Dőry Miklós

Minden, ami profiboksz!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Miki bá' ismét formában volt. A Popo vs Kipruto derbin a 9. menet utáni szünetben taktikai tanácsokat adott Popovicsnak, és közölte vele, hogy nem lesz gond, hozni fogja a meccset :)
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

PTM írtaCOLONMindent összevetve én azé csípem Miki bát.
Én is nagyon bírom!!
Egy valamire kapom fel a fejem mindig, amikor elkezd ketmenezni, a kátmen helyett! Egyébként ugyanezt a hibát követi el Ko-ko is rendszeresen!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Mindent összevetve én azé csípem Miki bát.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

A kevésbé szórakoztató meccseknél, ill. amiknél borítékolható a végeredmény (pl a német gálák meccsein) még elviselem és felüdít, de az ilyen Calzaghe-Kessler féle fasza kis meccsektől télleg jobb, ha távolmarad.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

Romsy írtaCOLONHát nem tudom, szerintem inkább szánalmasak a sztorizásai :lol:
Ezeket én ilyen régi fajta humornak tartom, valakinek bejön, én élvezem pedig messze nem az a korosztály vagyok!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát nem tudom, szerintem inkább szánalmasak a sztorizásai :lol:
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

Szintén:
"Nem ismerem az elõadót, de nagyon tetszik!.....
........
nem az elõadó, a zene!"
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

Miki bá: "Ettienne meg reklamál, hogy õt tarkón ütötték le, mint a marhákat a vásárban!" :D
Flex
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2007-02-01 17:45:43

Hozzászólás Szerző: Flex »

Döry Miklós: A jó bíró láthatatlan![/img]
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

Edgegod írtaCOLONNem értem miért csesztetik ennyire Miki bát :). Jó hogy néha mond hülyeségeket, de sztem Kokot (és Golyot) leszámitva õ látja át leginkább a profi bunyót a magyar szakkommentátorok közül. Engem csupán az zavar ahogyan a bírói csalásokat próbálja legitimálni.. na amiatt szivesen lekapnám a tíz körmérõl.. de amúgy sztem rendben van az öreg.


Ezt még Veres Lászlótól olvastam a PX-en, hogy Miki bá a hazai boksz egyik legnagyobb "prostituáltja"

.....a jóég tudja kinek van igaza!
Mindenesetre nekem semmi bajom az öreggel, nagyon bírom így TV-n keresztül, persze személyesen nem ismerem, csak egyszer láttam.
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

Tócsával kapcsolatban pedig van egy olyan érzésem, hogy direkt játssza a hülyét, de szerintem k..va jól áll neki!
MlSl

Hozzászólás Szerző: MlSl »

Sziasztok! most vettem csak észre hogy van itt Miki bá topik!
Az egyik kedvencem! Meg a Tóth Csaba is!
."Megállítottam a mérkõzést, mert volt egy foggumi a ring közepén, aztán ránéztem a versenyzõkre és mindkét szájában volt , én meg ott álltam tanácstalanul, hogy most bekapjam a foggumit, vagy mi legyen!..Végül kidobtam a zsûriasztalra!"
Ez a kedvencem, bár már többféle variációban is hallottam az öregtõl!
Dõlni szoktam a röhögéstõl!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nem tudom, nekem valahogy a közhelykirály Tóth Csaba sohasem volt szimpatikus. Popó viszont jól nyomta tegnap.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

PTM írtaCOLON
Flex írtaCOLONNagyon hiányoltam az esti meccsen Mikibát!És ez most nem kamu.Popo nem éli bele magát annyira.
Muhaha! :lol: Nem tudom, én valahogy egyáltalán nem hiányoltam Miki bát. Szerintem Popovics elég jól végezte a feladatát.

Tocsa viszont frissíthetné a szókészletét, mert megint előkerült a szokásos választék: "tokától bokáig" "kemény legény" stb-stb... Amúgy nem volt gond vele sem.
Dőry stílusa és közlendője közelebb áll hozzám - Popovics szimpatikus (semmi gondom a megnyilvánulásával) -, de állandó szakszpíkernek szvsz gyengébb...
Tóth-ék Csabája rendben van, csak (a poénözönben) oda kéne figyelni időnként a lényegre...ennyi
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Flex írtaCOLONNagyon hiányoltam az esti meccsen Mikibát!És ez most nem kamu.Popo nem éli bele magát annyira.
Muhaha! :lol: Nem tudom, én valahogy egyáltalán nem hiányoltam Miki bát. Szerintem Popovics elég jól végezte a feladatát.

Tocsa viszont frissíthetné a szókészletét, mert megint előkerült a szokásos választék: "tokától bokáig" "kemény legény" stb-stb... Amúgy nem volt gond vele sem.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Flex
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2007-02-01 17:45:43

Hozzászólás Szerző: Flex »

Nagyon hiányoltam az esti meccsen Mikibát!És ez most nem kamu.Popo nem éli bele magát annyira.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Edgegod írtaCOLONNem értem miért csesztetik ennyire Miki bát :). Jó hogy néha mond hülyeségeket, de sztem Kokot (és Golyot) leszámitva ő látja át leginkább a profi bunyót a magyar szakkommentátorok közül. Engem csupán az zavar ahogyan a bírói csalásokat próbálja legitimálni.. na amiatt szivesen lekapnám a tíz körméről.. de amúgy sztem rendben van az öreg.
Huhhh..még szerencse, hogy nem rám gondoltatok...mert én se (az meg hogy haza játszik, az teljesen érthető, hisz ő is csak ember, nem fog kibújni a bőréből...)
Azért van ott szakszerűség (talán kicsit Dávid S.-ra emlékeztet, aki szintén talentum, csak öregségével a hülyesége is megjött időnként...túléltük :wink: )
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Edgegod írtaCOLONNem értem miért csesztetik ennyire Miki bát :). Jó hogy néha mond hülyeségeket, de sztem Kokot (és Golyot) leszámitva ő látja át leginkább a profi bunyót a magyar szakkommentátorok közül. Engem csupán az zavar ahogyan a bírói csalásokat próbálja legitimálni.. na amiatt szivesen lekapnám a tíz körméről.. de amúgy sztem rendben van az öreg.
Eddig igyekeztem távol tartani magamat ettől a topictól, de mivel alapjaiban Veled értek egyet, ezért most csatlakozom.
Nem érzem feladatomnak, hogy bárkit is védenem kellene az ellene felhozott vádakkal szemben, de meg kívánom jegyezni, hogy a hibátlan és tévedhetetlen embernek még a prototípusát sem sikerült előállítani (talán még a tervrajzok sincsenek készen). A sorozatgyártás meg éppenséggel elérhetetlen távolságban van.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Nem értem miért csesztetik ennyire Miki bát :). Jó hogy néha mond hülyeségeket, de sztem Kokot (és Golyot) leszámitva õ látja át leginkább a profi bunyót a magyar szakkommentátorok közül. Engem csupán az zavar ahogyan a bírói csalásokat próbálja legitimálni.. na amiatt szivesen lekapnám a tíz körmérõl.. de amúgy sztem rendben van az öreg.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hogy eltűnt Dőry Miklós a szpíkerek közül. Leszerepelt-e? Vagy csak prózai okok miatt nem ért rá egy ilyen súlytalan edzőmeccsre?
Hümm?
BUTTON_POST_REPLY