Joe Calzaghe vs. Mikkel Kessler

Minden, ami profiboksz!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hollywood írtaCOLONÉn Calzaghenak drukkolok, de szerintem ezt a meccset Kessler fogja megnyerni. Ha az eszemre hallgatok akkor 3-4 menet különbséggel pontozással fogja hozni a meccset.
Lehet, hogy a Sárkánynak még nem volt ilyen erős ellenfele? Igen lehet...de Kessler-nek se! Fel kell vegye a harcot, azt a motolla stílust, amit Chalzage fog diktálni neki...
Szerintem az a 3-4 menet plusszban a Sárkánynál lesz...
Go Calzaghe!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én Calzaghenak drukkolok, de szerintem ezt a meccset Kessler fogja megnyerni. Emlékszem mikor a Tyson vs Nielsen meccs maratoni undercardját végig leadta a Viasat és Kótai meccse miatt felvettem videóra az egészet pörgettem a kazettát, de megakadtam Kessleren. Már akkor látszott, hogy nagyon erős bunyós, aki kiválóan képes kihasználni a fizikai adottságait. A jobbegyenese az egyik legjobb a világon ma szerintem súlycsoportoktól függetlenül. Ha az eszemre hallgatok akkor 3-4 menet különbséggel pontozással fogja hozni a meccset.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nem látom, miben tudná felvenni Kessler a versenyt Ágnezzsel... Sima Calzaghe UD-t várok, 116:112, 117:111
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

úgy látszik ebben is egyetértünk. ugyanezt akartam írni én is. :)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Szerintem ez lenne az igazi lépés - megmérettetés - a Sárkány részéről...ha vigyáz a buksijára és nem kap KO - ütést, akkor hozza a meccset...akár KO-val is...de pontozással tuti (persze hazabeszélek :D , mert sokáig szeretném nézni, ahogy gyűrik egymást...)
Go Dzsóóóóó!!! =D>
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

hhhmmm... meg kell nézni!!!

szimpatikus Joe, és úgy érzem, hogy jobban bírja az ütéseket, azaz hiába találja el őt esetleg Kessler, a pár bekapott ütés után/közben vissza fog tudni támadni, ami megzavarhatja Kesslert...
de...
viszont én mégis Kessler-re tennék... most csak amiatt, hogy talán simábban vert meg pár embert, egy picit fiatalabb, talán jobban bírja, és gyűjtögetni fogja a pontokat... "nagyobb darab", nem?

nehéz lesz tippelni...
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Nehéz kérdés, Kesslernek eddig a Beyer elleni meccsét láttam csak... A tippem Calzeghe sima UD vagy 11-12. menetes KO. Éljen a SPORT2!
roberto duran
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2007-06-18 18:03:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: roberto duran »

Azt álmodtam kessler Ko 6. menetben, remélem nem fog valóra váni, és győz Joe.
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Szerintem sem avatják a dánt sárkány ölő szt Mikkel-é azon az estén :D , de azért meg foglya izzasztani Joe bácsit. Igaz hogy egysíkúbb mint a wales-i, de szerintem bírni fogja Calzaghe tempóját a meccs végéig, ezzel nem lesz gondja, inkább tényleg a sebesség beli külömbség fog dönteni Joe javára. A másik ami szerintem döntő lehet hogy Kessler monotonabb tempót szokott diktálni (már ahogy abból a kevés meccsből amit láttam tőle leszűrtem), mig Calzaghe elég jól tud ritmust váltani, és evvel megzavarhatja a dánt. Calzaghe W UD Kb mint olyan arányban mint D-Guy írta.
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én megtenném a tippem már most, nem hiszem, hogy változna: Calzaghe W UD 12. Nem lesz túl fölényes győzelem, de nem is lesz vitatható, olyan 115-113, 116-112 arányban tudom elképzelni.

A magam részéről nem látom Kesslerben azt a többletet, ami Calzaghe legyőzését lehetővé tenné számára. Kemény bunyós, erős, gyors, fejben is egyben van, de igazából semmiben sem extraklasszis. Calzaghe viszont inkább az.

Egy nagyon nagy iramú mérkőzésen arra számítok, hogy kiegyenlítettebb kezdés után a végére Calzaghe gyorsasága, pontossága és munkatempója lesz a meghatározó.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Calzaghe UD. Asszem Ági valami ilyesmit nyilatkozott:

My speed, my workrate and my southpaw stance will win me the fight

Mélységesen 1etértek vele. Kessler túl egysíkú, + lesz fingatva szerintem
You will never walk alone!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Someone's O has gonna go....... :)

Majd az "Amikor minden bokszra fordul" című rovatban elárulom a tippemet :wink:
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szerintem is szoros lesz, de a jó öreg Joe megoldja a feladatot és pontozással hozza a meccset. Calzaghe W12.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Kevés meccsét láttam Kesslernek, asszem talán csak a Beyer ellenit, így nehéz következtetéseket levonni...:)
Sztem végigmegy és nagyon szoros lesz. Ha Németországban lenne, tuti nyerne a hazai, de itt még a dán is győzhet pontozással. Ami Kessler ellen szól, h még nem lépett fel underdogként. Joe már igen, Lacy ellen :)
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Joe Calzaghe vs. Mikkel Kessler

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Már csak bő két hét, és itt a nagy derbi. Egy topik indítást úgy gondolom megér a dolog. Ma az is kiderült, hogy amiben eddig csak bíztunk, az valóra válik, és a Sport2 élőben adja a gálát 8)!

Mit vártok a meccstől? A top rangadókra folyamatosan nagyon komolyan felkészülő, és kitűnő teljesítményt nyújtó Calzaghe legyőzi Kesslert, vagy az egyre meggyőzőbb dán legázolja a hazai pálya előnyét élvező walesit? Én egyelőre nem állok elő a tippemmel, mert tuti lesz Amikor minden bokszra fordul, de várom a véleményeket, esélylatolgatásokat (a meccsel kapcsolatos szavazást a főoldalon indítottam, mert ott többen voksolnak).

Kép
BUTTON_POST_REPLY