Joe Calzaghe vs. Mikkel Kessler

Minden, ami profiboksz!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Nálam 8-4 a Sárkánynak. Arra azért kiváncsi lennék, h hányan nézték élőben a meccset... Nekem már nagyon elegem volt a szar előmeccsekből, aludni tudtam volna rajtuk...De valahogy kibírtam... A kommentátorokról pár szó: ugyanaz az érzésem volt, mint a fociVB-n. Vagy leveszem a hangot, de akkor nem hallom a közönséget, vagy megy, de akkor a vérnyomásom is megy fel(Popovics szövegeit útálom. Mikor szóba került, h miért kezdett boxolni viszonylag későn csak hallgatott, és a döntetlenes meccséről is érdekesen szövegelt, ha igaz, amit Félix említett a http://www.monokli.com/boxing/news/haza ... 3_935.html
interjúban akkor nem raknám be kommentátornak)+nem illik pofázni, csak tolmácsolni, mikor a szpíker bemutatja a boxolókat és a meccs után erdményt hirdet...
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

cezi írtaCOLON
grabanc írtaCOLONHa felmegy félnehézbe, szerintem egyáltalán nem biztos hogy rögtön Hopkins-szal kezdene...a pénz ugyan inkább ott lenne több, de egy-két meccset másokkal is tolhatna...péel Taylor... :wink:
(ha az másodszor is bukik Pavlik ellen...)
taylorral. felnehezben. aham, oke.
Calzagheról minden további nélkül feltételezhető a félnehéz bevállalása, akár tényként is kezelhetjük, de Taylor...
Ő még a nagyközéptől is annyira irtózik, mint az ördög a tömjénfüsttől...
Az oroszok a fórumon (a Pavlik mérk. előtt) valami olyasmivel viccelődtek, hogy "Zsermen" talán még Szidorenkóval is szívesen vállalna egy meccset. :lol:
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Ez jó Taylor félnehézben :lol: Csatlakozom Cezihez!
Az az ember, aki nagyváltósúlyúak ellen védegette címét amíg tehette, majd fellép két súlycsoportot, hogy megküzdjön egy nagy harcossal, aki szintén nem félnehézsúlyú. Jó kis eszmefuttatás! Mindig tanul az ember! :lol:
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

grabanc írtaCOLONHa felmegy félnehézbe, szerintem egyáltalán nem biztos hogy rögtön Hopkins-szal kezdene...a pénz ugyan inkább ott lenne több, de egy-két meccset másokkal is tolhatna...péel Taylor... :wink:
(ha az másodszor is bukik Pavlik ellen...)
taylorral. felnehezben. aham, oke.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Sztrego írtaCOLONSztem Calzaghe boksza nem lesz elég B-Hop ellen. Az elfogja, ha kell, dulakodik, és ravaszabb is Áginál.
Az lehet, de szerintem keves lenne Agi ellen a menetenkenti 10 utes. Hopkins ugyesen bloffol, de Calzaghet valoszinuleg ez nem erdekelne tulzottan (ha Kessler utesei nem hatottak meg, akkor Hopkinsnak max a fejeleseitol kene tartania) es szvsz ugy meghajtana a meccset hogy Bernard papa nem nagyon birna a tempot.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

undespuited írtaCOLONén meg nem. Hopkins számít favoritnak de elég keveset üt joehoz képest. én egy szoros calzaghe győzelemre tippelnék. persze hopkins lehet rám cáfolna de walesit kicsit esélyesebbnek érzem.
Ha felmegy félnehézbe, szerintem egyáltalán nem biztos hogy rögtön Hopkins-szal kezdene...a pénz ugyan inkább ott lenne több, de egy-két meccset másokkal is tolhatna...péel Taylor... :wink:
(ha az másodszor is bukik Pavlik ellen...)
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

én meg nem. Hopkins számít favoritnak de elég keveset üt joehoz képest. én egy szoros calzaghe győzelemre tippelnék. persze hopkins lehet rám cáfolna de walesit kicsit esélyesebbnek érzem.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Fantasztikus meccs volt! Kicsit inkább Kesslernek szurkoltam, de éreztem, hogy kevés lesz Calzaghe ellen. Nagyon jó volt látni két bajnokot egymás ellen sportszerűen küzdeni, és a pontozás is maximálisan korrekt volt. A Hopkins elleni meccsel kapcsolatban egyetértek Sztregoval (mik vannak :lol: )?!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Éjjel elaludtam, így csak most néztem végig a meccset. Óriási volt! A meccs feléig volt szoros, utána Kesslernek nem sok beleszólása volt. Teljesen megérdemelten nyert Ági.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Sztem Calzaghe boksza nem lesz elég B-Hop ellen. Az elfogja, ha kell, dulakodik, és ravaszabb is Áginál.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Ha a Sárkányt a cséphadaró stílusával jellemezték többen, akkor remélhetőleg ezt a meccset is látták, mert bizony azok a cséphadarók nagyon is taktikusan, okosan müködtek...fejben, fejjel (de fejelés nélkül) verte a dánt.
Kessler hiába ütött nagyobbakat, ha alig érte el. Persze volt egy-két necces pillanat, de ezt asszem sokan sejtettük, hogy nem lesz ingyen a Sárkány győzelme. Sőt én nagyobb ellenállásra számítottam, szerencsére ez elmaradt.
Hajrá Sárkány, go Calzaghe!
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Doppingboy írtaCOLONNálam 115-113 lett Joenak, Kesslernek adtam az 1., 2., 4., 5. és 12. meneteket, de hozzá kell tennem, a 8.-on is nagyon gondolkoztam, szerintem Kessler a menet első felében jóval többet talált, adható mindkét félnek (ha Kesslernek adom, döntetlen).

Ettől függetlenül Joe Calzaghe szerintem Bernard Hopkins ellen esélyesként lép ringbe, Kelly Pavlikot pedig kiüti.

Remélem, hogy Kessler pályafutása nem törik meg, mert fiatal még és óriási tehetség, a 6.-7. menetig tökéletesen csinálta, csak aztán fejben fogyott el, nem bírta a nyomást, kizökkent a ritmusból, pedig 3-4 alkalommal megrendítette Calzaghét az tuti...

Nagy meccs volt, nagyon nagy meccs :)
Nálam 116:112 lett, az első menetet Joe-nak adtam, a 8.-ban pedig szerintem Kessler rendesen meg volt fogva testen, ha Joe-t nem foglya le a bíró (szerintem jogosan) tarkóütésekért akkor lehet hogy még egy pár testütéssel Kessler-t le is tudta volna ütni. A többiben tökéletesen egyetértünk :)
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Először is: Calzaghe korunk egyik legnagyobb bajnoka, ezzel a teljesítménnyel nálam p4p top4es mindenképp.

Ezzel együtt Kessler is óriási harcos. Én Calzaghének szurkoltam, de a meccs végére Kessler rajongó lettem. Nálam 115-113 lett Joenak, Kesslernek adtam az 1., 2., 4., 5. és 12. meneteket, de hozzá kell tennem, a 8.-on is nagyon gondolkoztam, szerintem Kessler a menet első felében jóval többet talált, adható mindkét félnek (ha Kesslernek adom, döntetlen).

Ettől függetlenül Joe Calzaghe szerintem Bernard Hopkins ellen esélyesként lép ringbe, Kelly Pavlikot pedig kiüti.

Remélem, hogy Kessler pályafutása nem törik meg, mert fiatal még és óriási tehetség, a 6.-7. menetig tökéletesen csinálta, csak aztán fejben fogyott el, nem bírta a nyomást, kizökkent a ritmusból, pedig 3-4 alkalommal megrendítette Calzaghét az tuti...

Nagy meccs volt, nagyon nagy meccs :)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Ugyan kívánom Kessler-nek, hogy ne úgy nézzem ki mint most Olsen, de ettől semmi többet...
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Skeltonnak
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Személy szerint az angol srácnak drukkolok, de ez lényegtelen akár egy utolsó kenet.
Melyik angol srácnak szurkolsz?
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Ha ez neked szarakodás volt,,,, akkor, hát nem is tudom,,, de talán első körben nyugodj meg.

Ne vegyél mindent kritikának, főleg ne azt, ami nem az, ugyanis nem állt szándékomban szarakodni, sem piszkálódni, sem célozgatni, a kamuzást pedig,,, hát hogy is modjam,,, mire is volna jó? Ezt nem is értettem...

Egyszerűen mindenféle szándék nélkül csendesen megjegyeztem, (talán hiba volt beidézni tőled a szavazást?), hogy akár ilyesmi is előfordulhatna ma este, az esély matematikailag kis számokban kimutatható, mérhető, érzékelhető.

Természetesen az átlag bokszrajongó nem a Golota féle balhékra áhítozik, de mivel olyan is megtörtént már a boksz történelmében, már azon sem csodálkozhatnánk, ha ismétlődne valami hasonló.

Személy szerint az angol srácnak drukkolok, de ez lényegtelen akár egy utolsó kenet.
A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 miszter-kor.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

miszter írtaCOLONA szavazás szemszögéből ez természetesen érdektelen, mert felesleges lenne ilyesmire tippelni...
Pontosan ez a lényeg. Aki döntetlent tippel egy profi bokszmeccsre, az vagy kamuzik, vagy tényleg lövése sincs az egészhez. Ne sz*rakodjuk már teljesen lényegtelen dolgokon.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

A "halvány lövés" azért erősebb mint a lórúgás.

Ki gondolta volna többek közt pölö Pacman és Marquez meccsén, hogy döntetlen lesz a vége, mikor már az elején padló volt?

A döntetlen és a "no contest" is része a lehetőségeknek.

A szavazás szemszögéből ez természetesen érdektelen, mert felesleges lenne ilyesmire tippelni, de így kerek a kör.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

miszter írtaCOLON
Erwin írtaCOLONBemásolom ide is a főoldali szavazás végeredményét:

Mi lesz a Joe Calzaghe vs. Mikkel Kessler mérkőzés végeredménye?

37% | Calzaghe nyer pontozással
31% | Kessler nyer kiütéssel
24% | Calzaghe nyer kiütéssel
8% | Kessler nyer pontozással

#500 szavazat
Ritkán van döntetlen, de előfordul.
Jéééé...tényleg..akkor most mi van? Címegyesítő? Ha döntetlen akkor tuti revans? Erre kevesen gondoltak...de nem lehetetlen...sőt...
BUTTON_POST_REPLY