Mi a kedvenc technikátok?

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Mi a kedvenc technikátok?

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Romsy - ez király volt ;D<br>nekem meg a felcsúszott belső combos - tökre:)<br>
SzaRABB
harpet
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2004-07-13 17:33:14

Re: Mi a kedvenc technikátok?

Hozzászólás Szerző: harpet »

Hátsó folytás a földön. Ez ált. bejön, mert kicsi vagyok, és gyorsan a másik háta mögé tudok kerülni, ill. jó a side positionból (kesa gatame) történő könyökfeszítés térdbeakasztással is.<br>Állóharcban pedig a combos kívülről belülről, és a hátsó lábbal hátsó lábra szemből indított combos, de ezt csak ritkán tudom megcsinálni. Nagyon működőképesnek tűnik a klincselésből térd fejre, de ez még nem nagyon megy. Meg persze bal-jobb egyenes de ez se megy túl jól. Ennyi.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Mi a kedvenc technikátok?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Mélyütés, vétlen összefejelés
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Mi a kedvenc technikátok?

Hozzászólás Szerző: Sama »

Na akkor en is  :D<br>Persze csak alloharc: elso labas labsopres ill. messzirol inditott jobbhorog forditott alapallasban
If you don´t want pain
You don´t understand
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mi a kedvenc technikátok?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br>Nekem ez... ;D (jujjj.... :( )<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Mi a kedvenc Technikatok?

Hozzászólás Szerző: banza »

Hello bence! A linkeden (9) van az egyik kedvenc technikam kesa-gatame-bol (jol irtam?). Amikor haromszogeled az ember karjat. Nagyon allat. :) Mikor elosszor mutatta a faszi azt mondtam ezt nem lehet eladni. Egy 15 technikas foldharc-"kata" resze, pontosan a masodik technika. De a dolog annyira logikus, hogy be kelett latnom mukodik :). szoval kesabol indul a dolog -> armbar aminek a reflekszes vedese az, hogy a delikvens behajlitja a kezet-> ha ilyenkor egy kicsit megemeled a terded akkor o sajat maga fogja bezarni a konyoket :). Az igazsaghoz hozzatartozik, hogy kopogtatni vajmi ritkan sikerul vele, de pontot mindenkeppen hoz, meg ha mar vale tudo akkor a feje vedtelen. Szal a tech ugyanaz, mint a kepen csak en masod reakcios technikakent hasznalom.<br>UFF!
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mi a kedvenc Technikatok?

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Sziasztok! Nekem ez a kedvencem. latvanyos, es ha Mount-ban vagy akkor konnyen kivitelezheto.  (persze ellenfeltol fuggoen.)http://www.thaifight.org/Submissions/im ... 59_JPG.jpg
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Mi a kedvenc Technikatok?

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Úgy érzem magam mintha profi sportoló lennék és a nemzeti sport készítene velem riportot - de meg lehet szokni:)<br><br>Mivel thai box ezért csak állóharc: bal felütés-jobb horog, combos-sok combos:)<br>Földön mindig úgy képzelem el magam (mikor a fürdőkádban álmodozom ;D mint jackson - szóval földön igyekeznék erővel dolgozni - de ezt csak néha gyakorolhatjuk-így lehet egyszer bekérezkedem valamelyikőtökhöz aki "profi". <br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mi a kedvenc Technikatok?

Hozzászólás Szerző: supras »

Na én is beszállok!<br><br>Állóharc! Jobb kéz akárhogy jön vagy a reflex bal.<br><br>Föld! Nekem túlzás ezt írni mert ez ezelőtt bokszoltam és földharcban vagy ütni szeretnék vagy triangle de eddig egszer jött be és akkor se tudstan submittelni. belőle.
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: Mi a kedvenc Technikatok?

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Az en kedvenc technikam valoszinuleg igy nezz ki (legallabis nekem ez beszokot jonni majdnem mindenki ellen).  Should wrench to reverse triangle:  http://bjj.org/techniques/jen/tech9/ es van meg ez a guard bol (half nelson) :  http://bjj.org/techniques/jen/tech5a-1/  ezzek a kedvence submissionek meg a guardbol a shoulderlock es shoulderlock to armbar to triangle combinaciok.  Van sok sweep amit szeretek es kuldok linket ha erdekel titeket.<br><br>Bence
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Mi a kedvenc Technikatok?

Hozzászólás Szerző: banza »

Alloharc: bal-jobb-balhorog; bal-jobb-balfelutes-jobbhorog<br>Foldrevitel: doubleleg-takedown's (nem kel aposztrof mi?)<br>Foldon: gijotin (guardbol), ude garami (side control), kimura (Guardbol, side controlbol),mountbol-> smount<br>-> triangle, ha van gi akkor fojtasok<br>nagyabbol ennyi<br>    
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: Mi a kedvenc Technikatok?

Hozzászólás Szerző: kisede »

Szeretem a can-openert mivel valami régi Judos megszokásomból oldal-leszorításba kerülök elég sokszor. (Milyen érdekes 6-7 évesen Judoztam és teljesen belémivódott, hogy földharcnál leszorításra törekedjek)<br><br>Fotók:<br>http://www.teamramos.com/techniques2/canopener.htm
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Mi a kedvenc technikátok?

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Gondolom a leg tobb ember itt edz valami kuzdo harcot.  Irjatok meg a kedvenc technikatokat, es ha tudtok akkor valami kepet a technikarol...  Had lassuk ki mit kedvel.<br><br>Bence
BUTTON_POST_REPLY