Kihívás

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
BUTTON_POST_REPLY
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

KIHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Most ezt nem teljesen értem.... >:(<br><br>Sasi:<br><br>Én nem szeretnék ebbe beleszólni, de végigolvastam az Off-topicos hozzászólásokat is, és nagyon tanulságos volt. Szerintem mindenki felnőtt, el tudja dönteni mit -és kit- hogyan ítél meg. (idáig ezt Hollywoodnak is címzem)<br>Szóval szerintem nem feltétlen kell ezt magánba terelni, vagy van ezen mit titkolni? Valamennyire ez a fórum is egy közösség, úgyhogy talán a "kívülállók" is tudhatják, hogy milyen előzmények vezettek ide (ill. oda), természetesen úgy, hogy mindenki aki érintett, és akarja az leírja a véleményét.<br>Én ebben semmi kivetnivalót nem találok, főként, ha az ember máshol is találkozik a TE írásaiddal.<br><br>Köszönöm a türelmet.<br><br>Legjobbakat!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

KIHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: WNB »

HR-javaslataim a stáblistára:<br><br>[a gála munkacíme: "Challange Day", esetleg (tévé-nyomásra) "The Judgement Day"]<br><br>Pontozóbírák:<br>- Boros T.<br>- Fejes L.<br>- Tóth Cs., független képviselő (hogy legalább egy igazságos split decision megszülethessen)<br><br>Vezetőbíró: Nagy Imre (hogy legyen legalább 1 igazi szakember - aki gátat szabhat az öldöklésnek)<br><br>Ringszpíker - valamint Jézus Krisztus, szupersztár:<br>Molnár M. (M. Buffer), featuring Fly (J. Lennon - a mi jimmynk)<br><br>Ring- és búvár-orvos: dr. Balogh (esetleg -  a meccshangulat függvényében - dr. Kotász)<br><br>Díszvendégek - tiszteletjeggyel (mer' az kell): Cs. Sándor - a haza minden előtt; R. de Niro taxisofőr valamint raging bull; S. Stallone és J. C. Van Damme (honorable mention, tanulni jönnének)<br><br>Táblavivő és versmondó lány: momentán, ha esetleg Anettike elvállalná...ováció guaranteed.<br><br>Nyelvi lektor, zugbuki és prof.dr.: prof.dr.<br><br>Hallgatag gong-kezelő: onoff (ha felépül a bigmek után)<br><br>Bunda-referens: Paja<br><br>Security és piercing-szolgáltatás (mai specialitaet, ha nem vigyázol >:(: zsiger-piercing! 50% kedvezménnyel!): don Vito Corleone Bt.<br><br>MANCS-elhárító special task-force: PTB<br><br>Catering és késdobáló büfé: ötödik V. Laslie (de most kivételesen végre a más pénzén)<br><br>Szegő A., A Riporter - Boniek támogatásával; történelmi háttér-tabló: Laja (A Mindentudás Egyeteme - Advanced Tactics: Piszkos Harrytől Sasvári "Greb" Tamásig, avagy kémek a sasfészekben)<br><br>A gála utáni takarítás broadcastingja: V. Ferenc<br><br>Zelig: K. Mihály<br><br>Jogdíjviták rövidrezárása (a don Vito Corleone Bt. támogatásával): coccodee<br><br>Kettős szerepben - mint Frank Warren ellendrukker (irigyli a gála sikerét) ill. az izgatott vezetőóvónő alakítója: Edgegod ;) <br><br>[Itt legyárthatnánk egy reklámspotot is: Edgegod vezetőóvónő kipróbálta a Dove-ot... "Nagyon izgatott lettem, amikor elkezdődött a mérkőzés, már nem tudtam visszatartani a 2 porontyot az öldökléstől, nem tudtam mi lesz, úgy éreztem a torkomban dobog a szívem, és leizzadok majd, mint egy ló - de ekkor megnéztem a blúzomat:...nem volt nedves..."] ;)<br><br>És még sokan mások...<br><br>Hű jegesvödör-hordozó, laposüveg-kezelő, segéd-cutman, alanyi költő, valamint kis szemtanú (mikor melyik sarokban mi szükséges): ez lehetnék pl. én - bertivel váltásban?<br><br>egy lehetséges vágókép: Kép<br><br>######<br>Kiegészítés: egy magamnál idősebb (amúgy tisztességes taxis) ismerőssel Simon T. halála után beszélgettünk - ő azt kérdezte tőlem: tudod, mi hiányzik ma már a budapesti éjszakából meg a világból is? régen, ha valaki furcsán nézett valakire és aztán a vitának mondjuk "szabad folyást engedve" lerendezték ezt ott helyben, utána mindig megkérdezte az egyik a másikat, hogy "na, akkor mit is iszol?"...én sokszor a szikár híreken kívül ezt a világot keresem itt, és néha megtalálni vélem.<br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

KIHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: prof »

Már most gondolkozom a nyerhető pontokon, esélylatolgatáson!!  ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

KIHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Kedves Sasi!<br><br>Elfogadom a kihívásodat természetesen. Bevallom nekem van előképzettségem a küzdősportokban (8 éves koromban 1 piros csíkot szereztem a kultúrházban, mert ott tartották a karatetanfolyamot), de remélem ez nem gátol meg téged semmiben.<br><br>Az időpontot határozzuk meg együtt, nekem a jövő hét utántól bármikor jó. Felkészülni sem akarok, in medias res csinlájuk a dolgot.<br><br>Ami a súlycsoportot illeti én most éppen fogyasztásban vagyok (napi 600 kcal ehetek már elég régóta, így 100 méter lefutása is komoly problémát jelent erőnlétileg jelenleg) cirkálóból megyek le éppen valahova a közép és a nagyváltó közé, de nem számít. <br><br>Csapjunk bele:-)<br><br>Üdv:<br><br>Hollywood
"Mindenki a napra tör..."
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

KIHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: berti »

Király! Remélem felkerül majd valamelyik kazira... :)
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

KIHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: Hein »

Hát, én nem is tudom...<br><br>Poénnak jó, de az apropója már nem annyira.
Hein
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

KIHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Sasi:<br><br>Gyerünk gyerekek, ez már igen.
csodagyerek
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:17:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

KIHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: csodagyerek »

Ez jó! A Hungarian Fight Club alakuló gyűlése. Engem is érdekelne, persze csak mint néző!! ;)
BUTTON_POST_REPLY