Henry Maske vs Virgil Hill II.

Minden, ami profiboksz!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

A bundát vegyük úgy, hogy ez a masszív csekk (1.2 Mio €) igen negatívan hatott Hill motivációjára. Lehet, hogy nem mondták neki, hogy fogja vissza magát, de talán éreztették vele, hogy elvárnak valamit ennyi pénzért. Hill ennek sokszorosát üti menetenként, valami nagyon nem stimmelt vele, lehet, hogy a sörivás volt a gond, vagy az, hogy januárban a lemezének felvételével volt elfoglalva. Persze sokan megfogják találni emiatt a vereség miatt, de elvileg Hill vs Brudov rematch pár hónapon belül, akkor minden kiderül mennyire égett ki....

Hill sosem volt fókuszban, sokan nem is ismerik, csak a hírekből, az interjújában is elmondta, hogy ő csak egy jó iparos, a hírnév sosem érdekelte, csak a pénz, amit hazavihet a családnak.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Sztrego írtaCOLONSzerintetek Hillnek megérte volna így lejáratnia magát?
Végülis egy olyan bokszoló csinált belőle bohócot, aki 10 évvel ezelőtt bokszolt utoljára. Szvsz ezt nem lehet megfizetni. Ezek után ki veszi majd komolyan?
Hill (is) 43 éves. Nem hiszem, hogy hosszabb távon lenne komoly esélye egy pénzes meccsre, ha pedig összekerül valamelyik top bunyóssal, akkor csúnyán elintézhetik. Ezzel ő is tisztában van szerintem, és élt a "felkínált" rövidtávú, de jövedelmező lehetőséggel. A mostani "teljesítményével" tuti jól járt, mert annyi pénzt keresett, mint eddig sosem. Mi van, ha kiüti Masket? Legyünk rosszindulatúak, de valószínüleg kevesebb pénzt kap, viszont ki kapná fel a fejét arra, hogy a 10 éve inaktív németet lerendezte? Senki, mert papírforma eredmény. A bundát úgysem fogja elismerni, ráadásul még a sérülésre is rá lehet fogni akár, hogy miért volt olyan gyanúsan visszafogott.
Az azért kicsit durva szerintem, hogy Maske bohócot csinált belőle, mert éppen csak annyit akciózott, hogy biztosan meglegyen a meccs pontozással. Régen sem a rekordokat döntő ütészámáról volt híres, és ezen most sem változtatott :).
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Hillnek megfizették a nyugdíját, biztosan többet kapott mint az elmúlt években összesen. Majd hallunk szuámokat is, de 10 millió ember biztos megnézte Masket. Ennyi reklám mellett ez irtó komoly bevétel, volt miből kifizetni. Szerintem Hill nem akar(t) már nagyon bokszolni ezen a meccsen túl (illetve már itt sem).
Az erő legyen Velem!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Erwin írtaCOLONSztrego

Szerintem jobb, ha megbarátkozol a gondolattal, hogy ez egy szép kis bunda volt, nem kiégés :). Jonest ne keverjük már ide, az teljesen más szituáció volt, több okból is. Itt viszont számomra elég egyértelműnek tűnt, hogy Hill nem is akar bokszolni és nyerni. Még túl is játszotta a szerepét időnként, nekem legalábbis ez volt az érzésem :).
Ha bunda volt, akkor Maske is túl játszotta a szerepét. Állandóan rétehénkedett Hillre, hogy ezzel is fárassza.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szerintetek Hillnek megérte volna így lejáratnia magát?
Végülis egy olyan bokszoló csinált belőle bohócot, aki 10 évvel ezelőtt bokszolt utoljára. Szvsz ezt nem lehet megfizetni. Ezek után ki veszi majd komolyan?
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Sztrego

Szerintem jobb, ha megbarátkozol a gondolattal, hogy ez egy szép kis bunda volt, nem kiégés :). Jonest ne keverjük már ide, az teljesen más szituáció volt, több okból is. Itt viszont számomra elég egyértelműnek tűnt, hogy Hill nem is akar bokszolni és nyerni. Még túl is játszotta a szerepét időnként, nekem legalábbis ez volt az érzésem :).
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

kozi írtaCOLON
Sztrego írtaCOLON
Romsy írtaCOLONAzt hittem Hillt nem lehet megvenni..
Nem is vették meg. Kiégett.
Igen tavaly még Brudov ellen iszonyat jól bokszolt, aztán csak hopp kiégett. Meg sem próbált ütést célba juttatni, de még csak inditani is alig. Ugyan már ne vicceljünk :)
Roy Jones is jól bokszolt Ruiz ellen, aztán Tarver meg...
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Maske többet mozgott az interjú közben, mint a 12 menet alatt. :lol: A közönségnek meg szerintem mindegy volt, hogy bundát láttak vagy sem - láthatóan élvezték. (Nem a Klitschko testvérekre gondolok.)
Camo
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Sztrego írtaCOLON
Romsy írtaCOLONAzt hittem Hillt nem lehet megvenni..
Nem is vették meg. Kiégett.
Igen tavaly még Brudov ellen iszonyat jól bokszolt, aztán csak hopp kiégett. Meg sem próbált ütést célba juttatni, de még csak inditani is alig. Ugyan már ne vicceljünk :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Sztrego írtaCOLON
Romsy írtaCOLONAzt hittem Hillt nem lehet megvenni..
Nem is vették meg. Kiégett.
:D :D :D Aham.
Bosco
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Romsy írtaCOLONAzt hittem Hillt nem lehet megvenni..
Nem is vették meg. Kiégett.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ez egyértelmű Maske győzelem volt.
Maske még a 10 évvel ezelőtti teljesítményét(nem volt nehéz)felülmúlta.
Hill lassú volt mint a csiga, és ezt az előző mérkőzésén is láthattuk.
10 év kihagyás után így bírni a 12 mentet. Grt.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

A legátlátszóbb bunda volt amit valaha láttam. Aki mondjuk 3-nál több bokszmeccset látott, és látta Hill-t is legalább egyszer annak szerintem teljesen egyértelmü. Hill nem akart győzni, nem akart fejre találni, többször láthatóan mellé ütötte mind a horgokat, mind az egyeneseket. Szinte 0 power punch talált Maske fejére. Maske még a 12. menetben is olyan merev volt mind egy darab deszka. Vicc. Szerintem Maske vs Michaczewski lesz.
A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 kozi-kor.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Jó szar meccs lehet!
You will never walk alone!
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

szerintem is lefizették Hillt, kabaré....
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nincs még vége, simán vezet pontozással Maske, most utolsó menet van. Hill sosem üti ki a jobbot, pedig Maske fedezéke nagyon trehány, kb fél méter van a kezei között.. mint valami kezdő Thai boxos.
Nagy bunda.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Most mi van?
Annyit tok hogy Maske lefejelte Hillt és elég csúnya. vége lett??
Jó lenne egy rögtönzött rbr :-)
You will never walk alone!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Azt hittem Hillt nem lehet megvenni..
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Maske-Hill

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Vaze' asszem az idõsebbik Klicskó egy-egy pillanatra elbóbiskolt a ring tövében a 6-7 menet táján... :P
BUTTON_POST_REPLY