Pride GP 2004 - döntő

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Absolut egyet ertek veled, a PRIDE sokszor felulmulja a UFC-t.  En amikor UFC re celoztam ugy altalaban az ilyen MMA promociokra gondoltam min PRIDE, UFC, King of the Cage, stb, stb...  Ha tudsz akarmit az ilyen PPV-rol akkor szoljal nekem.<br><br>Bence
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Remélem Hunt bizonyít majd Coleman ellen - szerintem lábon kell maradnia és kiütni. menni fog. Fedorra most sok pénzt fel mernék tenni, meg Silvára is. <br>
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem van mert a forma1 ppv is elérhető tudtommal. Én nem tudom de az UFC-re tuti nem PPV-znék. Nekem a Pride jön be de sokkal jobban.
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Hat en is igy gondoltam...  Hallotam valamit azert SKY TV rol, hogy az anglia musort lehet fogni valahogy.  Fel kell iratkozni egy cegel es megrendelni satelitet, encodert meg kartyat es akkor lehet latni a UFC live.  http://www.germansky.com  De most mar nem vagyok biztos hogy angliaban vettitik.  A Premiere Kabelen vettitik, azt is szerintem lehet valahogy fogni de biztos ellege draga megoldas...  Ja es Pay Per View, magyarorszagon????
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

Bence. Nagyon egyszerű a dolog. Pay per view
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Ti hogyan szoktatok nezni a pride ot, vagy ti csak az eredmenyeket nezitek es utana letoltitek valahonan???  Ha valakinek van valami infoja arrol hogy hogyan lehet fogni a pride ot vagy ufc akkor irjon valamit.  Koszi<br><br>B..
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Uhh de durva lesz az Augusztusi Pride GP. Én Minotauronak szurkolok.
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: supras »

A favorit Fedor. Én személy szerint Kharitonov győzelmében reménykedek. Fedos öcsikéje jó esélyel indul Filipovic úr ellen. Hunt remélem legyőzi Colemant
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Pride GP 2004 - döntő

Hozzászólás Szerző: kisede »

URAMATYÁÁÁM!<br><br>Pride GP Final meccsek:<br><br>----------------------<br><br>Kharitonov v. Minotauro<br><br>Fedor v. Ogawa <br><br>----<br><br>Silva v. Kondo <br><br>Coleman v. Mark Hunt <br><br>Bustamante v. Henderson <br><br>Waterman v. Randelman. <br><br>Crocop vrs. Fedor öccse.<br><br>--------------------------<br><br>Mino nyerni fog<br>
BUTTON_POST_REPLY