Menten megőrülök!!!

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Engem nem is a vereség ténye bosszant igazán, hanem az, hogy milyen taktikával mentek ki a meccsre. Ezek a folyamatos beívelések... tényleg azt hittük, hogy fejjel fogjuk megverni a svédeket?? :?

Amitől tartok, hogy egy ilyen utolsó utáni pillanatban elvesztett meccs ráadásul még lelkileg is megviseli annyira a játékosokat, hogy most már szerdára sem adok sok esélyt a csapatnak a pontszerzésre.
Remélem nem lesz igazam!
Bosco
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Én ugyan a budafoki borfeszt-en rosszalkodtam, viszont olvasom. hogy már megint menyire amatőr módon égtünk le... :? Lehet, hogy nem is bízom a csodákban (kivéve a Loki-t?), ezért menekülök előlük... legalább nem kell szembesülnöm velük!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
mad
Újonc
HozzászólásokCOLON 19
CsatlakozottCOLON 2003-04-25 01:23:02

Hozzászólás Szerző: mad »

Ilyen szerencsetleneket mint amilyenek mi vagyunk!!! Osszessegeben gyozott a jobbik csapat, de most ez nem vigasztal...K..va eletbe!!!
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Sama »

nem eleg, hogy 94, de ez a kocsog.. :/
If you don´t want pain
You don´t understand
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: justy »

berti írtaCOLONAsszem nem kell írnom semmit, miért ezt a topicot választottam. :oops:
Ezt nem erdemeltuk meg... :cry:
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Asszem nem kell írnom semmit, miért ezt a topicot választottam. :oops:
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Hát ez már lassan a nevetséges kategóriába tartozik... minek kellett ezt!? :?
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

grabanc írtaCOLONAz ilyenek ellen kell törhetetlen üveg mögé rakni értékeinket, fokozott őrzéssel... jobb a békesség jelszóval. :?
Az ilyeneket kell törhetetlen üveg mögé rakni, néhány kiéhezett oroszlánnal.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Az ilyenek ellen kell törhetetlen üveg mögé rakni értékeinket, fokozott őrzéssel... jobb a békesség jelszóval. :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

ogreface írtaCOLON
berti írtaCOLONmég az asszonynak mondtam, hogy ha már itt van a szomszédban (Tatabánya mellett) a lelőhely, lassan illene neki megmutatnom, de gondoltam nem kell kapkodnom, elvégre 350 ezer éve ott van. Most meg valami büdös kis megnemértetttökredepis qrva két pillanat alatt egy település nevezetességét, az evolúció egy jelentős állomását egy felbecsülhetetlen nemzeti értéket szétb@sz. Engem meg az ideg. Biztos zavarta, hogy ő az említett evolúció vakvágánya.
Felháborító és lehangoló ilyen híreket olvasni,hallani.De most van egy kis öröm az ürömben.Frissítették az általad feltett hírt,talán egy kicsit vigasztal a fejlemény.
Igen, úgy tűnik meg lehet nyugodni.
Samu élt, Samu él, Samu élni fog...

http://www.origo.hu/itthon/20090209-meg ... samut.html
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Áh, köszi hogy szóltál. Így valóban sokkal jobb. Bár ezt a kölkök nem tudták és amit tettek az ugyanolyan szomorú és undorító.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

berti írtaCOLONmég az asszonynak mondtam, hogy ha már itt van a szomszédban (Tatabánya mellett) a lelőhely, lassan illene neki megmutatnom, de gondoltam nem kell kapkodnom, elvégre 350 ezer éve ott van. Most meg valami büdös kis megnemértetttökredepis qrva két pillanat alatt egy település nevezetességét, az evolúció egy jelentős állomását egy felbecsülhetetlen nemzeti értéket szétb@sz. Engem meg az ideg. Biztos zavarta, hogy ő az említett evolúció vakvágánya.
Felháborító és lehangoló ilyen híreket olvasni,hallani.De most van egy kis öröm az ürömben.Frissítették az általad feltett hírt,talán egy kicsit vigasztal a fejlemény.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

még az asszonynak mondtam, hogy ha már itt van a szomszédban (Tatabánya mellett) a lelőhely, lassan illene neki megmutatnom, de gondoltam nem kell kapkodnom, elvégre 350 ezer éve ott van. Most meg valami büdös kis megnemértetttökredepis qrva két pillanat alatt egy település nevezetességét, az evolúció egy jelentős állomását egy felbecsülhetetlen nemzeti értéket szétb@sz. Engem meg az ideg. Biztos zavarta, hogy ő az említett evolúció vakvágánya.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Széttaposták Samu maradványait

http://index.hu/bulvar/2009/02/09/egy_d ... advanyait/

Komolyan mondom a hétvége- a veszprémi eset után nem tudok jó kedvre derülni. Folyamatosan forrongok és gyűlölködöm. Erre, jön egy ilyen hír. Azt hiszem kilövetem magam a Marsra. Nem létezik, hogy vannak ilyen emberek. :evil: :evil: :evil:
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 berti-kor.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én a HR2-n (horvát adó) néztem a BL-t. Nagyon jó megoldásnak tartom az osztott képernyőt, amikor egy másik helyszínen gólt lőnek, vagy valami fontos esemény történik. Del Piero lábát aranyba kell önteni! :D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Bajnokok Ligája...most akkor kedden csak az elb@szott valami 6-os csatornán foghatóóóóóóó???
Ez lett a Viasat (nálam miaszar) és a királyi meccseléséből??!! :evil: :(
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Én már nem is mondok semmit. Én imádom ezeket a csajokat, de most inkább hagyjuk az egészet. Mellesleg Németh András kicsit másképpen látja a csapaton belüli morált mint Pálinger Kati. De a látottak alapján sajna az edzőnek lehet igaza. :?
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Annak idején, a női kézilabda miatt indítottam ezt a topic-ok, de azt hiszem, ez ma is aktuális (hogy, a fene vigye el) :cry:
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Miskolcon kb 38-39 fok volt, de én lazán bírtam ma is edzettem egy órácskát bejártam a várost majd a környékbeli erdőkben túrázgattam! úgyhogy én yol bírom, mongyuk 17 vok az lenne a baj ha nem bírnám ien idősen! 8)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Mondanám, csak keményen mint az eLGéTé... :)
Képzeld el(?), csupán negyven(de)kettő...no kimenni a napra..én simán tűröm egy venti mellett, sacperkábé 29-ben... :? Kevés mozgás, árnyék, szobafokszi...
Persze így se túl oksi... :roll:
BUTTON_POST_REPLY