Amir Khan

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

grabanc írtaCOLON
VRRRT írtaCOLONboxer: Breidis Prescott
.
.
.
alias Khanqueror/Braidys

:lol:
Még mindig ebben reménykedsz? :P Utána pedig kit találsz ki? De valaki értelmessel gyere elő... :)
boxrec adatlapon van...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

VRRRT írtaCOLONboxer: Breidis Prescott
.
.
.
alias Khanqueror/Braidys

:lol:
Még mindig ebben reménykedsz? :P Utána pedig kit találsz ki? De valaki értelmessel gyere elő... :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

boxer: Breidis Prescott
.
.
.
alias Khanqueror/Braidys

:lol:
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Na folyt.köv.

Amir-nak itt a lehetősége, hogy elhallgattassa a kritikusait. majdanka megtanulja, hogy nem elég keménynek lenni. Ésszel, taktikával (no meg sok jab-bel) simán verhető. Hajnalban Amir visszaküldi argentínoszt a kihívók sorába... 8)

Go Amir! =D>

---------------------------------------------------------------------------------

No ez húzós volt, de bejött. :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Na most meg volt a kiütés is, még ha TKO-ra is sikerült :wink:
Szép volt Amir! =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nah végre én is hosszabb távon gépközelbe tudtam jutni, leírom a véleményem a meccsöl. Khan sokat fejlődött védekezésben, rengeteg szép kombót üt és jóformán majdnem végig bírta ezt a magas ütésszámot. Szépen teljesített, bár én ezt is vártam tőle, sőt titkon azt is, hogy kiüti az ukránt! Ez nem jött be, sok ütéséből azért elég kevés talált és a találatok 50%-a is csak kis első kezes ütés volt. Igaz Kotelniket még senki nem ütötte ki, de nem is volt egy olyan ellenfele akit ilyen szupersztár nimbusz vett körül. Az 5. menetben Khanban elég jól benne maradt az ütés, pedig az ukrán nem egy nagy ütő. A súlyváltás jól jött Amirnak, mert egy súllyal lejjebb minden komoly ember keményebb pofonokat tud adni az ukránnál, ami úgy tűnik még mindig gondot okoz neki. Kiváncsi vagyok, hogy lesz tovább... Nyilván egy két címvédés után kéne valami másik övet is keríteni neki, mivel hatalmas tehetségnek van kikiáltva! Pacquiao szóba sem jöhet, Hatton ellen érdekes lenne, az "öreg" harcosnak könnyen elsül a keze ami végzetes lehetne Khan számára, Juan Urango-t is kerülném a helyében, viszont a WBC öv Junior Witter vs Devon Alexander meccs győztese ellen szerintem Khan lenne az esélyes. A WBO öv megint csak nehezebb lenne a Tim Bradley vs Nate Campbell meccs győztese már komolyabb kihívás elé állítaná, de nem lenne teljesíthetetlen a dolog. (főleg ha ne adj isten Campbell nyerne) Egy szó mint száz Amir Khan világbajnok, és több övet is meg kaparinthat ebben a súlyban egy két éven belül, de azért én még mindig nem tartom szupertehettségnek, mint azt sokan mondják. Nagyon jó bunyós sok izgalmas meccse lesz, de sohasem lesz P4P top 5 szerintem.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hogy bajnokká érett-e azt nem tudom, de hogy van egy bajnoki öve az tuti... :wink:
Szép volt Amir!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
zannis
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2008-02-14 10:32:47

Hozzászólás Szerző: zannis »

Khannak fantasztikus a kézgyorsasága.Legalábbis eddigi ellenfeleihez mérten. Gyönyörü kombinációkat üt . Ha képes lessz a védekezését olyan szintre fejleszteni , mint a boxtudása általában , nagy bajnok lehet .
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Ez egy nagyon kemény mérkőzés volt. nagyon tetszett, fantasztikus mit bírt
Gomez.. Miből gyárthatták a fejét????
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

grabanc írtaCOLONSzerintem a Khan derbi nem is olyan egyértelmű...vajon miért nem esik egy szó sem róla? :roll: :?
Essen akkor róla szó :wink:

Ha nagyon mocsok akarok lenni, akkor azt mondom, hogy ha Bogesz ki tudta csapni anno Gomezt, akkor Khannak meg sem szabad ellene izzadni. De persze ez azért túlzás, és tudjuk a visszavágó eredményét is.

Gomez nem rossz bunyós, de nem tegnap volt az, hogy közelében volt egy Freitas elleni világbajnoki derbinek. Voltak nagyon jó meccsei - köszönhetően annak, hogy nagy verekedő -, de az utóbbi időben elég sok kellemetlen zakót is begyűjtött.

Khannak jól választanak ellenfelet. Kristjansen is és St. Clair is veszélyesnek tűnhetett elsőre, de aztán a szorítóban élből egy számmal kisebbek, lassabbak voltak Khanhoz képest. Persze mindenki annyit bokszol, amennyit hagynak neki, hogy egy ordas nagy közhelyet is írjak.

Gomez szerintem menni fog előre, mint a kos, és ha Khan nem csinál hülyeséget, akkor lazán megkontrázza és gond nélkül megoldja.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Szerintem a Khan derbi nem is olyan egyértelmű...vajon miért nem esik egy szó sem róla? :roll: :?

Ha Khan valamit is akar, akkor túl kell jutnia Gomez-en...ami nem is olyan könnyű feladat...
De van remény...:)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Jó volt tegnap Kahn. Nekem nagyon tetszett a bunyója. Bekapott egy-két keményet, de nem tűnt vészesnek egyik sem. Állati jó kombókat üt a srác, és hihetetlen ütemérzéke van. 1-2 meccs és mehet valami komolyabb övért.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Egy küzdelmes meccsen bizonyította, hogy fejlődőképes...csak azon a fránya védekezésén kéne még javítania...beszedett jó pár ütést...igaz a támadó szelleméből ez fakad...
Kiváncsian várom a folytatást... :roll:
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Persze ebben is morvára lemaradtam, de:
Khan nagyon meggyőző volt...van jobb? Lehet kritizálni a fanyalgóknak...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

harward írtaCOLON...csak annyit jegyeznék meg, hogy ha még sokat nől az arca, akkor lehet, hogy az lesz a legnagyobb ellensége.
Akkor pedig vessen magára! szvsz
Fogjuk rá...de Pretty Boy-t is állandóan éri ez a vád...talán nem is baj, ha az ember az önbecsülését igyekszik erősíteni...(miközben tojik a külvilágra)...a tehettség meg ott van :wink:
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Hollywood írtaCOLONNe felejtsük el, hogy Khan egy nagyon magas, jól megtermett könnyűsúlyú, aki szerintem jelentős fizikai fölényben lenne a fizikai bunyóra alapozó Diaz ellen. Arról már nem is beszélve, hogy Khan annyira hihetetlenül gyors, hogy most hasonló sebességet Floydnál láttam utoljára. Szóval én azt mondom ha Khan ilyen ütemben fejlődik, rutinosabb lesz egy kicsit és az ütőereje is megmarad akkor nagyon nagyon komoly bokszoló lesz, aki eséllyel lép ringbe a Diaznál jobbak ellen is. Persze itt is előfordulhat, hogy valaki bedarálja (aki lehet akár Diaz is).
Szinte maradéktalanul egyetértek, csak annyit jegyeznék meg, hogy ha még sokat nől az arca, akkor lehet, hogy az lesz a legnagyobb ellensége.
Akkor pedig vessen magára! szvsz
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ne felejtsük el, hogy Khan egy nagyon magas, jól megtermett könnyűsúlyú, aki szerintem jelentős fizikai fölényben lenne a fizikai bunyóra alapozó Diaz ellen. Arról már nem is beszélve, hogy Khan annyira hihetetlenül gyors, hogy most hasonló sebességet Floydnál láttam utoljára. Szóval én azt mondom ha Khan ilyen ütemben fejlődik, rutinosabb lesz egy kicsit és az ütőereje is megmarad akkor nagyon nagyon komoly bokszoló lesz, aki eséllyel lép ringbe a Diaznál jobbak ellen is. Persze itt is előfordulhat, hogy valaki bedarálja (aki lehet akár Diaz is).
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Sokat kell még ö letegyen az asztalra, hogy Juan Diazzal lehessen említeni egy mondatban, 2 év múlva szerintem Diaz feltörölné vele a padlót. Esetleg 5 év múlva lenne érdekes meccs, de kitudja mi lesz akkor. :)
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Amir Khan

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Khan (15-0, 12 KOs) legközelebb Martin Kristjansen-nel (19-1-3, 5 KOs) bokszol a WBO betöltetlen Interkonti címéért (ExCel Arena, London február 2.) Frank Warren el akarja érni a WBO-nál, hogy a meccs eliminátori legyen. Forrás: Fightnews

Sztem megérdemel egy topikot lassan Khan is. Elég simán elintézte Earlt.
Nagyon megnézném 2 év múlva Juan Diaz ellen :roll:
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
BUTTON_POST_REPLY