leadta az egész közvetítést még egyszer, majd megosztom veletek, hogy én hogyan láttam:

Calzaghe óriási kockázatnak volt kitéve a mérkőzés előtt, hiszen az USA-ba menni, és megütközni (béjbibogyó :D) az ünnepelt amerikai bokszcsillaggal, aki utóbbi meccseit félnehézben vívta már, nem kis tökösséget igényelt tőle. Hopkins ezzel szemben nem feltétlenül mérte fel jól a helyzetet, amikor úgy gondolta, hogy félnehézben veszi fel a kesztyűt a walesivel, aki már mindenkit megvert nagyközépben, aki számít, ráadásul nem is akármilyen kondícióval, pontos ütésekkel, hihetetlen nyomás alatt tartva ellenfeleit. Calzaghe-nak ugye nem sok lehetősége maradt.

Az egész meccs igen csúnya volt, mert Calzaghe ütészáporral próbált menetet nyerni, nem feltétlen erős és pontos ütésekkel, míg Hopkins hátralépegetve várta a kontralehetőségeket, ami nem nagyon érkezett el, kivéve két esetet. Az első menetben kissé sokkoló hatású volt Calzaghe padlózása, de egyértelműen látszott, hogy hideg fejre mért ütésekről volt szó, ami nagyon meglepte őt, és igen gyorsan túl is tette magát rajta. Utána már csak azt figyeltem, hogy mennyi víz fogy el Hopkins sarkában, míg Calzaghe hogyan köpködi kifelé az összes kortyot... Valami nem stimmelt ezzel sem. Hopkins teljesen össze volt zavarva, nem tudott mit kezdeni Calzaghe-val. Igen hamar erősödtek ennek jelei a "mélyütések" sűrűsödésével is, és a nagy szenvedéssel, ami ezeket követte. Nálam viszonylag tisztán Calzaghe nyert, és a meccs nem tetszett:

1. Hopkins 10-8
2. Hopkins 10-9
3. Hopkins 10-9
4. Calzaghe 10-9
5. Calzaghe 10-9
6. Calzaghe 10-9
7. Calzaghe 10-9
8. Calzaghe 10-9
9. Calzaghe 10-9
10. Hopkins 10-9
11. Calzaghe 10-9
12. Calzaghe 10-9
Végeredmény (az én hiteltelen kis rongyos pontozólapom szerint): 115-112 - egyhangú :) - Calzaghe pontozásos győzelem!!!

Ezek után a walesit megnézném Bute ellen, de még inkább a Froch vs. Inkin meccs győztese ellen. Erdei ekkora nyomás ellen nem tudna mit kezdeni. Felőrölné Calzaghe őt mindenképpen. Dawson is érdekes lenne, de szerintem őt simábban verné Calzaghe.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Egy tegnapi londoni napilapban irtak, Joe sem marad ados a dumaval:

"Hopkins says he had to go to prison to make himself hard. That means he is weak. Me? I was born hard."
"Hopkins has been to prison. Big deal, give him a medal. Me, I was knocking out sparring partners who had been to prison when I was a 14-year-old kid."
"On Saturday I am going to make a grown man cry."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Remélem "öreg" Bernard kihúzza hajnalban a gyufát... :wink:
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

a tippjatek alapjan:
calzaghe wi: 9 - 7.7%
calzaghe wp: 78 - 67.3%
bhop wi: 5 - 4.3%
bhop wp: 24 - 20.7%

ehez kepest a fooldal:
54% | Calzaghe nyer pontozással
18% | Hopkins nyer pontozással
15% | Calzaghe nyer kiütéssel
14% | Hopkins nyer kiütéssel
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Szerintem Calzaghe fog nyerni a több indított ütéssel és a folyamatos támadással.Nem tudom hogy Hopkins milyen formában fog a ringbe lépni de az idő ellene dolgozik,úgyhogy még egy KO is elképzelhető.
Ezt csak az én szubjektív véleményem,tessék szíves lenni az "ez hüjjje,mennyanyádba,tekötsssög stb..." jelzőket mellőzni.Köszönöm! :wink:
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát egymást nem is igen fogják kicsapni...pontozás lesz ebből, méghozzá vékonyan a walesi Sárkány győzelmével.
Go Calzaghe!
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Calzaghe győzelmét várom. Hopkins kevés indított ütése nem tudja majd feltartóztatni Joe rohamait ráadásul Hopkins sem lesz már fiatalabb.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

B-Hop győzelmét várom. Calzaghe max pontozással nyerhet, a KO-s győzelmét elvetem, túl sokat üt karból ami nem elég egy KO-hoz, főleg egy keményfejű Hopkins ellen.
Hopkins a sajátos, kellemetlen stílusával nem egnedi kibontakozni a walesit, aki bár sok ütést indít, de keveset talál majd. Tippem Hopkins KO győzelem a meccs második felében.
BUTTON_POST_REPLY