Kellemes Ünnepeket!

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: berti »

kb két hónapja a célom 15 kiló volt. Minden értem drukkolót örömmel tudatom, hogy sikerült. Az akkori 100-ból, most sikerült 115-nek lennem. Vazzameg!  :-[<br><br>Ja és boldog karácsonyt!
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: Hein »

Kellemes Ünnepeket kívánok én is!<br><br>Ha Berti lefogy 25 kilót, hagyom, hogy jövőre is lefogyjon 25 kilót.<br>(Aztán egyszercsak elfogy...)
Hein
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: WNB »

Nem csak Vitonak - így utólag is, az arcba...<br><br>http://www.szepi.hu/irodalom/lazar/hetf ... l<br><br>A TV2 éjszakai műsorzárásaként néha báb-rajzfilm kiadásban is meg lehet nézni.<br><br>Én korábban nem ismertem ezt a történetet - de most már ismerem, így ebben a formában is...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: WNB »

Lázár Ervin: A Hétfejű Tündér<br><br>Nem volt nálam csúnyább gyerek Rácpácegresen. Azazhogy mit beszélek, hetedhét országon nem akadt nálam csúnyább gyerek. A lábam gacsos volt, a hasam hordóhas, a fejem úritök, az orrom ocsmonda, egyik szemem balra nézett, másik szemem jobbra nézett, hívtak emiatt kancsalnak, bandzsalnak, sandának, bandzsának, kancsinak, bandzsinak, árokba nézőnek; tyúkmellem volt, suta voltam, fülem, mint az elefánté, harcsaszám volt, puklis karom, a termetem girbegurba. <br><br>Hát ilyen csúnya voltam. <br><br>Vagy tán még annál is csúnyább. <br><br>Úgy szégyenkeztem emiatt, ahogy még senki Rácpácegresen. És forrt bennem a düh, emésztett a méreg, rágtam magam, elöntött az epe. Miért vagyok én ilyen csúnya? Kiért? Miért? Mi végre? Ki végre? <br><br>Két zenész lakott a szomszédomban Rácpácegresen. Jobbról Rácegresi, balról Pácegresi. Rácegresi tudott furulyázni, Pácegresi nem. <br><br>Rácegresi azt mondta nekem: <br><br>- Csúnya vagy, csúnya vagy, de azért rád is süt a nap. Ha egyszer jó szíved lesz, el is felejted, hogy csúnya vagy. És meg is szépülsz tőle. <br><br>De én nem jó akartam lenni. Szép akartam lenni. Mérgelődtem, acsarkodtam, kardoskodtam, epéskedtem. <br><br>Pácegresi meg azt mondta: <br><br>- Olyan randa vagy, hogy nem lehet rád nézni. Téged elvarázsoltak. Ez a hétfejű szörny varázsolt el téged biztos, aki itt lakik Csodaországban. Azt kellene megölnöd. <br><br>- De amikor olyan szépen énekel - mondtam neki. <br><br>Pácegresi legyintett. <br><br>- Álnok ének az - mondta. - Így csalja tőrbe az áldozatait. <br><br>Ez a hétfejű szörny vagy hétfejű sárkány, avagy hétfejű boszorka ott élt hozzánk közel. Mert Rácpácegres a Négyszögletű Kerek Erdő közepén van, s innen csak egy ugrás Ajahtan Kutarbani király fazsindelyes palotája, s a palota mögött meg rögtön kezdődik Csodaország. Ott lakott ez a hétfejű micsoda. És esténként gyönyörűen énekelt. Hét szólamban. Mind a hét szájával más szólamot. Hát ő varázsolt el engem. Őmiatta lettem ilyen rút. Na megállj! - gondoltam magamban! Elhatároztam, hogy megölöm. <br><br>- Ez az egyetlen lehetőség - helyeselt Pácegresi, a zenész, aki annyira nem tudott furulyázni, hogy már nem is akart, a furulyája is tömör arany volt, lyuk se volt rajta. <br><br>Ettől kezdve mindennap edzettem, hogy legyőzhessem a hétfejű szörnyet. Hétfőn sárkánytejet ittam, kedden lándzsát szórtam, szerdán karddal hadakoztam, csütörtökön baloskával, pénteken péklapáttal, szombaton szablyával, vasárnap vassal, vérrel, vencsellővel. <br><br>Meg is erősödtem hamar, s egy éjszaka nekiindultam. Karddal, lándzsával, baloskával, péklapáttal, szablyával, vassal, vérrel, vencsellővel. <br><br>- Megöllek, gonosz szörny, megöllek, elvarázslóm - ropogtattam a fogaim között. <br><br>A talpam alatt rídogáltak a füvek. Csak mentem: bimm-bumm. Mit nekem füvek! A fejem felett recsegtek, sírdogáltak a fák. Csak mentem: dimm-dömm. Mit nekem fák! Az ég sóhajtozott, a föld nyöszörgött. Csak mentem: zitty-zutty. Mit nekem ég, mit nekem föld! <br><br>Hajnaltájt értem Csodaországba, még alig-alig pirkadt. De rátaláltam a hétfejűre. Ott aludt egy eukaliptuszfa alatt, be volt hunyva mind a tizennégy szeme. <br><br>...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: WNB »

...<br><br>Nosza, nekiestem. Sutty, levágtam az első fejét - mintha egy húr pattant volna el, földtől holdig érő, megzengett a világ. Fölébredt persze, álmélkodva bámult rám tizenkét szemével. Nem kíméltem, nyissz, levágtam a második fejét is! Illatok szabadultak el ekkor, kikerics, fodormenta, kakukkfű, orgona és nárcisz illata. Felém nyúlt, meg akart fogni. De nem hagytam magam. Dolgoztam keményen a karddal, lándzsával, baloskával, péklapáttal, szablyával, vassal, vérrel, vencsellővel. <br><br>Lehullt a harmadik feje is - források, csermelyek bugyogtak fel egy pillanatra. <br><br>A negyedik is - aranyhajfonatok libbentek s tüntek el a fák közt. <br><br>Az ötödik is - felcsilingeltek s elhaltak szánhúzó lovak téli csengettyűi. <br><br>A hatodikat nagyon féltette, húzta, óvta, de nem menekült. Lenyisszantottam. Harang szólalt meg akkor, sok békességes harang. Egyre halkabban, egyre halkabban... <br><br>De akkor, jaj, elkapott! Szorosan magához ölelt, mozdulni se tudtam. A fejem épp a mellére szorult, hallottam a szívdobbanásait. Kopp-kopp - dobogott a szíve. És azt kérdezte tőlem: <br><br>- Mit vétettem én neked, ember fia? <br><br>- Megölhetsz - mondtam neki -, szétroppanthasz. De akkor is jól tettem, amit tettem, mert ilyen csúnyává varázsoltál. Én vagyok a legcsúnyább ember a földön. <br><br>Fölpillantottam, megláttam a szemét. Fénylett a szeme, mint a szép távoli csillag. Megláttam az arcát. Tavak jóságos tükre, föld barna nyugalma, templomok békéje, májusi rétek szépsége - ilyen volt az arca. <br><br>- Te bolond, te bolond - mondta kedvesen. Megcsókolt jobbról, megcsókolt balról, megcirógatott. <br><br>Ez nem öl meg engem, ez nem varázsolt el engem, ez nem bánt engem, ez szeret engem. És már sírtam is; te úristen, hat fejét levágtam! <br><br>Elengedett. A szeme tükrében megláttam magam. A lábam egyenes volt, a hasam sima, a fejem hosszúkás, nem voltam se bandzsa, se lapátfülű, se tyúkmellű, se harcsaszájú. <br><br>Térdre estem előtte. <br><br>- Nem érdemlem én ezt - mondtam neki -, változtass vissza rúttá. Hiszen hat fejed levágtam. Jaj, csak visszaragaszthatnám! <br><br>Rázta a fejét, hogy nem lehet. Mosolygott. Ekkor kelt föl a nap, rásütött. Akkor jöttem rá, hogy hiszen a Hétfejű Tündért akartam megölni, a világ legjóságosabb tündérét. Balga ésszel hat fejét levágtam. <br><br>Mi lesz, ha ez az egy feje is elvész? <br><br>- Engedd meg, hogy a testőröd legyek, engedd, meg, hogy őrizzelek - mondtam neki. <br><br>Bólintott. <br><br>Soha többé nem mentem vissza Rácpácegresre, ott maradtam a tündért vigyázni. <br><br>Őrzöm őt ma is, lándzsával, karddal, baloskával, péklapáttal, szablyával, vassal, vérrel, vencsellővel. <br><br>Ne is próbáljatok rossz szándékkal közeledni hozzá! Nem engedhetem bántani. <br><br>Mert egy bolond levágta hat fejét, csak egy maradt neki. Erre az egyre vigyázzunk hát mindannyian. Lándzsával, karddal, baloskával, péklapáttal, szablyával, vassal, vérrel, vencsellővel. És szeretettel. <br>--------------------------------------------------------------------------------<br>dugo@szepi.hu
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Csatlakozom az előttem szólóhoz és mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag új évet kívánok! :D<br><br>Kép<br><br>Kép
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Kellemes Ünnepeket!Kedves Barataim!

Hozzászólás Szerző: donvito »

Kedves Barataim!<br><br>Kellemes karacsonyi unnepeket, tovabba esemenydus, gazdag es sikeres uj evet kivanok az osszes forumlakonak!<br><br>vito
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: berti »

[quote author=PTM link=board=offtopic;num=1040378539;start=0#2 date=12/31/03 ť 10:58:26]<br>Egyáltalán, Ti hisztek az újévi fogadalom fontosságában, vagy szerintetek hülyeség?[/quote]<br><br>Először is Mindenkinek Boldog Új Évet!<br><br>Én hiszek a fogadalmakban. Hogy mikor kezded az végső soron mind1, persze Új Év, Új Élet!<br><br>Én augusztus 25.-ig lefogyok 20 kilót!  :o ::) 8) ;D<br>Eddig minden fogadalmamat megtartottam. 8)
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Sziasztok!<br>Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
nikike9
Reménység
HozzászólásokCOLON 51
CsatlakozottCOLON 2002-11-30 11:51:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: nikike9 »

Köszönöm PTM!<br>Most már itthonról kívánok mindenkinek sikerekben,egészségben és szeretetben gazdag boldog új esztendőt!<br><br>Sok puszi mindenkinek!Niki.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: PTM »

Sziasztok!<br><br>Van valakinek boksszal kapcsolatos újévi fogadalma?<br>Egyáltalán, Ti hisztek az újévi fogadalom fontosságában, vagy szerintetek hülyeség?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=nikike9 link=board=offtopic;num=1040378539;start=0#0 date=12/27/03 ť 08:57:45]Kicsit megkésve (mentségemre szóljon,hogy 2 hete kórházban vagyok),szeretnék Én is mindenkinek békés,boldog,szeretetben gazdag Karácsonyt kívánni!<br><br>Niki.[/quote]<br><br>Gyógyulj meg, Niki!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
nikike9
Reménység
HozzászólásokCOLON 51
CsatlakozottCOLON 2002-11-30 11:51:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: nikike9 »

Kicsit megkésve (mentségemre szóljon,hogy 2 hete kórházban vagyok),szeretnék Én is mindenkinek békés,boldog,szeretetben gazdag Karácsonyt kívánni!<br><br>Niki.
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: chubba »

Szilveszterre BUÉK utána meg ÚMVK (Új MAgyar Világbajnokot Kívánok! ) ;D
Főtápász
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: Alien »

Csak ismételni tudok....<br><br>Szeretetteljes karácsonyi ünnepeket, és hatalmas boxcsatákban bõvelkedõ boldog újévet kívánok mindenkinek!
Fight....
poraur
Újonc
HozzászólásokCOLON 29
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 11:51:22

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: poraur »

Boldog Karácsonyt és eredményekben gazdag, Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!!<br>
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: chubba »

Békés, boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
Főtápász
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: guesswho »

Áldott Karácsonyt és Békés Új Évet Kivánok Mindenkinek!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hein link=board=offtopic;num=1040378539;start=0#6 date=12/22/03 ť 18:47:40]Békés Ünnepeket kívánok én is mindenkinek.<br><br>A jövő évre pedig minimum egy félnehézsúlyú WBO világbajnokot  ;)[/quote]<br><br>Amellett, hogy maximálisan egyetértek a fentiek jókívánságértékével - kívánok még mellé egy nagypehelysúlyú, valamint egy harmatsúlyú magyar világbajnokot...<br><br>Emellé kívánok magunknak minél több Európa-bajnoki, valamint olimpiai dobogós magyar öklözőt...  ;)<br><br>Mindezt persze ne a sufninkba szállítsa a Mikulás és a jószerencse!  ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Kellemes Ünnepeket!

Hozzászólás Szerző: berti »

[quote author=Hein link=board=offtopic;num=1040378539;start=0#5 date=12/22/03 ť 18:47:40]A jövő évre pedig minimum egy félnehézsúlyú WBO világbajnokot  ;)[/quote]<br><br>khm... Mit kezdjek egy félnehézsúlyú világbajnokkal? ::) :P ;)<br>bocs, de nem hagyhattam ki!<br><br>Mindenkinek boldog ünnepeket és jó pihenést kívánok, és remélem ebben az évben még több boksz rajongót ismerek meg közületek!
BUTTON_POST_REPLY