Cirkálósúly

Minden, ami profiboksz!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Nemtom... vagy csak én nem látom (Paranoid effekt) vagy tényleg szó sem esett Afolabi derbijéről. A meccs eredményét elolvastam másutt, de akkor ez ennyit érdemelt?
:roll:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nem írtam a pontokat, de sztem azért lett 2 ponttal több cunninghamnek mint amennyi a 3. pontozónál volt mert 3 menetből 2-ben mikor leütötték az amerikait, akkor csak 10-9-re adtam a lengyelnek nem 10-8-ra mert a leütés nélkül azok a menetek Cunninghamé lettek volna.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Miskolci

Ez a 116:112, hogy a péróba jött ki?! Ennyi pont nem is volt/lehetett a meccsen... :)

Melyik két menetetet adtad 10:10-nek?


Justin

Az biztos, hogy rengeteg "vadhajtás" van Cunningham bokszában, amit jó lenne lemetszeni... Pl. azokat a nagyon széles ívű horgokat... Az egész meccsen az volt az érzésem, hogy Cunningham "spontán" bokszol, ami éppen eszébe jut, azt és úgy üt... Improvizált végig... Ezt nem lehet igazi bajnokok ellen... Bár ezekből most hiány van...
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nálam 116:112 Adamek, én egyáltalán nem éreztem, hogy Cunningham jobb lenne. A lengyel a menetek nagy részében többet talált, valamivel kevesebb ütésből, mint amennyit az amerikai indított, amellett, hogy 3-szor kereshette a földön a kontaktlencséjét szal még a lenygel hatékonyabb is volt. Tomasz soha nem lesz egy nagy világverő p4p, de már nem az első nagyon jó meccse, élvezetes bokszot csinál. O'Neil Bell-t is legyőzte pedig ő nem kis ütő a súlycsoportban. És a mostani bajnokok közül is el kalapálhatná Jones-t és Fragomeni-t. De harcolhatna a másik lengyellel is, abban is lenne pénz és ott is ő lenne az esélyes. De leginkább Jose Luis Herrera ellen nézném meg, az biztos nyílt sisakos küzdelem lenne.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

rocchia írtaCOLON
Cunningham-et ezenkívül nemigen láttam még bokszolni, nem tudom, hogy mennyire okos bokszoló, vagy csak épp most "átmeneti idiótaságban" szenvedett, hogy a magassági, de méginkább az ütőtávbeli fölényét "elfelejtette" kihasználni...
Én láttam nem egyszer, kb ugyanígy bokszolt mind2szer Wlodarczyk és Huck ellen is. Csak ott mind a 3 alkalommal elég volt a győzelemhez, mert az ellenfelek nem igazán világverőek. Az másik dolog, hogy az 1. lengyel elleni meccsen inkább "hazapontoztak". Ezzel nem arra akarok célozni, hogy Cunningham képességei behatároltak, hanem csak kellene neki egy jobb edző, jobb taktikával.
rocchia írtaCOLONVolt már nem egy olyan bokszoló, aki 3 leütés után megérdemelten nyert pontozással pl. Samuel Peter Jameel McCline ellen, de itt Adamek tudott meneteket nyerni a padlózásosokon kívül is...
Vagy Wlad Peter ellen :)
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Justin írtaCOLONIsmét megtaláltalak :D Na kezdem...ha Adamek annyira pontos lett volna és Cunninghamnek annyira üvegálla van akkor miért nem csapta ki az amerikait? Vagy miért nem ütötte le minden menetben? :) Ha onnan nézzük, hogy 3szor padlóztatta ellenelét a lengyel, akkor jogosan nyert. De ha onnan nézzük, hogy csak 1-2 ponttal SD-vel tudta hozni a "kötelezőt",(kötelező a 3 leütés miatt) akkor már szerintem nem tűnik annyira jogosnak ez a győzelem és visszavágóért kiált.
Ha megint ilyen jó meccset csinálnak akkor eredménytől függetlenül jöhet a visszavágó! :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Ismét megtaláltalak :D
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem kerestem az "alkalmat"... :D
Na kezdem... ha Adamek annyira pontos lett volna és Cunninghamnek annyira üvegálla van akkor miért nem csapta ki az amerikait? Vagy miért nem ütötte le minden menetben?
Ez jó kérdés... :)
Talán nem teljesen üvegáll az az "üvegáll", csak akkor Te minek hívnád Adamekéhoz képest, aki olyan találatokat beszedett fejen, hogy egy bikát is felborítottak volna...! Ennek ellenére meg volt fogva kb. 1-1,5 percig a 4.menetben és annyi...

Cunningham első padlózása egy rövid jobbostól, hát nem tudom...
A 2-nál egyszerre találtak, csak az Adamek-é a megfelelő helyre ment...
A 3-nál jobb egyenes, balhorog kombi után...

Adamek pontos volt, amikor kellett, a meneteket amiket megnyert, a pontosságával nyerte meg...
Cunningham dolgozott az "én irányítok, többet ütök - többet találok"-módszerrel... :)

Cunningham-et ezenkívül nemigen láttam még bokszolni, nem tudom, hogy mennyire okos bokszoló, vagy csak épp most "átmeneti idiótaságban" szenvedett, hogy a magassági, de méginkább az ütőtávbeli fölényét "elfelejtette" kihasználni...
Ezt a átjáróház-védekezésű Adamek-et simán kipontozta volna kívülről a jabjeivel, ehelyett állandó jelleggel beengedte ütőtávba Adamek-et, aki persze köszönte szépen a lehetőséget...

Hogy miért nem ütötte ki?
- Talán mert félnehézsúlyból jön és nem elég az ütőereje Adamek-nek, legalábbis ezen a meccsen számomra nem tünt valami egetverőnek...

Miért nem ütötte le minden menetben?
- Mert lusta volt... :) Adamek, ahogy én láttam nem igazán erőltette az irányítást... A meccs második felére, utolsó harmadára el is fáradt... Meg azért Cunningham is általában eltáncolt, persze elég volt, hogy 3 alkalommal ott maradt...
De ha onnan nézzük, hogy csak 1-2 ponttal SD-vel tudta hozni a "kötelezőt",(kötelező a 3 leütés miatt) akkor már szerintem nem tűnik annyira jogosnak ez a győzelem
Nézd... Én egyáltalán nem állítom, hogy Adamek jobb lenne, mint Cunningham, de ezt a meccset szerintem valóban megnyerte pontozással a szabályok szerint...
Vagy pl. ahogy visszahozta 10:8-ból azt a 4.menetet... Hát-hát...
Volt már nem egy olyan bokszoló, aki 3 leütés után megérdemelten nyert pontozással pl. Samuel Peter Jameel McCline ellen, de itt Adamek tudott meneteket nyerni a padlózásosokon kívül is...
és visszavágóért kiált.
Persze jöjjön a visszavágó... Meglátjuk ki tanult többet a hibáiból...
Cunningham egy sima pontozásos győzelmet bohóckodott el, Adamek meg ezen a védekezésen csak javítani tud, mert így csak idő kérdése mikor kap ki megint...
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Ismét megtaláltalak :D Na kezdem...ha Adamek annyira pontos lett volna és Cunninghamnek annyira üvegálla van akkor miért nem csapta ki az amerikait? Vagy miért nem ütötte le minden menetben? :) Ha onnan nézzük, hogy 3szor padlóztatta ellenelét a lengyel, akkor jogosan nyert. De ha onnan nézzük, hogy csak 1-2 ponttal SD-vel tudta hozni a "kötelezőt",(kötelező a 3 leütés miatt) akkor már szerintem nem tűnik annyira jogosnak ez a győzelem és visszavágóért kiált.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Most tudtam megnézni a meccset... WOW... Milyen brutál jó meccs volt... :)

Én is lepontoztam:

Cunningham: 10 8 9 9 9 10 10 8 10 10 9 10 - 112
Adamek: 9 10 10 9* 10 9 9 10 9 9 10 9 - 113* (114)

A *-gal jelölt menetben, ha "10 points must"-rendszerben kellett adni, akkor Adamek-é a 10 pont... Bár ha a végén nincs a leütés, akkor azt Cunningham-nek kellett volna adni 10:8-cal... Hihetetlen menet volt...

Szóval 113:112 Adamek (vagy 114:112 Adamek)

Én azt mondom, jogosan nyert Adamek, Cunningham saját magának köszönheti a vereséget. Nem azt bokszolta, amit kellett volna neki, ha meg üvegálla van, akkor meg védekezzen jobban...
Ha 4.menet Cunningham hengerét kivesszük, elmondható, hogy Adamek sokkal pontosabb volt... A védekezése katasztrófális, hihetetlen ütéseket hordott ki fejen...

Haye mindkettőjüket KO-val intézné el, ha még cirkálósúlyú lenne, de már nem az...
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Cunningham vs Adamek

Nagyon jó meccs volt, az év legjobb cirkálósúlyú párharca. Nálam nagyon visszavágóért kiált ez a meccs. Adamek a 3 leütésen kívül sok érdemlegeset nem csinált, míg Cunningham szinte mindent beleadott, hogy vissza tudja hozni a "sírból" a meccset. Ha picit okosabban bunyózik az amerikai és nem védekezik ennyire szellősen akkor valószínűleg hozta volna a mérkőzést pontozással. Nálam 113-113 lett, mindenféleképpen kellene egy visszavágó, mert szerintem ezen a találkozón nem dőlt el, hogy ki a jobb. A 116-110-et kicsit furcsállom.

Kép
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Kraj vs Fragomeni

Nem lehet azt mondani, hogy hazapontozás volt, vagy, hogy megmentették a bajban lévő olaszt. Szerintem probléma nélkül vezethetett pár ponttal Fragomeni (a 4. menet után még döntetlen volt), és úgy tűnt ő van jobb erőben. A fejelés ténye sem kérdés (az én meglátásom szerint mindketten dobták a fejüket rendesen), az talán annál inkább, hogy ha utólag vétlennek lett nyilvánítva, akkor miért volt le szinte azonnal pontot a bíró Krajtól. A sérülés mértéke miatt is le lehetett állítani, bár ez nagyon laikus vélemény. Láttunk már ennél súlyosabb sebbel is engedni meccset, meg ennél jóval kisebbért is állították már le a bunyót. A videó durván 11 óra körül ér fel az ftp-re.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Ez a Haye egy pszichopata állat! Alig várom már a Klitschko vs. Haye meccset, ízelítőnek itt van két kis video. :)

http://www.youtube.com/watch?v=jnOANul82Tw

http://www.youtube.com/watch?v=wvKJvptg_KM
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Most néztem meg a Haye vs Fragomeni meccs KO-ját. Hááát, a bírót eltiltanám örökre, az tuti. Már a szinte padlón ülő olaszt veri fejbe Haye, a bíró meg csak aztán lép közbe... :?


http://www.youtube.com/watch?v=W9ReeMSr4hA
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No most este Bell és Adamek linkeskedhet :) egymás ellen...nem ígérkezik egy lefutott derbinek...épp ezért jó lenne megnézni
Adamek mellett teszem le a voksom.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Na ilyen, mikor egy kubai linkeskedik... Nyert helyzetben volt, erre ilyen eszetlen módon nyitva hagyja magát. Csak magának köszönheti Hernandez ezt a zakót. De viszont ez egy jó kis meccs volt :)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Braithwaite a harmadikban kicsapta Hernandezt!!!

Nem hiába "Big Truck" a beceneve... :twisted:
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Hernandez - Braithwaite szombaton.

Az egykori WBC világbajnok az egyik kedvenc cirkálósúlyúm, remélem nem fog elvérezni a feltörekvő Hernandez ellen. Már a Maccarinelli elleni veresége is eléggé meglepett, nem számítottam rá. Ha a hétvégén is vereséget szenved a guyanai akkor valószínűleg lehúzhatja a rolót örökre és sima felhozó ember válik belőle. Remélem, hogy felszívja magát erre a meccsre és megveri a fiatal kubait.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Haye csúnyán meg fog lepődni nehézsúlyban. Ha így lógatja a kezeit, valaki nagyon pofán fogja vágni.
You will never walk alone!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Európában lesz a cirkálósúly központja most egy ideig. Sok jó bunyós van az öreg kontinensen. Az Universum és a Sauerland egyaránt izgulhat ha Haye felmegy nehézbe, mert Hernandez, Kraj és Alekseev is rástartolhat egy övre még az idei évben.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Baxus!
Most már csak meg kell néznem ezt az igen rövid Enzo-rogyást :(
Bizony úgy tűnik, hogy Haye, mint vitathatatlan hagyja el a súlycsoportot (persze hagy itt néhány övet is emlékül)
Remélem, oda tud csapni a langyos nehéznek... :-k
BUTTON_POST_REPLY