UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Aki K-1-et akar nézni az vessen egy pillantást a tv műsorok rovatban. A héten az Eurosport két alkalommal is közvetít ebből a sportágból. Mivel szemmel láthatóan sokakat érdekel ezért mostantól a K-1 eseményeket is felteszem a tv műsorba (már ha közlik előre a műsoraikat az adók).<br><br>Kellemes szórakozást mindenkinek!
"Mindenki a napra tör..."
paine
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2002-10-22 19:58:26
Tartózkodási helyCOLON Bp

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: paine »

Szerintem ufc ügyben nézzétek meg a www.sherdog.com címet, van több mint 1000 videó(egész jó minőség)
Mango
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 17:57:49

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Mango »

Én abszolut nem vagyok otthon ebben a témában.<br>Valaki meg tudná mondani mi a különbség  a K-1 és az UFC között?<br>
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem

Hozzászólás Szerző: paja »

Azon az oldalon amit WNB ajánlott van rajta rengeteg meccs,éves greatest hits összefoglalók,minden,válogatni is lehet,nem fizetős,nincsenek kiugró reklámablakok,minden letölthető! :P
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem

Hozzászólás Szerző: paja »

<br>"Nem tudom megmagyarázni miért, de vhogy éreztem, hogy ezt fogod mondani.  Rendelj egy grizzlyt és küzdj meg vele a hálószobában...no bíró, no szabályok".  <br><br>A Grizzlyt meghagyom neked a hálószobában egy tégely vazelinnal!;D<br>Hímet akarsz vagy nőstényt?<br><br>Azt hittem ez valami olyasmi,mint a kutyaviadal,hogy tiltott,és tényleg utolsó vérig megy,dehát itt hatalmas közönség van,reklámozzák,bíró van,minden normális,csakhát lazák a szabályok.Az egyik "very first roundos" meccset látszólag minden ok nélkül leállították,mindkét fél sértetlenül felkelt,győztest hirdettek,vége lett... ???<br>Ez végülis egy durva birkózás ahol lehet ütni,rúgni...<br>Na de azért nem rossz! ::)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: UFC

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=paja link=board=profiboksz;num=1034857804;start=0#0 date=10/17/02 ť 22:36:04]<br>Megnéztem az oldalt,direktbe egy pár videót,de azért annyira nem durva mint gondoltam....<br>Van bíró,vannak szabályok. ::)<br>[/quote] Nem tudom megmagyarázni miért, de vhogy éreztem, hogy ezt fogod mondani. ;D Rendelj egy grizzlyt és küzdj meg vele a hálószobában...no bíró, no szabályok. ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

UFC

Hozzászólás Szerző: paja »

<br>Megnéztem az oldalt,direktbe egy pár videót,de azért annyira nem durva mint gondoltam....<br>Van bíró,vannak szabályok. ::)<br>
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Pajának!

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=paja link=board=profiboksz;num=1034857804;start=0#1 date=10/17/02 ť 20:58:24]Vito!!!!!!!<br><br>Elárulod nekem mit jelent pontosan ez az UFC?<br>Hol lehet látni ilyesmit?<br>Hol rendezik ezeken,ha egyáltalán létezik?<br>Ez egyfajta gladiátor küzdelem? 8)[/quote]<br><br>Paja!<br><br>WNB bemásolta a linket, úgyhogy onnét lehet kezdeni. Végül is arról van szó, hogy két embert egy 8-szögű kalitkában egymástól és a teljes - szószerint - fizikai megsemmisüléstől csak a bíró választja el. A mérkőzéseket nem köti szabály, vagy is csak 1: hallgatni a bíró parancsára.  A stílus teljesen szabad: láttam már szumósokat mérkőzni taekwondossal, kanadai favágót valami ninjafélével. Hablelküeknek nem ajánlott ;D. Van itt minden, ami szemet-szájat kékre fest!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem

Hozzászólás Szerző: WNB »

Paja, itt pl. megtalálod a válaszokat: http://www.ufc.tv<br><br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem

Hozzászólás Szerző: paja »

Vito!!!!!!!<br><br>Elárulod nekem mit jelent pontosan ez az UFC?<br>Hol lehet látni ilyesmit?<br>Hol rendezik ezeken,ha egyáltalán létezik?<br>Ez egyfajta gladiátor küzdelem? 8)
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem

Hozzászólás Szerző: donvito »

Laja!<br><br>Hát mit mondjak - néha voltak kétségeim, hogy azok az emberek, akik bemennek az oktogonban normálisak e? ??? Bevallom - sok mindenre vagyok vevő, de az ottani fellépés talán azon dolgok egyike, ami már nekem is meredek. Egy kicsit iszonyodva (némi elképedéssel) néztem.<br>A lényeg, ami nagyon tetszet, hogy teljesen őszinte bunyókat produkáltak a srácok. Nincs kecmec, az UFCben - szószerint - vérremenő bunyót produkáltak. Nagyon tetszet Belfort, Ortiz, Shamrock, de általában nagyon ott vannak a spiccen.<br>Tank Abbot – állati egy fickó! ;D<br><br>Ugye jól tudom, hogy Tyson is szerepelt egyszer UFC meccseken?<br><br>K1: annyira nem jó, mint a boksz, úgyhogy néha megnézem, de ha nincs más.<br><br>Üdv,<br><br>vito
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

UFC, K-1 és minden egyéb ahol küzdenek és nem box

Hozzászólás Szerző: Laja »

Donvito : hogy tetszett egyébként az UFC greatst Hit's kazetta ?<br><br>Azért azon vannak érdekes manusok nem ? :)
BUTTON_POST_REPLY