Felix Trinidad vs Roy Jones Jr

Minden, ami profiboksz!
kozy
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2006-06-18 15:58:08

Hozzászólás Szerző: kozy »

Győzzön Roy Jones és hívja ki Erdeit egy címegyesítő meccsre.
Bármi is legyen a végeredménye,de legyen Madárnak egyszer egy NAGY ellenfele.
Én ezt álmodom...
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Pasu írtaCOLONMa megálmodtam, hogy Tito kiütéses győzelmet arat Roy Jones felett.

Sajnos konkrétumokkal nem tudok szolgálni. Mindösszesen annyi történt, hogy Tito ott szaladgált boldogan a Zrínyi utcában én meg megkérdeztem tőle, hogy minek örül ennyire. Erre ő meg elmondta, hogy most ütötte ki Roy Jones-t :)
Ez mókás, én kb 2 napja álmodtam azt, hogy Tito kiütötte Royt. Hs már ketten is ezt álmodtuk, nem lehet más a végeredmény.. :D :D :D
Bosco
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Ma megálmodtam, hogy Tito kiütéses győzelmet arat Roy Jones felett.

Sajnos konkrétumokkal nem tudok szolgálni. Mindösszesen annyi történt, hogy Tito ott szaladgált boldogan a Zrínyi utcában én meg megkérdeztem tőle, hogy minek örül ennyire. Erre ő meg elmondta, hogy most ütötte ki Roy Jones-t :)
luggi
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2006-03-03 10:46:56

Hozzászólás Szerző: luggi »

Két legenda túl a csúcson. Jones már 38 éves és szerintem is bajlódni fog a 170 fonttal. Tito sem a régi, de neki nem valószínű hogy fogyasztási gondjai lennének. Roy erősebb és gyorsabb (még mindig) de Trinidad jobb kondiban lesz. Ha alkalmazkodni tud az egy számmal nagyobb ellenfeléhez, jó esélyei vannak Jones súlyproblémái miatt. Félnehézbe biztos lennék Jones győzelmében, de így már nem olyan egyértelmű.
Az biztos, hogy eredménytől függetlenül az egyik szemem sírni, a másik nevetni fog a végén.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nálam meg nyerjen a jobbik! Két bitangjó és nagyon szimpatikus bunyós csap majd össze! 8)
emondeo
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2007-11-25 11:27:52

Hozzászólás Szerző: emondeo »

Nálam is! GO ROY!!!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Félelmetes volt Tito anno...de Roy Jones is...
Vajon melyikük veszi komolyabban a derbit? :?
ASzért nálam go RJJ!!!
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Bosco-hoz hasonlóan nekem is az a véleményem, hogy a legfõbb tényezõ, amely dönthet a meccsen, az Jones súlyhozása. Szerintem nagy valószínûséggel bajlódni fog a plusz 5 fonttal, és ez rá nyomhatja a bélyegét a teljesítményére.
Úgy vélem, kissé alacsony iramú találkozóra számíthatunk, Jones-nál az utolsó néhány mérkõzésére alapozva, Trinidad-nál pedig a plusz súly miatt van erre kilátás.
Ha tehát Jones-nak vért kell izzadni, komoly esélyt látok Trinidad pontozásos sikerére, ha azonban nem okoz gondot a 170 font, úgy Jones hozza majd pontozással. Szvsz szinte biztosan végig megy a csata.
Hajrá õõõõ...õõõ...nem tudom..Jones...vagyis Trinidad..:-S
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Csatlakozom RJJ-hoz...remélem meghálálja... :D
ptjr
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2007-04-30 08:43:29

Hozzászólás Szerző: ptjr »

Sajnos ez Roy Jones nem az akit megismertünk már,de a Felix trinidad se a régi.Viszont még mindig mindenkinél gyorsabb a Jones.Trinidad meg világ legnagyobjait üti.Szerintem nem lesz olyan nagy meccs,de kivan még a bunyóba manapság akiért el mennének a nézők???Van 10 bunyós aztán már nem is nagyon lesz nagy meccs..Sajnos... :oops:
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Csatlakozok Boscohoz! Hajrá Tito!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Nagy Tito fanként természetesen én is nagyon várom a mérkőzést, bár kissé aggódom, egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról hogy Tito jó döntést hozott, amikor elvállalta ezt a meccset.
Jones magasabb súlycsoportból érkezik, ezért minden bizonnyal jóval erősebb ökölvívó, mint akikkel Tito eddig találkozott, ráadásul még a kiégett Jones is olyan gyors és technikás ökölvívást képes bemutatni, ami egyáltalán nem fekszik Trinidadnak. Ha Tito nyer, val. mindenki arra fogja fogni, hogy Jones teljesen kiégett, egy nulla volt, ezért sikerült csak - szóval szerintem több a veszítenivalója mint amennyit nyerhet (természetesen nem a pénzről beszélek, azt meghagyom a promótereknek..)
Tito esélyét abban látom, hogy Jones-nak szerintem igenis gondot fog jelenteni a súly hozása, évek óta nem bokszolt félnehézsúly alatt és egy fogyasztásnál plusz 5 font nagyon sokat jelent(het). Ha Jones kondíciója és koncentrációja nem lesz 100%-os, akkor Tito egyáltalán nem lesz olyan esélytelen, mint azt sokan gondolják, szerintem elkaphatja Jonest. Remélem így lesz! :-)
Bosco
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Én személy szerint azért várom nagyon a meccset, mert ha minden igaz, akkor lesz a Boxutcás pksz találka:)

170 fonton lesz a meccs, ami sztem nem okoz akkora fogyasztási gondokat Roynak, Trinidad nemtom mennyire lesz belassulva, ha felmegy erre a súlyra. Ha Roy újra vmi nagyot akar alakítani, akkor többet kell indítania menetenként, mint a mostanában (4-5 ütés:).
Ha jól felkészültek, sztem nyer Jones, akár még ki is ütheti Titot.
Persze Trinidad sikerén se lepődnék meg...
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Felix Trinidad vs Roy Jones Jr

Hozzászólás Szerző: Justin »

Kép

Már egy hónap sincs hátra a két legenda januári párharcából. Vajon mire fog menni az egykoron a váltósúlyú mezönyön valósággal végigsöprö és a mezőny egyik legjobb balhorgával rendelkező puerto rico-i ikon, az anno verhetetlennek hitt, P4P király Roy Jones Jr ellen. Én személyszerint nagyon kíváncsi vagyok a meccsre és egyik fél győzelmén sem lepődnék meg igazán.
BUTTON_POST_REPLY