Henry Maske vs Virgil Hill II.

Minden, ami profiboksz!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Ez a meccs egy vicc volt, de mindenesetre Maske megmutatta, hogy 40 felett sem keso ujrakezdeni a sportot (a kondijarol beszelek). Talan ennyi pozitivum volt a dologban, tobbet nagyon nem lehetne emliteni.
Kellene egy nyugdijas-liga nekik.
bandi
-----------------
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Nem szoktam ilyeneket írni, de most megteszem: szerintem a látottak alapján bunda volt.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

pyngy írtaCOLONSzánalmas volt Hill alakítása, már-már látványos volt, ahogy nem akarta megütni Maskét.
ez az árnyékboksz engem is idegesített... vártam, hogy végre mikor nem csak táncolni fog, hanem meg is üti Maskét, és bezsebelem a 3 pontot a tippjátékban...

valahogy nem stimmelt valami... azt hittem, hogy Hill sokkal komolyabban fogja venni... de megelégedett a zsák pénzzel.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

cezi írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONA másik - ami az előbbivel összefüggésben lehet - hogy Maske stílusa megzavarta.

te mondtad, hogy maske 10 eve is igy bokszolt mi zavarta volna meg hillt? hogy nem valtott ekkora kihagyas utan? :D
Sztrego írtaCOLON]Sokszor nem tudott közel kerülni Maskehoz, ha mégis, akkor azonnal kapta a jobbegyenest.
jajj mar, azokat meg a nagymamam is kibirta volna, nem egy hill... maske sosem volt nagy uto, pont most lett rettegett bombazo, igaz? ugyan... hill korbepattogta masket, maske meg birodalmi lepegeto modjara "rohant" utana.
Sztrego írtaCOLONAmi miatt mégis azt mondom, hogy nem volt bunda, az Maske öröme volt. Szvsz így nem tudott volna örülni, ha tudja hogy bunda. Ha mégis, akkor Oscart neki.
neki nem kellett tudni, hogy lefizettek helyette az ellenfelet...
Elég ha te tudtad :D
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Sajnos én is azok közé tartozom akik élőben nézték meg a meccset. Nem emlékszem, hogy valaha is ennyire bántam volna, hogy fent maradtam egy meccs kedvéért. Szánalmas volt Hill alakítása, már-már látványos volt, ahogy nem akarta megütni Maskét. Szerintem a Németek össze fogják hozni a Darius-Maske meccset, ami lehet, hogy nagy üzlet lesz valakinek, de a sportnak biztos, hogy nem sokat használ.
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Sajnos én sem tudom a választ a kérdésekre, de amit láttunk, az nem nevezhető ökölvívásnak. Egyszerűen szánalmas, visszataszító, sőt...
Egy "reális" magyarázatom lenne csak, mégpedig az, hogy a nézőtéren ott voltak felbérelt Ignatyenkó-féle, német parafenomének, akik negatív bioenergiákkal gátolták Hill mozgatóidegpályáit............ talán.
Mindenesetre, azt tudom, hogy nem vagyok kiváncsi még egy Maske- Hill- re.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Sztrego írtaCOLONA másik - ami az előbbivel összefüggésben lehet - hogy Maske stílusa megzavarta.

te mondtad, hogy maske 10 eve is igy bokszolt mi zavarta volna meg hillt? hogy nem valtott ekkora kihagyas utan? :D
Sztrego írtaCOLON]Sokszor nem tudott közel kerülni Maskehoz, ha mégis, akkor azonnal kapta a jobbegyenest.
jajj mar, azokat meg a nagymamam is kibirta volna, nem egy hill... maske sosem volt nagy uto, pont most lett rettegett bombazo, igaz? ugyan... hill korbepattogta masket, maske meg birodalmi lepegeto modjara "rohant" utana.
Sztrego írtaCOLONAmi miatt mégis azt mondom, hogy nem volt bunda, az Maske öröme volt. Szvsz így nem tudott volna örülni, ha tudja hogy bunda. Ha mégis, akkor Oscart neki.
neki nem kellett tudni, hogy lefizettek helyette az ellenfelet...
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Erwin írtaCOLON
cezi írtaCOLON hill egyszeruen nem is utott.
Sztrego írtaCOLON Maske sem.
Én most vesztettem el a fonalat, úgy érzem :). Szóval nem ütött egyik sem, azért nem volt bunda, vagy épp ezért volt az? :) :wink:

Sztrego

Azért az nyilvánvaló, hogy nem sok sansz van rá, hogy a felek közül bárki is elismeri a bundát, ha egyáltalán volt ilyen. Ami tény: iszonyat gyenge meccs volt, és Hill ennél jóval többet tud. Maske sosem arról volt híres, hogy odaáll verekedni, hanem mindig a biztonságra játszott. Ez miért is változott volna 10 év kihagyás után? Itt Hill a talány, hogy miért volt olyan tegnap, mint akinek esze ágában sincs egy pontosat ütni. De ne azt mond, hogy kiégett, mert erre egyelőre én még nem vagyok vevő.
Maske az első meccsükön is ugyanezt csinálta. Hill most valóban nem volt az igazi, de ennek a bundán kívül még számos oka lehetett.
Az egyik az, hogy nem készült fel eléggé. Talán úgy gondolta, hogy ezt a Masket most még félgőzzel is megverheti. A másik - ami az előbbivel összefüggésben lehet - hogy Maske stílusa megzavarta.
Sokszor nem tudott közel kerülni Maskehoz, ha mégis, akkor azonnal kapta a jobbegyenest.
Ami miatt mégis azt mondom, hogy nem volt bunda, az Maske öröme volt. Szvsz így nem tudott volna örülni, ha tudja hogy bunda. Ha mégis, akkor Oscart neki.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

cezi írtaCOLON hill egyszeruen nem is utott.
Sztrego írtaCOLON Maske sem.
Én most vesztettem el a fonalat, úgy érzem :). Szóval nem ütött egyik sem, azért nem volt bunda, vagy épp ezért volt az? :) :wink:

Sztrego

Azért az nyilvánvaló, hogy nem sok sansz van rá, hogy a felek közül bárki is elismeri a bundát, ha egyáltalán volt ilyen. Ami tény: iszonyat gyenge meccs volt, és Hill ennél jóval többet tud. Maske sosem arról volt híres, hogy odaáll verekedni, hanem mindig a biztonságra játszott. Ez miért is változott volna 10 év kihagyás után? Itt Hill a talány, hogy miért volt olyan tegnap, mint akinek esze ágában sincs egy pontosat ütni. De ne azt mond, hogy kiégett, mert erre egyelőre én még nem vagyok vevő.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Sztrego írtaCOLONMaske sem.
hill regnalo vilagbajnok, maske meg tiz eve nem bokszolt. az, hogy o nem utott az nyilvanvalo, fosott, hogy elfogy a kondija. de hogy hill miert nem? penzert, asszem.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

cezi írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONAki bundára gyanakiszik nézze meg újra az első meccsüket.
Hill ott sem volta annyival jobb, agresszívabb, mint most.
Hill csak lebecsülte Masket, talán nem is készült fel rendesen.
hill egyszeruen nem is utott.
Maske sem.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Sztrego írtaCOLONAki bundára gyanakiszik nézze meg újra az első meccsüket.
Hill ott sem volta annyival jobb, agresszívabb, mint most.
Hill csak lebecsülte Masket, talán nem is készült fel rendesen.
hill egyszeruen nem is utott.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Aki bundára gyanakiszik nézze meg újra az első meccsüket.
Hill ott sem volta annyival jobb, agresszívabb, mint most.
Hill csak lebecsülte Masket, talán nem is készült fel rendesen.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Kíváncsi leszek, hogy a WBA mit lép, elveszik-e Hill címét. Ha jól emlékszem Hill kapott valami engedélyt a WBA-tól, ami a szabálykönyvük 19.2.5-ös pontjában van, mert ha nem lenne, akkor győzelme esetén is elveszik az övét.

WBA Rules

A külföldi fórumok azért jó, mert egyesülnek a világ barmai.
Egy szösszenet az eastsideról a hill vs maske topicból:

smk: "To me Hill won the fight by a landslide. For the first half of the fight Maske did NOTHING at all. That result is a scandal and germans are fucking Nazis. Me, a german speaking person tells you that."

ak reply: "Go, fuck yourself. Me a German person tells you that."
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Flex írtaCOLONHillnek mindegy volt hogy veszit.Ha betámadják ezzel:1.letagadja a bundát,és azt mondja a mocskos németek elcsalták a meccset(ugy sem érdekel amerikában ez senkit) :)
2.bevállalja a bundát,és azt mondja csak eljött haknizni a németeknek,az öve ugyis megmaradt,és az elsö adando alkalommal a cimvédésénél ezt be is bizonyitja.

az ilyen meccsekkel csak a németek veszitenek.Szánalmas!
Ha a kettes pontot bevállalná, akkor nem hiszem hogy lenne címvédés...
You will never walk alone!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

A legrosszabb lehetőség: Hillnek legközelebb Maske ellen kell megvédenie a címét - Németországban. :twisted:
Camo
Flex
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2007-02-01 17:45:43

Hozzászólás Szerző: Flex »

Hillnek mindegy volt hogy veszit.Ha betámadják ezzel:1.letagadja a bundát,és azt mondja a mocskos németek elcsalták a meccset(ugy sem érdekel amerikában ez senkit) :)
2.bevállalja a bundát,és azt mondja csak eljött haknizni a németeknek,az öve ugyis megmaradt,és az elsö adando alkalommal a cimvédésénél ezt be is bizonyitja.

az ilyen meccsekkel csak a németek veszitenek.Szánalmas!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Szerintem többet kapott, mint a hivatalos lóvé. Én simán bealudtam. Vérlázító!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én a 6. menetben feladtam és elmentem aludni. Borzalmasan gyenge színvonal volt. Hill-nek át kellett volna menni Maske-n, aki kb annyira volt mozgékony és dinamikus, mint azok a nagy szobrok a Húsvét-szigeteken. Szerintem most Maske vs Darek jön, amiből kap egy kis részesedést Hill is.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nem azért, de egy nappal korábban Stefan Raabot szerintem többen nézték és hát ő is csak lejáratta magát. És ezt tudta előre. Sőt, továbbmegyek, szerintem nem kapott ennyi pénzt érte...
Hill meg hát szarik a német nézőkre, úgyis csak a huhogáshoz meg a részegeskedéshez értenek, továbbra is világbajnok és készülhet a normális meccsekre. Én elhiszem, hogy megérte neki haknizni egyet, legfeljebb pár német bunkó kineveti. Azok meg kit érdekelnek?
Na meg Sztregó, mi az hogy az előző mérkőzésén is láthattuk mennyire lassú? Talán előbb nézd meg, Brudov azt sem tudta merre keresse...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY