Floyd Mayweather vs Ricky Hatton

Minden, ami profiboksz!
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

nagyon szurkolok az angolnak. ha kisváltósúlyban lenne a meccs akkor rá is fogadnék. de nekem is a "Collazzo szindróma" ugrik be egyből és már Floydnál is van a labda. nálam 60-40 az amcsi javára. bár azon sem csodálkoznék ha meglepetés születne. hattonnak 12 meneten keresztül üldözni kell Floydot. sok fog múlni azon hogy ízlik újra Hattonnak a váltósúly.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Érdekesen alakul a főoldali szavazás :)

Mi lesz a Floyd Mayweather Jr vs. Ricky Hatton mérkőzés végeredménye?

14% | Mayweather nyer kiütéssel
38% | Mayweather nyer pontozással
38% | Hatton nyer kiütéssel

10% | Hatton nyer pontozással

#348 szavazat

Ilyen szoros állásra nem is nagyon emlékszem az utóbbi időben.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Justin írtaCOLONFloydnak jó az álla, ezt aláírom, de ha egy Hatton szépen szólva majd rendesen gyomron b*ssza a meccsen akkor nem tudom, hogy fog reagálni. Floyd nem találkozott még ilyen brutális testütövel...hajrá Fatton :D


De még mindig tartom a May WP-t.
Na igen, a 24/7-ben is szinte minden jelenetben ahol Ricky edzését mutatták, testütést gyakorolt.

A műsor két abszolút legnagyobb élményt jelentő beszólása egyébként Unca Roga filozófikus elmékedése Bill Gates motivációjáról, illetve Ricky analízise a stílusok különbözőségéről (I don fockin' run like he does...). :D
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Floydnak jó az álla, ezt aláírom, de ha egy Hatton szépen szólva majd rendesen gyomron b*ssza a meccsen akkor nem tudom, hogy fog reagálni. Floyd nem találkozott még ilyen brutális testütövel...hajrá Fatton :D


De még mindig tartom a May WP-t.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Azt hiszem kis magyarázatra szorul, hogy miért teszek Hatton pontozásos sikerére.
Nem kérdés, hogy Mayweather sokkal technikásabb bunyós, mint Hatton. Mindkettejük álla jónak mondható, Floyd többször bizonyította, l(ásd Castillo, Corrales, Oscar stb), hogy komoly ütőerővel rendelkező bunyósok sem tudják megfogni, Hatton pedig minden idők p4p egyik legnagyobb ütőjének Tszyunak legdurvább powerpunchaiba gyalogolt bele, mindenféle különösebb gond nélkül. Így a kiütést nem tartom valószínüleg egyik részről sem.

A józan ész azt mondatná, hogy Floyd hozza ezt a meccset pontozással. Azonban ha az ősrégi közhelyből indulunk ki, miszerint styles make fights, akkor Hattonnak komoly esélye lehet. Régóta mondogatom, hogy ha valakinek, akkor Hattonnak lehet talán a legnagyobb sansza Mélyvödör ellen. Ez a klasszikus boxer vs brawler/pressure fighter összecsapás. Olyan, mint az Ali vs Frazier vagy a Leonard vs Duran. Egy technikás boxolónak mindig komoly gondot tud okozni, egy jó állóképességű, rakkolós ütőgép, aki megy előre, kibír mindent, üt mint egy cséphadaró, szabálytalankodik, kapaszkodik és fizikálisan felőrli az ellenfelét.

Ennek ellenére könnyen elképzelhetőnek tartom Floyd pontozásos győzelmét, de biztos vagyok benne, hogy Hatton komolyan feladja majd a leckét Csiniboynak. Ha pedig annyira szoros lesz, mint amennyire hiszem, akkor nem elképzelhetetlen, hogy az HBO inkább Hatton felé hajlik, már csak az esetleges visszavágó miatt is. Szóval továbbra is tartom: Hatton WPTS.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

http://boxingtalk.ru/viewtopic.php?t=10376

Nos, "Mejvjezjer" pontozással 57%, döntetlen 1%, stb
273-nál az állás
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

En a Hatton pontozásos gyözelmet tartom a legvaloszinutlenebbnek, habár múlthéten Mayorga WP lett az eredmény, amit szintén a legvalószítütlenebb kimenetelnek gondoltam. Floyd ezt is behúzza szerintem. Májusban azt mondtam magamban, hogyha Oscar nem veri meg Floydot akkor senki sem fogja.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

HBO 24/7 rulez! Meg kell hagyni, nagyon értenek a beharangozó gyártáshoz. Egyébként mindenfajta oddsokkal szembemenve tippem Hatton WPTS.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

ezek szerint elcsesztem a tippelést, Mester!
:roll:
:wink:
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

alain írtaCOLON
faceload írtaCOLONNálam így néznek ki az esélyek:
Floyd WP
Floyd WI
Hatton WI
Hatton WP
hogy néznek ezek ki Mester? vagy csak én nem látom?
Csak erősorrend akart lenni, mert lentebb írták hogy szerintük 2 kimenetel van.
egyébként
PBF WPTS 65%
PBF KO 15%
Hatton KO 12%
Hatton WPTS 8%
You will never walk alone!
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

faceload írtaCOLONNálam így néznek ki az esélyek:
Floyd WP
Floyd WI
Hatton WI
Hatton WP
hogy néznek ezek ki Mester? vagy csak én nem látom?
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Nálam így néznek ki az esélyek:
Floyd WP
Floyd WI
Hatton WI
Hatton WP
You will never walk alone!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

2 végeredmény lehet csak: Floyd WP vagy Ricky WI. Szerintem pontozással csak akkor nyerhetne Hatton, ha 13szor padlóztatná Floydot... Van rá esélye, hogy elkapja és ne keljen fárasztani a pontozókat. Collazo ellen lehet, hogy el volt szállva magától(3x bajnok, Kosztya és Mausa KO-val verve), de ott kijózanodott, Urango ellen nem volt az igazi, de aztán az a 4. menetes KO elég meggyőző volt... Nem kedvelem Floydot, szeretném már a padlón látni...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Floyd Mayweather vs Ricky Hatton

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Azt gondolom, egy topik indítót megér ez a meccs. Nézve a 24/7 első két részét, én egyre jobban várom.

Apropó 24/7. Az HBO ismét bizonyítja, hogy nagyon profik beharangozó-kedvcsináló téren (is). Durva jól megcsinálták már az Oszi meccs előtt is a 24/7 sorit, és most is nagyon király szerintem.

Én egyébként pont a 24/7 miatt inogtam meg. Eddig gondolkodás nélkül Floyd wp-t tippeltem volna, de most kicsit úgy érzem, hogy Hattonnak is lehet esélye. Viszont még mindig az ugrik be, hogy Ricky szenvedett Collazo ellen (szerintem ki is kapott), és azért Floyd nagyon más dimenzió. Oscartól is azt vártam, hogy bezúzza nagyváltóban, erre láttuk, hogy mi történt. Hatton pedig elég egysíkú, bár brutál erős is egyúttal. Kérdés, hogy Floydot megtalálja-e a szorítóban, és ha igen, akkor testen el tudja-e kapni valami durva ütéssel. Én ebben látom az esélyét.
BUTTON_POST_REPLY