Arthur Abraham

Minden, ami profiboksz!

Létrejön az Abraham vs Sturm összecsapás?

Igen
10
26%
Nem
28
74%
 
Szavazatok számaCOLON 38

VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Kösz. Nem rossz a csaj. Kissé meglepő, h van a maiak közt olyan, akinek hallgaható számai vannak. (sztem)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Whisper
Kihívó
HozzászólásokCOLON 147
CsatlakozottCOLON 2005-05-08 00:37:22
Tartózkodási helyCOLON Ajka

Hozzászólás Szerző: Whisper »

Melyik együttes csinálta a bevonulózenéjét?
Egy Christina Stürmer nevű osztrák csaj, a 2003-as Starmania (gondolom ez a Megasztár ottani változata) 2. helyezettje.

Arthur pedig az "Ist mir egal" című új szerzeményére vonult be:

http://www.youtube.com/watch?v=KJ1iVJiTJSo

http://www.christinaonline.at

http://en.wikipedia.org/wiki/Christina_St%C3%BCrmer
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 2 Whisper-kor.
" Just a man and his will to survive "
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Most néztem meg a bevonulásokat a sporttv-n. Abraham mint egy püspök-generális keverék. :lol:

Melyik együttes csinálta a bevonulózenéjét? :?: Annyira nem volt rossz, legalábbis amik ma a "slágerek"...

FN szerint az ami meccsre Karmazin is esélyes lehet.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Lehet mégis van értelme ennek a szavazásnak?
http://www.boxing.de/news/single-news/a ... an/48.html

A kötelező kihívón túlvannak, Abraham menetrendjébe pont passzolna: egy tavaszi címegyesítés Sturmmal, vitathatatlan meccs nyáron Pavlikkal, majd súlycsoportváltás. 8)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Mit cirkuszolt Abraham testvére?
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Edgegod írtaCOLONalain

Azért az "Abraham tisztán nyert"-hez az is hozzátartozik, hogy a bíró (Randy Newmann - az egyik legrosszabb legrészrehajóbb bíró sztem) kétszer vagy háromszor is levont pontot Mirandától mélyütésért, holott egyik sem volt az. Miranda ezek után nem is mert már testre ütni, nehogy leléptessék. Szóval ott óriási bírói segédlettel nyert csak Abraham.
elismertem/elismerem, bírói segédlettel nyert, de talán tett is érte.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

alain

Azért az "Abraham tisztán nyert"-hez az is hozzátartozik, hogy a bíró (Randy Newmann - az egyik legrosszabb legrészrehajóbb bíró sztem) kétszer vagy háromszor is levont pontot Mirandától mélyütésért, holott egyik sem volt az. Miranda ezek után nem is mert már testre ütni, nehogy leléptessék. Szóval ott óriási bírói segédlettel nyert csak Abraham.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Az IBF nem tököl, kijelölték Lorenzot.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

A bíró megakarta állítani, kiszólt: Scorecard, visszaszóltak(gondolom a supervisor): TKO. Abraham nem akarta folytatni addig, de utána a bíró és asszem Sau megértette vele, h folytatnia kell...
Így szoros volt, de még így is behúzta...
(a Sau gáláin általában nem csalnak a pontozók)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Justin írtaCOLONBiztos lehetsz majd benne, hogy Miranda fogja hozni a súlyt. Már csak a bosszúvágy miatt is. Jóval gyengébb lesz fizikailag majd Miranda, mert már beleszokott nagyközépbe. De szerintem ha ezen fog múlni a meccs, akkor tuti be fog fogyasztani Pantera. Nagyközépben a jelenlegi világbajnokok ellen nem sokra menne, Abrahamot meg egyszer már helyben hagyta rendesen. Nem mondok véleményt, hogy szerintem ki nyert, nem akarok bonyodalmakat, de maradjunk annyiban, hogy helyben hagyta az örményt. Egy szó mint száz, Miranda van olyan hülye, hogy lefogyasszon és ezzel gyengébb állapotban lépjen ringbe...
igen, vszleg meg kellett volna állítani... de ha meg azt nézzük, hogy végigment, akkor a teljesítmény alapján szerintem Abraham tisztán nyert, ami ennyire sérülten növeli teljesítménye értékét.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Biztos lehetsz majd benne, hogy Miranda fogja hozni a súlyt. Már csak a bosszúvágy miatt is. Jóval gyengébb lesz fizikailag majd Miranda, mert már beleszokott nagyközépbe. De szerintem ha ezen fog múlni a meccs, akkor tuti be fog fogyasztani Pantera. Nagyközépben a jelenlegi világbajnokok ellen nem sokra menne, Abrahamot meg egyszer már helyben hagyta rendesen. Nem mondok véleményt, hogy szerintem ki nyert, nem akarok bonyodalmakat, de maradjunk annyiban, hogy helyben hagyta az örményt. Egy szó mint száz, Miranda van olyan hülye, hogy lefogyasszon és ezzel gyengébb állapotban lépjen ringbe...
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Miranda sztem nem tudja hozni a középsúlyt, 166 fontos ajánlatuk meg nem hangzik túl kecsegtetőnek. Abrahamnak nem éri meg fellépni középsúlyból amíg tudja hozni a súlyt. Van elég név a súlycsoportban, nem neki van szüksége Mirandára hanem fordítva.
You will never walk alone!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

VRRRT

Sztem Winkyt nem fogják bevállalni, túl jó Abrahamhoz, kipontozná könnyedén. Sztem ahogy eddig emlegették már, Miranda lesza befutó.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Sau csúcsmeccset ígér az ami bemutatkozásra, az én tippem Winky Wright. Középbe ki van még amerikában ismert bunyós, aki a befutó lehet?
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

Hozzászólás Szerző: spiller »

grabanc írtaCOLON
luggi írtaCOLONHa optimista vagyok, akkor lesz Abraham-Sturm. Ha realista vagyok akkor nem lesz.
Hát azért akinél két öv kötne ki, az ellen tán egy-két kevésbé kutyaütő is átjönne az újvilágból... :roll:
abraham két mecsét láttam és minta kéttő jó volt én nem féltem senkitől öt . most ő lesz a egyik akit mindig meg fogok nézni.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

luggi írtaCOLONHa optimista vagyok, akkor lesz Abraham-Sturm. Ha realista vagyok akkor nem lesz.
Hát azért akinél két öv kötne ki, az ellen tán egy-két kevésbé kutyaütő is átjönne az újvilágból... :roll:
luggi
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2006-03-03 10:46:56

Hozzászólás Szerző: luggi »

Ha optimista vagyok, akkor lesz Abraham-Sturm. Ha realista vagyok akkor nem lesz.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

A következő állítólag kötelező kihívó lesz... Csak ki? A lista 1 és 2. helye üres, a 3. Sylvester, talán előbb eliminátori meccs jön...
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

VRRRT írtaCOLONÚj angol ellenfél, gyenge KO arány, és Eastment se olyan simán győzte le... Kötelező a győzelem...
Hát a kötelező meg volt...de Elcock messze nem nyújtott annyit Artúr király ellen mint Gevor...kis éji edzés, nem több... :?
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Új angol ellenfél, gyenge KO arány, és Eastment se olyan simán győzte le... Kötelező a győzelem...
BUTTON_POST_REPLY