Diego "Chico" Corrales - Memento

Minden, ami profiboksz!
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Kép

Kép

Kép

Kép
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

R.I.P.Chico

Hozzászólás Szerző: Chico »

Kép


Kép

Kép

egyszer talán sikerül...
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Chico-kor.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

IMiKeT írtaCOLONNekem ez a legszebb memento Chico-ról. Nagyon kifejező összeállíás.
R.I.P. Champ

http://www.youtube.com/watch?v=HnPfg5vcDtA

:'(

nekem az a bajom, hogy nem ilyen zene kellene alá...
Chico egy igazi őszinte kemény harcos volt nagy szívvel aki soha nem adta meg magát ha péppé verték akkor sem.
A képek valóban nagyon jók de hiányzik a "tűz" belőle ami Diegot jellemezte. így nekem kicsit hamis képet ad vissza.

R.I.P.
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Nekem ez a legszebb memento Chico-ról. Nagyon kifejezõ összeállíás.
R.I.P. Champ

http://www.youtube.com/watch?v=HnPfg5vcDtA

:'(
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

én nem tartottam fejben hogy most lesz 1 éve...mégis egészen véletlen napok óta az a bizonyos castilló elleni meccs járt a fejemben és elővettem a cd-t újra át kellett érezni ezt a meccset, a hangulatot ezt a fantasztikus győzelmet. még most is ráz a hideg..honnan jött vissza.... én is a Casamayor elleni meccsén ismertem meg. bennem mindig mély nyomot hagynak azok az ökölvívók akik a padlóról jönnek vissza és nyernek. aztán már minden meccsét követtem fantasztikus volt. aztán jött a baleset és mindennek vége. és milyen fiatalon...
bár minden boxoló így küzdene..de legalább fele. ezek azok a meccsek és boxolók akiket soha nem feledünk. ha valaki kérdezi melyik meccsek jutnak eszedbe amik igazán nagy küzdelmeket hoztak? először a Gatti vs Ward majd pedig a Corales vs Castilló jut eszembe...
nyugodjék békében!
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Kép

A mérlegelés...

Kép

A háború előtt...

Kép

közben...

Kép

és után
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Chico-kor.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

leégett a gyertya... Chico pedig a Castillo elleni háborút is megnyerte...
Winky és Lights out majdnem kiugrott a bőréből... :-) és én is... fantasztikus honnan jött vissza...
a borom is fogy de tartom magam... most pedig azt fogom megnézni hogyan detronizált egy másik nagy harcost Popó személyében...
csak kapta-kapta a verést meneteken keresztül de állta. Állta aztán mentálisan Freitas fölé kerekedett és brutálisan leütötte... aztán megint...
és végül: No mas... többet ne... ennyit tudott mondani Acelino...
a brazil nemzeti hős... akinek az esküvőjét élőben közvetítette a tv...
aki mögött egy nemzet szurkolt... a veretlen bajnok megadta magát...
Hatalmas győzelem volt ez is Chico...
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Megkezdtem a szerdát az Angel Manfredy elleni mérkőzésével...
hogy honnan szedte elő azt a szűk balhorgot az első menetben....?
nem tudom... pedig csak egy pillanatra állt meg előtte Angel... gondolta elkezd egy kis hiriget... nem jött be... nagyon le lett csapva szegény...
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Pár óra és szerda. Teleraktam a polcom Chico képeivel és egy gyertyát is megyújtottam. ahogy tettem ezt tavaly is mikor hallottam a szörnyű hírt... Ma éjjel virrasztok és csak Chico mérkőzéseket nézek... emlékszem mikor először láttam bokszolni. a viasat3-on. Casamayor elleni első találkozójukon...
Mindketten egy vereség után próbáltak visszakapaszkodni a csúcsra...
Nem is tudtam ki ő és hogy nem sokkal korábban szabdult a börtönből. Sőt mi a haverokkal csak azt tudtuk hogy Holly apó fog bokszolni, igazából őt vártuk. és akkor bedobták az udercardból ezt a mérkőzést... Amit felvettem videóra is.. emlékszem első látásra megtetszett az az elszántság és győzni akarás a szemében pedig csak a bemutatásnál tartottak... Aztán mikor a kommentátor elkezdte elmezni őket... Casamayor vívó verekedő bokszoló stb. stb. aztán Chicoról ejtett pár szót... nagyjából... "Corralesre nem mondanám hogy verekedő... inkább azt mondanám hogy ütő... ha valaki leállt vele verekedni akkor az ott régen rossz volt... ott általában vége is szokott lenni a mérkőzésnek..."
ezt mikor kimondta nem sokkal később ült le először Diego. De felállt...
aztán a másodikból is... aztán mikor elkzdett arcoskodni Casa...
egy szűk balhoroggal le is terítette hogy csak nézett a kubai mint a betonkeverő... de Chico is... erre egyikük sem számított...
erre a kommentátor... igen le lehet őt ütni... ki lehet bokszolni akár meneteken keresztül is... de azt az elszántságot és ütőerőt egy pillanatra sem szabad lebecsülni..." ekkor nagyon de nagyon a szívembe zártam...
Azt hiszem elkezdem az estét ezzel a meccsel... bár csak videón van és ronnygyá lett nézve az évek alatt, de jó... Nyugodj békében Chico!!!
Én nem felejtelek!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Itt folytassátok inkább.
karika írtaCOLONSzerdán lesz egy éve hogy motorbalesetben elhunyt a bokszvilág egyik legnyagyobb harcosa Diego Corrales. Van hogy még most is csak bambulok és nézek magam elé egy mérkőzése közben, de nem a stílusa miatt. Hanem mert nem hiszem el hogy ez a hatalmas bajnok nincs többé...
supras írtaCOLONPontosan én is pont írni akartam hogy most lesz egy éve.
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Az egyikre homályosan, a másikra tisztán emlékszem...a veretlen Diego 5ször állt fejre ezektöl a beugros kökemény balhorgoktól...

Nyugodjék békében...

Pisti
Hollywood írtaCOLONNekem az ökölvívással kapcsolatosan két igazán megrázó, lehangoló esetem volt. Mindegyiken olyan eredmény született amit nagyon nem vártam és iszonyat szarul éreztem magam utána hosszú hetekig. Az egyik ugyebár a Koko vs Chacon meccs volt aminek a végén majdnem sírtam idegességemben, a másik a Corrales vs Mayweather. Ezek a 2000-es évek elején voltak és akkor tanultam meg, hogy nem kell ennyire komolyan venni a sportot, felesleges szívinfarktust kapni (tudom, hogy nehéz néha megállni) egy bokszmeccs miatt.
Isten veled Diego, nagyon nagy bunyós voltál...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nekem az ökölvívással kapcsolatosan két igazán megrázó, lehangoló esetem volt. Mindegyiken olyan eredmény született amit nagyon nem vártam és iszonyat szarul éreztem magam utána hosszú hetekig. Az egyik ugyebár a Koko vs Chacon meccs volt aminek a végén majdnem sírtam idegességemben, a másik a Corrales vs Mayweather. Ezek a 2000-es évek elején voltak és akkor tanultam meg, hogy nem kell ennyire komolyan venni a sportot, felesleges szívinfarktust kapni (tudom, hogy nehéz néha megállni) egy bokszmeccs miatt.
Isten veled Diego, nagyon nagy bunyós voltál...
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Kép
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Diego "Chico" Corrales megemlékezésére

Chico mérlegelésen
Kép

a sportszerű kézfogás
Kép

Chico a padlón
Kép

Kép

Egy megnyert háború I.
Kép

Egy megnyert háború után II.
Kép
www.profiboksz. hu az igazi!
Flex
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2007-02-01 17:45:43

Hozzászólás Szerző: Flex »

Igy van!
Sosem feledünk!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Diego "Chico" Corrales - Memento

Hozzászólás Szerző: dp »

Én is megdöbbenve olvastam tegnap a hírt, hogy meghalt Diego Corrales.
Nekem az egyik kedvenc bokszolóm volt (szar érzés ezt a "volt"-ot leírni...) és szeretném ha lenne neki egy topic.

Átnéztem a fórumot és nem találtam csak olyat ami egy-egy konkrét meccséhez kapcsolódott.

Szeretném ha a meccseinek felidézése, képek, sztorik ide ebbe a topicba gyűlnének - ilyen módon is megemlékezve erről a kiváló harcosról, aki oly sok élményt adott nekünk!

Isten Veled Chico! :(
Sosem feledünk!
BUTTON_POST_REPLY