Nehézsúly 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nagyon jó volt Chagaev. Végig látszott, hogy volt taktikája, és jól végre is tudta hajtani. A balegyenesei/balhorgai csodaszépek voltak. Én is féltem, hogy elcsalják, de végülis csak annyit sikerült összehozniuk, hogy egy sima UD helyett, MD lett belőle. Szép volt Ruslan!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Örülök az eredménynek Chagaev nagyon jól kitervelte ezt a meccset, nagy taktikai győzelem volt szerintem. Valuevet meglepte a gyors balegyenes és végig zavarta sztem a fordított alapállás, mert nem jó irányba forgott le Chagaev bal kezéről az egész meccs alatt, ezért szedett be annyit ütést ebből a fajtából. Szintén fontos volt, hogy kevés fogás voltés kevésszer tudta a köteleknél tartani Chagaevet az óriás. Nálam Chagaev most közvetlenül Vova mögé került a nehézsúly ranglistáján. Ilyen bunyóval szerint Ibragimovot agyoncsapná. Hihetetlen amit Valuev kibírt különben, szerintem senki nem tudná leütni őt a mai mezőnyben.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

gallien írtaCOLONTippjátékgyilkos eredmény... :)
miert? 3 pont megvan, azt kesz. :D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Nem értem, hol itt a meglepetés. Előre leírtam az esélylatolgatásnál: Chagaev WP (MD) :D :D :D

Chagaev nagyon taktikusan, nagyon jól bokszolt és abszolút megérdemelte ezt a győzelmet! Azt a bírót, aki 114-114-re hozta a meccset, azt viszont eltiltanám az ökölvívástól!
Bosco
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Azt hittem elcsalják. Aztán szerencsére nem.

Tippjátékgyilkos eredmény... :)
pleiades
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2003-10-28 08:40:06

Hozzászólás Szerző: pleiades »

http://www.corbina.tv/transmission/ itt ... őben (DTV)

Itt nézhető élőben. DTV-re klikk.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Egy újabb Valuev interjú:

- Akkor is sikeres lenne, ha nem lenne 213 centi és 145kg?

NV: van egy mondás Oroszországban, ha a nénikémnek tojásai lennének, ő lenne a bácsikám. Senki sem tudhatja, mi lenne akkor, ha csak 1.85 lennék, mint Chagaev. Talán más erősségeim lennének, és így is bajnok lennék.

- Nem fél a kiütéstől?

NV: Dehogynem, minden meccs az idegek játéka. Olyan, mint egy ejtőernyősugrás, ahol az ember nem tudhatja, hogy kinyílik az ernyő vagy sem. De ez a félelem ugyanakkor ösztönöz, hogy a legjobbamat nyújtsam.

- Még sosem ütötték ki, és sokan azt hiszik, hogy ez lehetetlen. Megérti, hogy sokan szeretnék ezt látni, vagyis, hogy egyszer kiütik?

NV: Meg tudom érteni. Az emberek szomjaznak a szenzációra, a legtöbben csak ezért jönnek el, vagy nézik a tv előtt a meccseimet. De ezt a szívességet nem fogom nekik megtenni.

A többi a szokásos sablon kérdés sablon válasszal.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Darien írtaCOLON
undespuited írtaCOLONúgy látom már megint nem lesz semmi a Valuev vs Klitschkóbol. már mindketten arról beszélnek hogy kivel bokszolnak majd. lehet hogy Wovának be kéne adnia a derekát és Kingel valamilyen egyezséget kötni....ha máshogy nem megy :?
Brewster viszont mindenképp jó lenne ha teljesen rendbejött. gondolom fél szemmel úgysem fog bunyózni...
jó meccs lehetne még Lyakhovic elleni is szerintem. ha a többieket képességét és a lekötött meccseket nézem akkor rajtuk kívül nincs is hiteles ellenfél Wova számára. esetleg Toney v Gomez de ők csak végső esetben.


a Vitali vs peter meccsen pedig annyit tárgyalnak hogy lassan mind a 2 mérkőzést megrendezhették volna... :x
Lyakovich miért lenne olyan jó? Akkor már inkább Briggs/Ibragimov.





én abban a formában lévő Lyakhovicról beszélek aki Brewster ellen küzdött. ott sokat nőtt a szememben. persze aztán sokat is esett v inkább nagyot Briggs ellen... :lol:
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

undespuited írtaCOLONúgy látom már megint nem lesz semmi a Valuev vs Klitschkóbol. már mindketten arról beszélnek hogy kivel bokszolnak majd. lehet hogy Wovának be kéne adnia a derekát és Kingel valamilyen egyezséget kötni....ha máshogy nem megy :?
Brewster viszont mindenképp jó lenne ha teljesen rendbejött. gondolom fél szemmel úgysem fog bunyózni...
jó meccs lehetne még Lyakhovic elleni is szerintem. ha a többieket képességét és a lekötött meccseket nézem akkor rajtuk kívül nincs is hiteles ellenfél Wova számára. esetleg Toney v Gomez de ők csak végső esetben.


a Vitali vs peter meccsen pedig annyit tárgyalnak hogy lassan mind a 2 mérkőzést megrendezhették volna... :x
Lyakovich miért lenne olyan jó? Akkor már inkább Briggs/Ibragimov.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

úgy látom már megint nem lesz semmi a Valuev vs Klitschkóbol. már mindketten arról beszélnek hogy kivel bokszolnak majd. lehet hogy Wovának be kéne adnia a derekát és Kingel valamilyen egyezséget kötni....ha máshogy nem megy :?
Brewster viszont mindenképp jó lenne ha teljesen rendbejött. gondolom fél szemmel úgysem fog bunyózni...
jó meccs lehetne még Lyakhovic elleni is szerintem. ha a többieket képességét és a lekötött meccseket nézem akkor rajtuk kívül nincs is hiteles ellenfél Wova számára. esetleg Toney v Gomez de ők csak végső esetben.


a Vitali vs peter meccsen pedig annyit tárgyalnak hogy lassan mind a 2 mérkőzést megrendezhették volna... :x
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

úgy látom már megint nem lesz semmi a Valuev vs Klitschkóbol. már mindketten arról beszélnek hogy kivel bokszolnak majd. lehet hogy Wovának be kéne adnia a derekát és Kingel valamilyen egyezséget kötni....ha máshogy nem megy :?
Brewster viszont mindenképp jó lenne ha teljesen rendbejött. gondolom fél szemmel úgysem fog bunyózni...
jó meccs lehetne még Lyakhovic elleni is szerintem. ha a többieket képességét és a lekötött meccseket nézem akkor rajtuk kívül nincs is hiteles ellenfél Wova számára. esetleg Toney v Gomez de ők csak végső esetben.


a Vitali vs peter meccsen pedig annyit tárgyalnak hogy lassan mind a 2 mérkőzést megrendezhették volna... :x
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Brewster térjen vissza egy felhozóellenfél ellen, aztán lecsapja majd Briggs/Ibragimovot és majd aztán találkozik az immár IBF/WBA bajnok Wladimirrel. Ez lenne a nagy meccs. :wink:

Most mi érne azzal Wlad, hogy legyöz egy formán kívüli, komoly sérülés után visszatérö Brewstert. Lendüljön bele Lamon és majd aztán!
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Sztrego írtaCOLONVova vs Brewster. Klicskónak az is igazi visszavágás lenne, ha egy inaktív, formán kívüli, ráadásul sérüléssel küszködöő bokszolónak vágna vissza?
Valóban inkább kötelező győzelemnek tűnne, mint valós visszavágónak, de Klicskóéknak nagyon kellene a nyeri, mert akkor már csak Lewis maradna az egyetlen akit nem tudott valamelyik Klicskó legyőzni azok közül, akik ellen valaha kiállt legalább az egyikük. (Puritty, Byrd, Sanders)
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

VMVKWA írtaCOLONSztrego, nem az volt, hogy Te nem szólsz hozzá 1 darabig a Klicskós témához?
Az a fogadás commentre szólt nem pedig fórumra
You will never walk alone!
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Sztrego, nem az volt, hogy Te nem szólsz hozzá 1 darabig a Klicskós témához?
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Vova vs Brewster. Klicskónak az is igazi visszavágás lenne, ha egy inaktív, formán kívüli, ráadásul sérüléssel küszködöő bokszolónak vágna vissza?
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ja meg valszeg Amerikába lesz a Briggs vs Ibragimov, mint eredetileg is lett volna.

"Regarding all the boxing achievements of the current WBC Champion Oleg Maskaev and taking under consideration that it’s hardly possible to stage two great boxing events on the same day in Moscow, we decided to take Ibragimov-Briggs fight to the USA” - Golden Boy Promotions.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

undespuited írtaCOLONnem értem a kérdést :?: :roll:
ha egy galan szerepel peter, klitschko, maskaev, ibragimov, briggs, akkor valakinek eronyeronek kell lenni :P
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

cezi írtaCOLON
undespuited írtaCOLONPeter -Klitschko-Maskaev-Ibragimov- Briggs ez lenne a legnagyobb nehézsúlyú gála... és élőben nézhetnénk!
melyik lenne az eronyero?



nem értem a kérdést :?: :roll:
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

undespuited írtaCOLONPeter -Klitschko-Maskaev-Ibragimov- Briggs ez lenne a legnagyobb nehézsúlyú gála... és élőben nézhetnénk!
melyik lenne az eronyero?
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
BUTTON_POST_REPLY