Pride GP 2004 - döntő

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

Én már leszedtem! Nem is tudom mit mondjak én is örülnék egy Jackson-al készült képnek ;D
Barin
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2004-01-12 02:45:40

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Barin »

Fent van az egész egy ideje a Barin-Hykao-Tomzi féle FTP-n, Scipio jóvoltából.<br><br>Az ip: százötvenkettő.hatvanhat.kilencvenhárom.kétszázegy, a júzernév és a jelszó egyaránt havanna<br>(A külföldi lesipuskások miatt írom így.)<br>Az új-MMA directoryt nézzétek.<br><br><br>Ja, az öcsém élőben nézte az egészet, ráadásul úgy, hogy a sherdog japán tudósítója bevitte mint újságírót, és így még fizettek is neki ezért 1000 yent.  ;D<br><br>Csinált közös fotókat is kis-Nogueirával meg Quintonnal, a többieket csak lefényképezte a post-fight interjúnál.<br>Hú, de szívesen ott lettem volna én is...  :'(
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Nem gondolkodott még senki azon hogy létre kéne hozni egy Mirces küzdősport csatornát, ahol lehet egymással chatelni???
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

Nem tudja valaki felrakni a döntőt és a Sergei-Nog-ot?
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Meg van a Serge vs Nog, és a Fedor vs Nog mérkőzés.<br>Hihetetlen mennyire felszakadt a homloka Fedornak.
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

Ebben van valami. Más a vérmérséklet az biztos. Bár talán ez a hidegvérűség talán rémisztőb ;)<br><br>Egyébként amit belinkeltél nekem annak nagyon örülök mert halottam már a könyv/fotósorozatról és írtam be tudom e szerezni.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: szarabb »

orosz börtöntetetkó témában web lap: http://www.szoborpark.hu/tattoo/<br>könyveket a héten. <br>Fedor bántani akarta-de soha nem taposna fejbe-asszem. <br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

Köszönöm és nagyon hálás lennék!<br><br>Egyébként nekem nem úgy tűnik hogy Fedor nem akarja bántani Ogawa-t.  ;)<br><br>Itt sajna semmi nyom! Szeretem a börtön tetkókat! Csak ha Ő is csücsült volna akkor nemhiszem hogy már kint lenne! Gondolom Orosz országba se 2hétre ültetnek.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Supras - küldök pár linket: <br>http://forum.nokaut.com/viewtopic.php?t ... <br>ezeken talán elindulhatsz tetkó ügyben:)<br>egyébként simán lehet börtönviselt. az orosz börtönökben belépés után két hétre már varrnak:)<br>amikor történelmet hallgattam akkor foglalkoztunk ezzel is - ha érdekel tudod majd esetleg irodalomlistát küldeni:)<br>
SzaRABB
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Köszönjük a feltöltést. <br>Silva egy állat:)<br>Crocop ellen a jobb kezünket fül alá engedni...cccc. <br>Fedort egyre jobban csodálom. Valahogy mindig azt érzem, hogy nem akar kárt okozni az ellenfélben hanem győzni akar - a győzelem lehetőségét keresi és nem a pusztításét. Fedorral szívesen megmérkőznék - Silva esetében ezt már nem szívesen mondom:))))
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

Isten vagy Sama!<br><br>Srácok tudtok valamit a kis Emelianenkoról a születési meg ilyen adatokat kivéve? Mert én Hobby szinten foglalkozok a tetoválásokkal és felfedeztem rajta egy pár orosz Börtön tetkót. De azon gondolkoztunk Bátyámmal hogy 81'-es mivoltával ez igen kizárt tehát csak rajongó?
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Sama »

3 meccs a regi ftp-n (CroCop, Fedor-Ogawa, Silva-Kondo)
If you don´t want pain
You don´t understand
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Sama »

Fedor serulese igen csuna, ilyet meg nem nagyon lattam.<br><br>Nekem meglepo volt, hogy a hirek szerint Ogawa 7 kg-mal nehezbb volt mint Fedor (114, 107), en azt hittem joval kisebb Ogawa<br><br>A meccsek mar jovogetnek lefele...
If you don´t want pain
You don´t understand
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

El is felejtettem hogy van ez a Topic úgyhogy másolok!<br><br>No hát <br> <br>Nakamura legyőzte Bustamante-t Pontozás <br>Nogueira legyőzte Kharitonov-ot Pontozás <br>Fedor legyőzte Ogawa-t Karfeszítés <br>Waterman legyőzte Randleman-t ! Submission <br>CroCop leverte a kis Emelianenko-t KO <br>Silva legyőzte Kondo-t KO <br>Fedor vs. Noguiera NO CONTEST!!!!!!!!!!!!! Sérülés balesetből adódóan <br> <br>Nem örülök neki hogy Kharitonov kikapott! De majd ha láttuk a meccset! <br>Fedor-Ogawa nagyon nem meglepő! <br>H2O engem nagyon meglepett! Nem tudom hogy jött össze. <br>CroCop meglepett hogy ki tudta ütni a kis Emelianenko-t én azthittem elveri őt! <br>Silva simán hozta a meccset! <br>Fedor Nog   Ezzel a meccsel kellett volna kezdeni és az kelett volna hogy a győztes menjen Kharitonovval. <br> <br>Srácok ha valakinek meglesz akkor rakjátok fel az FTP-re köszi
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: kisede »

kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: kisede »

Nem is tudtam, hogy Ogawa, hogy is mondjam, más...<br>Kép
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: kisede »

Csak úgy nem állunk le ütni Cro-Coppal mert ez lesz a vége<br>Kép
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: kisede »

Bence, nem hiszem, hogy Magyarországon látni fogod az UFC-t vagy a Pride-ot PPV-n, hacsak nem valamelyik műholdas PPV csatorna nem közvetíti, amit lehet fogni M.o.-n is. A Pride-ot ezek a PPV csatornák közvetítik:<br>iNDEMAND<br>DIRECTV<br>DISH NETWORK<br>TVN<br>VU!<br>VIEWER'S CHOICE<br><br>Az UFC-t a német Premier közvetíti<br>http://www.premiere.de/content/Programm ... _Start.jsp
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

De magyarorszagon nincs digital kabel ezert ppv se lehet.  kabel tv van mint hbo meg discovery de magyar szolgaltatotol nincs ppv.  En csak azt kerdezem hogy van e itt valaki aki latta eloben magyarban a ufct vagy pride ot.  Mert ha nem akkor emule rol lehet leszedni de ezt mar tudom.<br><br>bence
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

A sherdogon mindig fel van tüntetve. Érdeklődj a szolgáltatódnál mert szerintem ez mindenhol változik
BUTTON_POST_REPLY