UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: WNB »

Laja,<br><br>Megnéztem. Még nem döntöttem el, hogy tetszik-e...mondaná egy tiszteletbeli konzul.<br>Mondjuk vhogy engem a "gladiátorharc" nem villanyoz fel - csak ha a közönség ellen fordulnak... ;D<br><br>Küzdelem a centikért, fokozatosan, türelmesen, kegyetlen kitartással.<br><br>(A megnyitásban, mikor még csak pozícióharc van, arc az archoz, a kisfiammal való birkózások jutottak eszembe: a fülét kell célbavenni és belesuttogni, hogy füüül, ő meg nevet - nem tudom miért pont az jutott eszembe erről.)<br><br>Sakknyelven: Schiltnek az elején fel kellett volna ajánlania a remit... ;)<br><br>A végén van egy pillanat, amikor Barnett belekezdene a karfeszítésbe, de úgy tűnik, Schiltnek sikerül kihúznia a kezét (óra: 1:11) - de végül mégsem (Barnett utánanyúl), talán túl fáradt volt már, hogy figyeljen.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: kozi »

Én is megnéztem pár UFC összefoglalót. Nekem nagyon nem tetszik.<br>Egy földön fekvö fiatalember fejét könyökkel ütni, miután az már elvesztette eszméletét nagyon férfias dolog...<br><br>Ami(aki) egyedül tetszett az a Royce Gracie nevü tényleg fantasztikusan ügyes figurárol készült összeálitás.<br><br>Laja,<br><br>Nekem a küzdelem inkább jelenti mondjuk egy Holy v Bowe csatát mint eme vademberek vérengzését.  Szerintem az ökölvivás nemes küzdelem, ez meg kegyetlen mészárlás.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Laja<br><br><br>A Pedro Rizzo vs Josh Barnett talán még azt is übereli a hasonló meccsek közül, nem? <br><br>
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Sama »

Megneztem, nem rossz :)<br><br>De ha valasztani lehet, akkor vhogy a Pride meccsek nekem jobban tetszenek. Mondjuk az inkabb "sportosabb" :)<br><br>Pride 14-et mindenkinek ajanlom, hihetetlen meccsek vannak rajta.<br><br>Sama<br><br>ui.: Laja mikor iratkozhatom fel a best of 2001 cd-re?:)<br><br>ui2.: nincs meg vkinek a Royce Gracie vs Sakuraba meccs teljes hosszaban?
If you don´t want pain
You don´t understand
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Laja »

Na, itt az igert merkozes...<br><br>Gyenge idegzetuekek nem ajanlott...<br><br>http://www.profiboksz.hu/video/Schiltvs ... r><br>Erre mondanam azt, hogy KUZDELEM.<br><br>Az UFC a profi bunyotol abban kulonbozik, hogy NINCSENEK kamu meccsek, nincsenek hurka ellenfelek nincs konnyu gyozelem...(A selejtezokon is csak csupa jol kepzett ember indul, es mindenki gyozni akar, itt olyan nincs, hogy valaki az urge szerepet jatssza...Ahhoz tul veszelyes amit ezek az emberek csinalnak.)<br><br>Lehet ra mondani, hogy tul brutalis, de a vegen osszeolelkeznek (de semmikepp nem haragszanak egymasra) es a meccs elott/utan senki nem nyilatkozik senkirol negativ hangvetellel. Kolcsonosen tiszteli mindenki az ellenfelet. Akar legyozte, akar ot gyoztek le...
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Sama »

Hell-o Mindenki!<br><br>Mivel mar 1-2 UFC cd-t en is szereztem, szivesen kozkincse teszem oket, segitve ezzel Lajanak (tole is vannak cd-im). Szoval engem is lehet maganba keresni, ha vkinek kell.<br><br>Sama<br><br>ui.: Laja ha gond, mert Te akarod irni mindenkinek a cd-ket, csak szolj  ;D
If you don´t want pain
You don´t understand
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Laja »

A Best Of 2001-en van egy meccs :<br><br>Sammy Schilt vs Josh Barnett....<br><br>Ezt asszem letolthetove teszem.<br><br>Ezt muszaj megnezni.<br><br>Beleborsodzott a hatam is. A Regi romai gladiatorjatekok jutottak eszembe rola.<br><br>Ehhez kepest Ward es Gatti csak baratsagosan jatszadozott egymassal...<br><br>Nemsoka felteszem...
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Laja »

a video reszlegbe felkerult ez : <br><br>Pride 14 "Clash of the Titans" (elso resz)<br><br>http://www.sherdog.com/fightfinder/even ... ><br>Johil De Oliveira vs Nino "Elvis" Scambri<br>Daijiro Matsui vs Pele<br>Guy Mezger (25-13-2) vs Chuck Lidell (10-1-0)<br>Gary Goodridge vs Valentijn Overeem<br>Heath Herring vs Vitor Belfort<br>Akira Shoji vs Dan Henderson<br>Vanderlei Silva vs Shungo Ohyama<br>Igor Vovchanchyn (39-6-1) vs Gilber Ivel (25-8-0)<br>Kazujuki Fujita vs Yoshihiro Takayama<br>
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Sama »

Hell-o,<br><br>Tegnap felraktam a Kazaa-t es nagy szamu UFC meccset talaltam... erdemes, akit erdekel :)<br><br>Sama
If you don´t want pain
You don´t understand
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: WNB »

Ná, jáh...osztom: aktuális lenne az a találkozó...<br><br>Ugye, vagy a "The Judgement Day"-gála (bár most alkotói csend van körülötte; milyen a Vasas-teremben a büfé?), vagy Misi bp-i címvédése (ha lesz), vagy mindentől függetlenül...<br><br>Ott felveszem a korsót... ;D <br>[prof.dr-nak a véralkoholszint/testtömeg-esélylatolgatáshoz: >100kg/~187cm (nehezek a csontjaim ::)); szóval súlyban most - elegáns megfogalmazásban - nagyon ott vagyok a "toppon"...ez csak egy ilyen küzdelemben hozhat bónuszpontokat... :-[ 8)]<br><br>-ülőmunkás
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Laja »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1034857804;start=0#0 date=11/11/02 ť 17:07:22]OFF<br><br>Laja...<br>Mit "el volt"?! :-/ El van... ;D (így továbbra is mindig nekem kell majd megadnom :-[ :-X...)<br>ON[/quote]<br><br>Nézd már ! nem száll le rólam a csávó !<br><br>Kihílak egy sörivó versenyre  ;) aki előbb asztal alá esik a megivott sörtől az nyer. (Szimulálni nem lehet  ;D<br><br>Tényleg lassan aktuális lesz már valami találkozó...<br><br>Vélemények ?
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: WNB »

OFF<br><br>Laja...<br>Mit "el volt"?! :-/ El van... ;D (így továbbra is mindig nekem kell majd megadnom :-[ :-X...)<br><br>ON
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: ppal »

Laja!<br><br>Engem is érdekelne az UFC-s dolog.
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Laja »

Hmmm... te vagy tudsz valamit vagy tudsz valamit  ;D<br><br>Bill: Bocs ember, de tenyleg el volt rejtve az e-mail cimem. <br><br>Tenyleg : Mi van velem ?  ;D
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: WNB »

Laja, a profilodban vszleg be van kattintva az email cím rejtése checkbox...nem lehet?<br><br>Mi van veled? ;D ;) [bocs, de túl magasan jött...;)]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Laja »

Bill : az e-mail cimem :<br><br>laja@profiboksz.hu<br><br>Ezt elkuldtem uzenetben is, meg ha Rakattintasz a forumnal a "Laja" szovegre bejon akkor is....<br><br>Mi van veled ?  ;D
Bill
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 00:31:05

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Bill »

Bocs de elküldenéd nekem az e-mail címed mert nincs meg mert satu módon kitöröltem az összes levelemet és előtte nem mentettem le a cimed.Egyébként az elöbb irtam neked de mikor küldeni akartam akkor az a meleg freemail kilépett a bejelentkezés oldalra és azt osztotta piros betükkel hogy a biztonsági idő lejárt.Így elveszett az irt levél is.Erre mérgembe összevissza kattingattam hogy hátha vissza tudom hozni a levelet de erre csak mindent töröltem véletlenül.<br><br>Köszönöm
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: edge »

Egy IGEN-t bevések (Vitor Belfort elég meggyõzõ volt)<br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Laja »

Egy korkerdes : <br><br>Van ra igeny, hogy ezekkel a temakkal (UFC,K-1,stb) kicsit tobbet foglalkozzunk ? Ugy ertem hirekkel meccsekkel egyebekkel.<br><br>Hany erdeklodot erdekel ez ? (Ha eleg sokat, akkor lehet, hogy ezt is felvesszuk a portfolionkba) Persze nem a bunyo rovasara , hanem mellette...
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: WNB »

Bill, ha regisztrálod magad a fórumon (free) és nem 'vendég'-ként írsz, akkor tudod használni a fórum saját belső levelezőjét...<br>+ talán még azért működik az "undocumented" laja@profiboksz.hu cím is...<br><br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_POST_REPLY