Kelly Pavlik

Minden, ami profiboksz!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Én bízom Pavlik-ban, de ahogy elnéztem mit művelt az "öreg" ellen, hát Artur király bunyójában némileg több taktikai elemet fedezek fel... nem lesz egyszerű :roll:
Viszont igaz, hogy Abraham tisztább bunyót játszik Hopkins-nál.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Nézzük a dolog jó oldalát, így legalább reálisabb esély van egy Pavlik-Abraham csatára, mivel Pavlik kiesett abból a szférából, ahol ilyen Calzaghe tipusú bunyósokkal bokszolhatott volna, így már jobban fog hajlani ő is egy Abraham elleni meccsre, ami elég jónak igérkezik...
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Én úgy gondolom, hogy hosszútávon nem jön ki ebből rosszul Pavlik...
Ez a vereség legalább egy kicsit helyretette az egóját, minimum két dolgot leszűrhetett belőle...
Az egyik, hogy vívni tudó bunyóssal nehéz dolga lesz mindig, másrészt, hogy sok neki (egyelőre?) a félnehézsúly...

A másik fő dolog, hoyg most minden idióta lejjebbről azt hiszi, hogy Pavlik verhető lett...
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Szerintem Pavliknak nem kellett volna felmenni félnehézsúlyba inkább nagyközépsúlyba kellett volna megrendezni a mérkőzést.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hollywood írtaCOLONHát ja:-)

De Taylor azért egy kifejezetten technikás, igen jó jabbel megáldott bunyós. Kicsit úgy járt, mint Forrest anno Mayorga ellen.
Avagy Mosley anno Forrest ellen... (ugyanis azt jobban csipáztam :wink: )
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Bizony, azért verte meg Taylort mert középsúlyú. :) Pedig mekkora bombaként robbant be Taylor anno, leverte a nagy Bernard Hopkinst kétszer is (papíron). Ha valaki nekem ezek után azt mondta volna, hogy egálszagú meccset fog vívni a váltó-nagyváltósúlyú Spinks-el és Ouma-val, nem kicsit néztem volna letardáltnak :)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hát ja:-)

De Taylor azért egy kifejezetten technikás, igen jó jabbel megáldott bunyós. Kicsit úgy járt, mint Forrest anno Mayorga ellen.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Talán úgy, h ő középsúlyú volt, nem nagyváltó... :roll:
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Sajnos Pavlik nagyon egysíkú bunyós. Nem is értem, hogy miként tudta megverni Taylort. Na mindegy a Top Rank gondolom tanult az esetből és mostantól Pavlikot majd Rubiok, Abrahamek és hasonló verekedők ellen láthatjuk. Azok ellen jó meccseket tud csinálni és meg is tudja nyerni azokat. A rafinált öreg rókákat és a vívó stílusú bunyósokat pedig el kell kerülnie.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát Kelly nem értem...:roll: hitted-e hogy vannak győzelmi esélyeid?!
Mert tenni igen keveset tettél érte...hiányzott neked ez a kínszenvedés...mint egy falat sz@r :( :roll:
Innen csak felfelé vezet út...
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Brutális KO győzelmet várok Pavliktól. 7-8 meneten belül. Nem vállaltak sok kockázatot Pavlikék az első címvédés alkalmából. Lockett nagyon meg fogja járni.
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

A próféta szóljon belõled. ;-)
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

IMiKeT írtaCOLON Szerintem Taylor a régi bokszával sanszos a rematch-en. :-(
Szerintem nem nagyon. Pavliknak is jó jabjei vannak, csak eddig titkolta:)
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

És tényleg jön a Taylor elleni visszavágó.
Egy kicsit félek attól, hogy Taylor visszaáll a jól bevált jabelgetõ biztonsági bunyójához. Ez biztos, hiszen csak így van esélye Pavlik ellen.
Ezzel azonban lesz megint egy dögunalmas meccs. Remélem Pavlik villan, Jermain meg borul újra.
Szerintem Taylor a régi bokszával sanszos a rematch-en. :-(
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

VRRRT írtaCOLONJöjjön a Taylor elleni visszavágó... Remélem megint kiüti...Aztán ha minden összejön Szerintem még egy abraham-Pavlik is összejöhet 2008 végefelé(már ha hozzák a kötelezőt...)
Honnan veszed, hogy Pavlik-nak kell Abraham? Sokkal érdekesebb pénzes meccseket tud(na) hozni..és mégis csak van nála két öv, hümm?
Duma lesz a Sauerland-nál az amerikai befuttatás...
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Jöjjön a Taylor elleni visszavágó... Remélem megint kiüti...Aztán ha minden összejön Szerintem még egy Abraham-Pavlik is összejöhet 2008 végefelé(már ha hozzák a kötelezőt...)
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 VRRRT-kor.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Itt azt írják nem végleges még a Duddy vs Pavlik

http://www.thesweetscience.com/boxing-a ... -just-yet/
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

cezi írtaCOLON
faceload írtaCOLONÉn tuti mennék a helyedben, elég használhatónak tűnik a gála. Mondjuk a Setanta is adja gondolom. Mennyi a jegy? 50 eur?
van annyiert is, a teton :) irdatlan nagy fanclubja van itt, es pillanatok alatt elkeltek a jo jegyek. de azert meg megnezem :)
Volt egy olyan érzésem hogy nem szánsz rá sok100 oirot hogy közvetlenül a ring mellett ülj. Úgyis a tetőn van a plebs, úgyhogy ott van a hangulat, éneklés 8)
Macklin sztem símábban elintézi Furlant mint Duddy. Vicces lenne, ha Duddy kikapna és úszna a Pavlik meccs. Akkor aztán előhúzhatnád te is a boxtudásod, mert lenne indulat :-) Ha jól tudom ott lehet szeszelni a stadionokban.

Egyébként mint ahogy már a commentekben is írtam, sztem nem lesz olyan síma a Duddy vs Pavlik. Pavlik álla sem olyan nagyon jó, Zuniga is keményen leütötte, valamint Jermain is aludni küldte volna, ha tudna finishelni. Abban pedig Duddy jó! Egyértelműen Pavlik az esélyes, de nem tartom kizártnak a Duddy sikert sem (jóval szűkebben üt mint pl Miranda). Duddy védekezése lényegesen gyengébb, de a feje jobb sztem. Csak akkor lennék nagyon meglepve, ha Duddy fején nem szakadna szét sehol a bőr.
You will never walk alone!
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

faceload írtaCOLONÉn tuti mennék a helyedben, elég használhatónak tűnik a gála. Mondjuk a Setanta is adja gondolom. Mennyi a jegy? 50 eur?
van annyiert is, a teton :) irdatlan nagy fanclubja van itt, es pillanatok alatt elkeltek a jo jegyek. de azert meg megnezem :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

cezi írtaCOLON
VMVKWA írtaCOLON
cezi írtaCOLON basszus, mar kezdtem remelni, hogy itt lesz irorszagban... :)
Csak nem Írországban laksz? :wink:
de. gondolkodom is, hogy het vegen elsetalok az arenaig, es megnezem duddy mostani meccset :D
Én tuti mennék a helyedben, elég használhatónak tűnik a gála. Mondjuk a Setanta is adja gondolom. Mennyi a jegy? 50 eur?
You will never walk alone!
BUTTON_POST_REPLY