Nehézsúly 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szultánt esélyesebbnek tartom, de Briggset sem szabad lebecsülni, mert van annyit szufla a kesztyűiben, hogy kifektesse az oroszt.
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Hozzászólás Szerző: komix »

Nekem szent meggyőződésem , hogy ebből a meccsből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni!
Én nem tartom Morat roszabb bunyósnak Austin-nál , de ezt a hétvégén nem volt módja bemutatni.Nem értem...De ez nem is érdekes.Vagy inkább azt mondom , Sultannak kellett volna ugyanilyen gyorsan Austint is kivégeznie.
Ha eljön az idő , Ibragimovra fogok tenni Briggs ellenében (félve) , de olyan technikai és győzniakarás fölényben van Sultan , ami szerintem elég lesz akár ko győzelemre is.Briggs pályája első felében hasonlóan gyors kezdő volt , mint most Sultan , ehhez képest ma lassú kezdés után marad csiga a tempó a végéig.Nem akarom elhinni , hogy egy Orosz olimpikon ne bírná símán.
Egy ilyen pattogós , agresszív , gyors kezdő akár még meg is válthatja a világot , de el is tűnhet a süllyesztőben végleg , ha hullámos teljesítményt nyújt , mint pl. Austin ellen...Remélem az csak egyszeri botlás volt.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Nehézsúly 4.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Itt lehet folytatni az eszmecserét a királykategóriáról.

A változatosság kedvéért akkor ne Klitschko témával kezdjünk (egyébként van erre külön topik is akár, csak jól el van bújva, mert régen írtatok/írtunk bele: http://www.profiboksz.hu/forum/viewtopic.php?t=247 ).
Mi a véleményetek Sultan Ibragimov hétvégi meccséről? Én Moratól legalább annyit vártam, hogy végigállja az összecsapást, és az első ütése, amivel jól állon is kapta Sultan még adott is erre sanszot, de nem sokáig... Kiváncsi leszek Ibragimov mit tud majd felmutatni Briggs ellen.
A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Erwin-kor.
BUTTON_POST_REPLY