Szellő Imre - Irány a Sauerland istálló?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Egy magyar bunyósnak nagyon jó választás lenne a Sauerland. Nincs olyan sok bunyós, mint az Universumnál és ugyanolyan profik a körülmények.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

VRRRT írtaCOLONJó, tudom. Erre gondoltam én is, csak aztán arra is, h ezzel inkább ki kéne várni az edzőtábor végét, aztán már a konkrétumokról is lehetne beszélni.
Egyet értek, várjuk ki, és meglátjuk, én bizom Imrében, de az ördög nem alszik.
    A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Manoka-kor.
    VRRRT
    Uploader
    HozzászólásokCOLON 639
    CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

    Hozzászólás Szerző: VRRRT »

    Jó, tudom. Erre gondoltam én is, csak aztán arra is, h ezzel inkább ki kéne várni az edzőtábor végét, aztán már a konkrétumokról is lehetne beszélni.
    Avatar
    Erwin
    TEAM PKSZ
    HozzászólásokCOLON 3066
    CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
    Tartózkodási helyCOLON Répcelak

    Szellő Imre - Irány a Sauerland istálló?

    Hozzászólás Szerző: Erwin »

    VRRRT írtaCOLONMagyar lehet a Sauerlandban? Jól hangzik, jó edzők+ ha tud a srác, akkor jól fogják menedzselni.
    Nagy Józsihoz sok köze nincs a témának, ezért nyitottam egy új topikot, itt mehet a csevej.

    Én személy szerint örülnék, ha ez összejönne, de az igazi az lenne, ha egy (sikeres) olimpia után menne ki Szellő a németekhez. Sokan mondják, hogy a Sauerland istálló jobban, bátrabban menedzseli a bunyósait, mint az Universum. Ha összejön a szerződés, akkor erre akár választ is kaphatunk, mert lesz majd tényleges összehasonlítási alap (mégha időben eltolva is), hogy az Uni mit hoz ki Balzsayból, illetve, hogy ezzel szemben a Sauerland hogy menedzseli Karesz régi amatőr riválisát.
    BUTTON_POST_REPLY